Paylaş

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır?

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır diye soranlar için en ayrıntılı yazıyı hazırladık. Mobile Legends oyununda promo elmas diye bir eşya bulunmaktadır. Peki promosyon elması nedir ve Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır biliyor musunuz? Aşağıdaki makalede daha fazlasını okuyun.

Promosyon pırlanta veya sarı pırlanta, mağaza menüsündeki ürünlerin fiyatını daha ucuz hale getirecek bir ürün veya indirim kuponudur. Promosyon elmasını mağaza menüsünde kahramanlar, görünümler, ifadeler ve diğer öğeler gibi çeşitli öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz.

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır

Çok fazla promosyon pırlanta veya sarı pırlantanız varsa, mağaza menüsünden ürün satın almak istediğinizde indirim alırsınız. Bu öğe genellikle tüm Mobile Legends oyuncuları tarafından aranır. Mümkün olduğu kadar çok promosyon elması almaya çalışıyorlar.

Daha Fazla Oku: Mobile Legends En Güçlü Karakterler | 2021

Mobile Legends’da promo elmas kullanmak çok kolay olsa da, Mobile Legends’ta promo elmas nasıl kullanılacağını bilmeyen oyuncular var. Bunu da görmezden gelirseniz, çok talihsiz olur.

Bu nedenle aşağıda Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır sorusunun cevabına veya Mobile Legends’ta sarı elmasın nasıl kullanılacağına dair bir kılavuzum var. Dikkatli ve doğru bir şekilde bakalım.

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır?

  1. Öncelikle Mobile Legends oyununuzu açın.
  2. Ardından Mağaza menüsüne girin.
  3. Mağaza menüsünde Satın Al butonuna basarak Mobile Legends’da promo elmas kullanarak satın almak istediğiniz eşyayı seçebilirsiniz.
  4. Ardından Kupon’a basın ve Promosyon Elmas’ı seçin.
  5. Son olarak, Satın Al düğmesine basın, ardından başarıyla kullandınız.

Burada belirtilmelidir ki Mobile Legends’da promosyon elmasını kullanmadan önce en az 1 normal elmasa sahip olduğunuzdan emin olun çünkü mağazadan ürün veya ürün satın alırken 1 elmas promosyon 1 elmasla aynıdır.

Bu nedenle, pırlantanız hala 0 ise, önce pırlantayı arttırmanız veya tamamlamanız gerekir. Çok fazla ihtiyacınız yok, sadece 1 tanesi yeterli çünkü ihtiyacınız olan şey bir promo elmas.

Ek olarak, genellikle belirli bir tarih olduğu için sarı pırlanta veya pırlanta promosyonunun ne zaman kullanılabileceğini de bilmelisiniz, böylece onu kullanabilirsiniz. Tarihi öğrenmek için lütfen sahip olduğunuz elmas promosyonuna bakın.

İlginizi Çekebilir: Mobile Legends İsim Önerileri – Türkçe, Şekilleri, Anlamları

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kazanılır?

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır sorusunu cevapladık ama nasıl kazanılır bilmiyoruz. Mevcut etkinliklere katılarak ml cinsinden promosyon pırlantaları alabilirsiniz. Genellikle belirtilen tarihte giriş yapmanız istenir. Bundan sonra hemen bazı elmas promosyonları alabilirsiniz.

Size sarı pırlanta veya ml cinsinden promosyon pırlanta hediye edecek etkinliği kaçırmamak için Etkinlik menüsündeki etkinlikleri kontrol ederken dikkatli olmalısınız.

Mobile Legends’da promo elmas böyle kullanılır. Yöntemi yapmak çok kolay ve en önemlisi 1 elmasa sahip olduğunuz için Mobile Legends’da promo elmas kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin: Mobile Legends Profil Resmi Koyma – Renkli Yazı

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır

Mobile Legends Promosyon Elmasları Kısıtlamalar

  • Skinleri yükseltmek için kullanamazsınız.
  • Skinleri hediye etmek için kullanamazsınız
  • Yıldız ışığını satın almak veya Ulusal bayrak değişim kartı gibi eşyaları almak için kullanamazsınız.
  • Box etkinliklerinde veya kahraman etkinliklerinde veya destansı vitrinde kullanamazsınız.

Mobile Legends Promosyon Elması Nasıl Kullanılır yazımız burada sonlanıyor. Sorularınızı yorumlarda belirtebilirsiniz.