Ana SayfaOyunMinecraft APK Nasıl İndirilir (Telefon, PC, Tablet) 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Minecraft APK Nasıl İndirilir (Telefon, PC, Tablet) 2023

Yıllardır popülaritesini kaybetmeden milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanan Minecraft, her türden oyuncu için birçok versiyon barındırıyor. Bunlardan bazıları telefon ve tablet üzerinde oynanabilen PE ve bilgisayar ile oynayabildiğimiz JAVA versiyonudur. Peki bu versiyonları nasıl indirebiliriz? Minecraft APK nasıl indirilir?

Minecraft APK Nasıl İndirilir?

Minecraft APK, android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir nevi Minecraft PE versiyonudur. Minecraft APK’nın orijinal versiyona göre farkı hiçbir şekilde oyunun ücretini ödemeden bedava bir şekilde indirilebiliyor olmasıdır. Ancak her APK sürümünde olduğu gibi, burada da indirilen APK’nın güvenilir olduğuna dikkat edilmelidir. Peki Minecraft APK nasıl indirilir?

  • İlk olarak mobil cihazınız üzerinden herhangi bir tarayıcı açın.
  • Arama bölümüne “minecraft apk indir” yazın ve aratın.
  • Karşınıza çıkan siteler üzerinden APK dosyasını indirip kurun.

Bu işlemlerin ardından Minecraft tıpkı diğer uygulamalarda da olduğu gibi ana sayfanızda belirecektir. Buradan dilediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde Minecraft oynayabilir ve oyun keyfinize bakabilirsiniz.

Minecraft APK Nasıl İndirilir Bilgisayara

Bilgisayara minecraft indirilmek istendiği zaman APK sürüm tercih edilmemektedir. Eğer bilgisayarınızda herhangi bir mobil çalıştırıcı yoksa, APK sürüm Minecraft çalışamayacaktır. Bu nedenle de yine ücretsiz bir şekilde indirebildiğiniz Minecraft JAVA sürümü tercih edilmekte. Peki Minecraft Java versiyonu nasıl ücretsiz indirilir?

Aslında Java versiyonu birçok güvenilir sitelerde açık olarak sunulmaktadır. Bu nedenle de APK sürümüne göre daha kolay bulunabilir ve indirilebilir. Ayrıca “Minecraft Okçu Masası Yapımı (Resimli Anlatım)” adlı içeriğimizi de okumanızı tavsiye ederiz.