Minecraft Okçu Masası Yapımı (Resimli Anlatım)

Minecraft’a yeni gelen her şeyin tarifi çok aratılır ve merak edilir. Okçu masası da bunlardan sadece biri. Minecraft Okçu Masası Yapımı ve Okçu masası hakkında bilmeniz gereken her şeyi yazımızda bir araya getiriyoruz. Okçu masası temel olarak köylüleri okçuya dönüştürmeye yarayan çok kullanışlı ve eğlenceli bir eşya.

Aşağıda okçu masasının nasıl yapıldığını ve yapılırken hangi malzemelere ihtiyacınızın olacağını okçu masasısın özelliklerini ve nasıl kullanılması gerektiğini anlatacağız. Minecraft Okçu Masası Yapımı gerçekten çok önemli.

İlginizi Çekebilir: En Güzel Minecraft Ev Modelleri

Minecraft Okçu Masası

Minecraft Okçu Masası Yapımı

Bir Okçu Masası, bir Okçunun köylerde doğal olarak üretebilen bir bloktur. Okçu Masası, normal işsiz bir köylüyü Okçuya dönüştürmek için kullanılır. Minecraft Okçu Masası Yapımı da çok kolaydır.

YenilenebilirEvet
StoklanabilirEvet – 64x
AletEvet
Patlama Direnci2.5
Sertlik2.5
Parlak Mı?Hayır
Şeffaf Mı?Hayır
Yanabilir Mi?Hayır (JE)
Evet (BD)
Lav Gelince Ateş Tutar Mı?Evet

Minecraft Okçu Masası Nasıl Elde Edilir?

Okçu Masası Köylerden doğal olarak toplanabilir. Okçu evlerinin içinde bulunur. Minecraft Okçu Masası Yapımı için 6 malzeme yeterlidir.

Minecraft Okçu Masası Yapımı? Minecraft Okçu Masası Nasıl Yapılır?

  • 2 Tane Çakmaktaşı.
  • Herhangi 4 tahta blok.
Minecraft Okçu Masası Yapımı

Minecraft Okçu Masası Kullanımı

Okçu Masasını şu anda sağ tıklama işlevi yoktur; bununla birlikte, izleyici modunda sağ tıklandığında, bir saniye için crafting tablosu UI’sini gösterir. İşlevselliğinin gelecek güncellemelerde eklenmesi muhtemeldir.

Köylünün Mesleğini Değiştirme

Bir köyün bir köylü tarafından talep edilmemiş bir Okçu Masası varsa, daha önce bir iş bloğu seçmemiş herhangi bir köylü, mesleğini Okçu olarak değiştirme şansına sahiptir.

Yakıt

Okçu Masaları fırınlarda yakıt olarak kullanılabilir ve blok başına 1,5 parça eritebilir.

Nota Blokları

Okçu masaları “bas” sesi üretmek için nota bloklarının altına yerleştirilebilir.

Daha Fazla Oku: Minecraft Komut Bloğu Kodları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Minecraft Okçu Masası Yapımı yazısının sonuna geldik. Umarım aklınızdaki soru işaretleri azalmıştır.

Minecraft Nedir?

Minecraft, İsveçli video oyunu geliştiricisi Mojang Studios tarafından geliştirilen bir sandbox video oyunudur. Oyun, Java programlama dilinde Markus “Notch” Persson tarafından oluşturuldu.

Minecraft o zamandan beri birkaç başka platforma taşındı ve 2021 itibariyle 200 milyonun üzerinde kopya satışı ve aylık 140 milyonun üzerinde aktif kullanıcısı ile tüm zamanların en çok satan video oyunu oldu.

Minecraft Okçu Masası Yapımı

Minecraft’ta oyuncular, neredeyse sonsuz araziye sahip, prosedürel olarak oluşturulmuş bloklu bir 3D dünyayı keşfedebilir ve hammaddeleri keşfedebilir ve çıkarabilir, aletler ve öğeler üretebilir ve yapılar veya toprak işleri inşa edebilir.

Oyun modları, oyuncuların dünyayı inşa etmek ve sağlığı korumak için kaynaklar edinmesi gereken bir hayatta kalma modunu ve oyuncuların sınırsız kaynaklara ve uçuş erişimine sahip olduğu yaratıcı bir modu içerir. Minecraft okçu masası yapımı da oyuna yeni gelen bir özelliktir.