Ana SayfaOyunMobile Legends En Güçlü Karakterler | 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Mobile Legends En Güçlü Karakterler | 2023

Mobile Legends en güçlü karakterler nedir sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Son zamanlarda mobile oyun piyasası oldukça hızlı şekilde büyüyor. Bu pazarda yerini alan oyunlardan biri de Mobile Legends oldu. Mobile Legends en güçlü karakterler sorusunu arayan sayısı da aynı hızda artmaya devam ediyor. Sizler için yeni başlayanlara özel güçlü karakterleri sıraladık. Güzel bir eşleşme ile lanenize hükmetmeniz hiç de zor olmayacak. Gelin yazımıza geçelim.

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Mobile Legends en güçlü karakterleri yazıyoruz diye bunları aldığınız her el oyunu kazanıcaksınız diye bir şey tabi ki yok 🙂 Karakterlerin etkisi oldukça önemli fakat oynayışınızın da sonuca etki ettiğini unutmamanız gerekiyor. Hazırsanız Mobile Legends en güçlü karakterler listemize geçelim.

Tigreal

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Oldukça başarılı şampiyonlardan biri olan Tigreal tank olarak seçilebilecek güçlü herolardan bir tanesi. Oyun içi hasarı çok fazla olan bir hero arıyorsanız sizin için yanlış bir seçim olacaktır. Tigreal in rolü oyun içinde takıma rahat pozisyonlar yaratması fırsatlar ortaya çıkarmasıdır. Kırılgan karakter oynamayı sevmiyorsanız denemenizi öneririz.

Jawhead

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Savaşçı kategorisinde yer almasına rağmen oldukça tank sayılan Jawhead de güçlü karakterler listemize girmeye hak kazandı 🙂 Rakip olarak karşınıza geldiyse farketmişsinizdir eğer Jawhead kafayı size taktıksa ondan kurtulmak oldukça zor bir karakter. Kanser şampiyon listesinin başını çeken bu karakteri denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Daha Fazla Oku : TFT Full Haylaz Dizilimi

Lolita

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Bu karakterimiz de koruma ve pozisyon oluşturmada oldukça güçlü. Takımınızdaki oyunu taşıyacak karakterleri koruyarak oyunun seyrini değiştirebilirsiniz.

Khufra

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Listemizin olmazsa olmaz karakterlerinden biri de Khufra. Israrla nerf yemesine rağmen hala güçlü olan karakteri denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Topa dönüşmesi, duvara vurması tanklar arasında en çok hasar veren karakter desek sanırım yalan söylemiş olmayız. Patlama rünü tercih ederek durdurulamaz olabilirsiniz.

Atlas

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Bir diğer güçlü tank karakterimiz Atlas. Çok kolay bir şekilde skill tutturup ulti kombosunu atarak rakibinizi kesebilirsiniz.

Chou

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Birebir eşleşmelerde oldukça güçlü bir şampiyon full itemli haliyle kesemeyeceği karakter yok desek yeridir. İnsec yapabildiğiniz taktirde takımınıza çok rahat kill çıkarabilirsiniz.

Lapu Lapu

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Can yenileme özelliği ile dikkat çeken bir karakter. Hem stun atması hem yüksek hasar vermesi bunun yanında tanklayabilmesi ile oldukça güçlü herolardan birisi olarak listemize girmeye hak kazandı. Solo oynamak için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Yu Zhong

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Ejdarhaların babası Yu Zhong da oldukça güçlü karakterlerden birisi. Tanklayabilmesinin yanı sıra rahat hasar çıkarmasıyla sıyrılan karakterimiz alanı üzmeyecek cinsten bir seçim olarak listemize girmeye hak kazandı.

Paquito

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Kendisi banlanma kralı desek yeridir. Neredeyse her el banlanıyor. O kadar bozuk bir karakter ki kimse karşıya gelsin istemiyor. Bize sorarsanız mutlaka deneyin eğer siz almayı düşünmüyorsanız muhakkak banlamanızı öneririz.

Roger

Mobile Legends En Güçlü Karakterler

Ormanda oldukça güçlü olan Roger alındığı zaman sizi üzmeyecek cinsten bir karakter. Roger olan maçlara bakarsanız genelde oyunun seyrini değiştirdiğini rahatlıkla görebilirsiniz.