Ana SayfaKripto ParaMoon River Coin Nedir? (MOVR) Moon River Yorum
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Moon River Coin Nedir? (MOVR) Moon River Yorum

Moon River Coin Nedir diye soruyorsanız cevabını hemen verelim. Moonbeam Vakfı, Moon River coini Kusama (KSM) ağında Ethereum uyumlu bir blok zinciri ortamı olarak oluşturdu. Moonriver’ın, Kusama’da bir parachain olarak çalışması ve kripto projelerinin çok zincirli bir yaklaşımla yeni kullanıcılara ve pazarlara erişimlerini genişletmesine yardımcı olması amaçlanıyor.

Moon River Coin Nedir ve bu MOVR yorumlarını merak edenlere yazımızın tamamını okumalarını tavsiye ediyoruz. Kusama’da parachainler, Relay Chain olarak adlandırılan Kusama ağının ana blok zincirine ve kalbine beslenen özel blok zincirlerdir. Röle Zinciri, Kusama’nın ortak güvenlik, fikir birliği ve işlem anlaşmalarından sorumludur. Parachainler Röle Zincirine entegre edilerek Röle Zincirinin temel özelliklerinden faydalanır.

Moonbeam ekibi, topluluğuna ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme platformu sağlamak için Moonriver’ı (MOVR) Kusama’da başlatmayı seçti ve daha sonra 2021’de Polkadot için benzer bir platform olan Moonbeam’i (BEAM) piyasaya sürüyor.

Moon River Coin Nedir

Moonriver’ın Polkadot’taki Moonbeam için “kanarya ağı” olarak işlev görmesi amaçlanıyor; bu, yeni kodun Moonbeam’e gönderilmeden önce gerçek ekonomik koşullar altında test edilip doğrulanabileceği ilk olarak Moonriver’a gönderileceği anlamına geliyor.

Moonriver’ın yerel kripto para birimi MOVR, Moonriver ağının korunmasında ve işletilmesinde önemli bir rol oynamalıdır. İşlem ücretlerini ödemek, akıllı sözleşme yürütmesini desteklemek, ağı desteklemek için bloklar üretmeye teşvik etmek ve Moonriver’ın zincir üstü yönetişim mekanizmasını kolaylaştırmak için kullanılması bekleniyor.

Moon River Coin Nedir
Moon River Coin Nedir

MOVR’nin, Kusama’nın kripto para birimi olan KSM’yi kullanan topluluk üyelerine, Parachain Müzayede adı verilen bir süreçte Kusama’da bir parachain olarak yayınlanması için oy kullanması bekleniyor.

MOVR Coin Lansmanı ve Verilmesi

Şu anda, tahmini 100 proje Kusama ağı üzerine inşa edilebilir ve Kusama’nın parachain yuvası dediği şeye erişerek Röle Zincirinin güvenliğinden yararlanabilir. Bu sayı esnektir ve zaman içinde yönetim oylamasıyla değişebilir.

Kusama parachain slotlarına erişim, 6-48 haftalık sabit dönemler için projelere sağlanır ve Moonriver’ın 100 slottan birine erişim kazanmak için bir müzayededen geçmesi gerekir. Peki Moon River Coin Nedir?

Daha Fazla Oku: Move Coin Nedir? Fiyat Analizi

Bir parachain müzayedesi sırasında, Kusama sahipleri bir parachain yuvası alması gerektiğine inandıkları projeyi desteklemek için KSM’lerini bağlayabilirler. Belirlenen bir sürenin sonunda, kampanyasına en çok bağlı kalan KSM’ye sahip proje genellikle bir parachain yuvasına erişim kazanır ve bu da onların Kusama’nın ağında 6-48 haftalık bir süre boyunca çalışmasına izin verir.

Moon River Coin Nedir
Moon River Coin Nedir

Moonriver ekibi, topluluk katkılarını kabul ederek parachain müzayede teklifi için kitle kaynaklı destek sağlayacak. Moonriver bir müzayede kazanırsa, destekçilerin Moonriver’ın MOVR coinini almaları bekleniyor.

Moon River Coin Nedir diyorsanız para zincirini bilmek lazım. Moonriver bir parachain yuvası kazanamazsa, topluluk katılımcıları tarafından tekliflerine taahhüt edilen KSM, Moonriver’ın açık artırma kampanyasının sonunda iade edilecektir. Moonriver bir müzayede kazanırsa, Moonriver’ın parachain yuvasına erişimi sona erdiğinde, bağlı KSM katılımcılara iade edilecektir.

