Ana SayfaOyunMinecraft Premium Nedir? Nasıl Alınır? Özellikleri ve Fiyatları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Minecraft Premium Nedir? Nasıl Alınır? Özellikleri ve Fiyatları

Minecraft premium nedir konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Dünya çapından yaygın olarak oynanan macera, hayatta kalma ve yaratıcı tarzında modlar ile her alanda kullanabilen Minecraft, düşük sistem gereksinimleri sayesinde birçok oyunun da önüne geçiyor. Özellikle son dönemlerde gündeme oturan ve Minecraft oyuncularını merak içerisinde bırakan konulardan biri de Minecraft Premium nedir hakkında. Oyunun bu ayrıcalıklı versiyonunun özelliklerini ve fiyatlarını gelin şimdi sizlerle birlikte inceleyelim.

Minecraft Premium Nedir?

Minecraft Premium aslında oyuncular arası yaygınlaşan bir kullanımdır. Minecraft bildiğiniz üzere günümüzde birçok oyuncu tarafından korsan olarak oynanılmakta. Oyunu korsan olarak oynayan kullanıcılar çeşitli özelliklerden yoksun bırakılıyor ve çeşitli güncelleme gibi durumlarda oyunu tekrar yüklemek zorunda kalabiliyorlar. Minecraft Premium, orijinal Minecraft’tır. Bu nedenle oyuncular, korsan oyuna göre birçok ayrıcalığa sahip olabilmektedir.

Minecraft Premium Olunca Ne Oluyor?

Premium özelliğe sahip olan Minecraft, oyuncularına farklı ayrıcalıklar tanımakta. Örneğin Minecraft Premium sahibi olduğunuzda birçok sunucuya kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içi güncellemeleri de hiç yorulmadan otomatik olarak halledebiliyorsunuz. Tabii premium sahibi olmak sadece bu özellikleri sizlere sağlamıyor. Sıraladığımız maddelere göz atarak diğer ayrıcalıkları öğrenebilirsiniz.

 • Kendine ait bir isim koyma ve farklı bir görünüş kılarak dikkat çekici hale getirme
 • Twitch.th ile yayınlara hızlı bağlanabilme ve anlık yayın açabilme
 • Kendine ait bir skin oluşturabilme ve otomatik olarak yenileyebilme
 • Çeşitli oyun modlarına erişebilme ve oynayabilme
 • Oyun içi Minecraft Marketplace’a bağlanabilme

Bunun yanı sıra zamanla premium özelliklere de yenilikler getirilmekte. Haliyle Minecraft, sürekli olarak kendisini geliştiren ve güncellemeler yapan bir oyun.

Minecraft Premium Nasıl Satın Alınır?

Minecraft Premium sahibi olmak için çeşitli sunucuları tercih edebilirsiniz. Günümüzde Minecraft Premium paketi satan birçok sunucu bulunmaktadır. Ancak sizlere tavsiyemiz her zaman oyunun ana adresini tercih etmeniz olacaktır. Bunun için aşağıda sıraladığımız adımları takip edebilirsiniz.

 • İlk olarak Minecraft Premium (tıklayınız) adresine gidin.
 • Karşınıza çıkan “Nasıl Oynamak İstiyorsunuz?” sayfası üzerinden ilgili cihazınızı seçin.
 • Minecraft’ı Satın Alın” seçeneğine tıklayın.
 • Oturum açarak ödeme işlemini tamamlayın.

Bu sayede Minecraft Premium sahibi olabilir, ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Minecraft Premium Kaç TL

Oyuncular Minecraft premium nedir konusunun ardından Minecraft premium kaç tl gibi sorular da yöneltmekte. Aslında bu durum oynamak istediğiniz cihaza göre farklılıklar gösterebiliyor. Bunun yanı sıra fiyatlar orijinal sitesinde Euro/Dolar olarak satılmakta. Bu nedenle birazdan sırlayacağımız fiyatların TL birimleri farklılık gösterebilir.

 • PC için Minecraft: 547,26₺
 • Android cihazlar için Minecraft: 68,99₺
 • İOS cihazlar için Minecraft: 125,21₺
 • Xbox One için Minecraft: Temel 56,25₺ / Başlangıç Koleksiyonu 85,00₺
 • Play Station 4 için Minecraft: Temel 358,07₺ / Başlangıç Koleksiyonu 537,20₺

Minecraft’ın güncel sitesinde yer alan fiyatlandırmalar bu şekildedir. Bu içeriğimizde Minecraft premium nedir konusuna değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Minecraft At Neyle Beslenir?” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.