Moon River Coin (MOVR) Ağ Tasarımı

Moonriver, geliştiricilerin ethereum dapp’lerini minimum sürtünme ile bir alt tabaka ortamında yeniden dağıtmalarına olanak tanıyan akıllı bir sözleşme platformu olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu, Ethereum dapp’lerine güç sağlayan akıllı sözleşmelerin Karura ağı için yeniden yazılmasına veya yeniden yapılandırılmasına gerek olmayacağı anlamına gelir.

Eğer aşina değilseniz, Substrate, Kusama ve Polkadot ağlarında çalışabilen yeni blok zincirleri ve blok zinciri uygulamaları oluşturmaya yönelik bir çerçevedir. Moon River Coin Nedir cevabı tam olarak aşağıda.

Bu özelliklere erişmek için Moonriver platformu geliştiricilere şu ana hizmetleri sunacak:

  • EVM uygulaması – Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelerin Kusama ortamına taşınmasına izin verir.
  • Web3 uyumlu API – Popüler Ethereum cüzdan Metamask gibi Ethereum tabanlı araçların Moonriver ile kullanılmasına izin verir
  • Köprüler – Belirteç transferlerine, durum görünürlüğüne ve Ethereum ve Bitcoin gibi diğer zincirlerle mesaj geçişine izin verir.
  • DOT ve ERC-20’ler gibi varlıklar ve Chainlink ve The Graph gibi altyapı hizmetleri için yerleşik entegrasyonlar.

Moonriver’ın yerel kripto para birimi MOVR, Moonriver platformunun bakımında ve işletilmesinde önemli bir rol oynar ve akıllı sözleşmeleri yürütmek, düğümleri teşvik etmek, işlem ücretlerini ödemek ve yönetimi kolaylaştırmak için kullanılabilir.

Moon River Coin Canlı Grafik

Moon River Yorum

Mevcut verilere göre Moonriver (MOVR) ve potansiyel olarak piyasa ortamı (varsa) son 12 ayda bir yükseliş döngüsü içinde. Ai kripto para analistimiz, gelecekte olumlu bir eğilim olacağını ve MOVR’nin para kazanmak için yatırım yapmak için iyi olabileceğini ima ediyor. Bu sanal para birimi olumlu bir görünüme sahip olduğu için portföyünüzün bir parçası olarak tavsiye ediyoruz.

Moon River Coin Nedir? Boğa piyasalarında işlem yapmak her zaman daha kolaydır, bu nedenle belirli koşullar altında bu para birimlerini tercih etmek isteyebilirsiniz, ancak yatırım yapmakta yeniyseniz her zaman en uygun yatırım stratejilerini okuyun.

Moonriver Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Moonriver (MOVR) için en güvenilir fiyat tahminlerini topladık.

WalletInvestor Moon River Coin Fiyat Tahmini 2021, 2023, 2025

WalletInvestor’a göre, Moonriver fiyatı bir yılda 397,8 dolardan 1232,550 dolara yükselecek. Bu, MOVR’yi harika bir yatırım yapar. Uzun vadeli kazanç potansiyeli %209,84’tür. 2026 sonu için tahmini fiyat 4745.260 dolar.

RadingBeasts Moon River Coin Fiyat Tahmini 2021, 2023, 2025

Moonriver’ın iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir hayır diyor. 2021 perspektifinde, bu madeni para fiyatının 2022 sonuna kadar 313.527 $ ‘a düşerek 345.312 $’ a ulaşması bekleniyor.

DigitalCoin Moon River Coin Fiyat Tahmini 2021, 2023, 2025

DigitalCoin analizinde, Moonriver kripto para biriminin fiyatı, bugünün fiyatı itibariyle 388.7807354 dolardan 1706.091606 dolara çıkarak önümüzdeki 5 yıl içinde yükselecek. 2022 yılına kadar 639.3928214 dolara çıkacak ve 2023-2024’te büyümesini sürdürecek. Bu tahmine göre, Moonriver karlı bir uzun vadeli yatırımdır.

Özet

Yukarıda belirtilen analizden de anlaşılacağı gibi, Moonriver (MOVR) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Olumlu veya olumsuz gelecekteki MOVR fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Moonriver projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Moon River Coin Nedir ve Moon River yorum yazımız burada sonlanıyor. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Eğer Moon River Coin almak isterseniz bu linkten Binance’e üye olabilirsiniz.