Ana SayfaKripto ParaMetaNept Nedir? NEPT Coin Ne İşe Yarar?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

MetaNept Nedir? NEPT Coin Ne İşe Yarar?

MetaNept, belirgin şekilde farklı temalara sahip iki farklı ortama sahip keşif, keşif ve yaratma ile dolu geniş bir 3B metaverse’dir: Neptwild, vahşi ve kurak bir dünya ve Neptown fütürist Dünya benzeri bir ortam. Kullanıcılar, belirli NFT’leri satın alarak bu ortamlara erişebilir.

Nept içinde, NFT sahipleri Neptown veya Neptwild vatandaşıdır ve keşfedebilir, oyun oynayabilir, canlı akış etkinliklerine katılabilir ve Nept ekonomisinin bir parçası olabilir. Kullanıcılar ayrıca yaratıcılıklarını paylaşmak ve para kazanmak ve NFT’lerini takas etmek isterlerse Marketplace’te buluşabilirler.

MetaNept Nedir?

MetaNept Nedir NEPT Coin Ne İşe Yarar

Neptunians X’in evi olan Neptwild, çorak arazilere sahip vahşi bir gezegendir ve benekli – kapüşonlular – gökyüzüne uzanan kayalık kuleler. Neptwild’de gelişen biyolüminesan algler, manzarayı pembe, mor, mavi ve yeşil tonlarıyla boyayarak ürkütücü bir parıltı verir.

Neptwild, Neptunian X NFT sahiplerinin keşfedebileceği tepeler, mağaralar ve diğer coğrafi özelliklere sahiptir. Neptwild, kullanıcıların yeni özellikler oluşturmak veya pazarda ticaret yapmak için madencilik yapabilecekleri altın, metaller ve taş gibi doğal kaynaklar açısından zengindir.

Modern, fütürist Dünya benzeri bir ortam olan Neptown, Neptunians X tarafından Nept Evolution X’in yaşaması için yaratıldı. Neptunians X, kendilerini evlerinde hissettirmek için Elysian’ı yarattı – Nept Evolution X’in eğlenebileceği ve Dünya’da geride bıraktıklarını deneyimleyebileceği bir otel.

NEPT Coin Ne İşe Yarar?

Neptown ayrıca, kullanıcıların sanal yarattıklarını takas edebilecekleri ve sergileyebilecekleri bir pazaryeri ve galeriye sahiptir. Bu ortamlara Neptunian X ve Nept Evolution X avatarları erişebilir. Ek olarak, belirli sayıda Nept jetonu olan kullanıcılar bile Elysian’a erişebilir, pazar yerini ziyaret edebilir ve konserler ve spor etkinlikleri gibi sanal etkinliklere katılabilir.

Pazar Yeri ve Galeri, Nept ekonomisinin en önemli parçalarıdır. Kullanıcıların NFT’lerini görüntülemelerine izin vermenin yanı sıra, NFT’lerini ve doğal kaynaklar, ulaşım cihazları ve diğer koleksiyonlar gibi diğer sanal varlıklarını ticarete ve paraya çevirmelerine de olanak tanır. Pazar aynı zamanda, Nept meta veri deposunun tüm kullanıcılarını, meta veri deposunda kendileri tarafından oluşturulan ve sunulan tüm ürün ve hizmetlerle ticaret yapmak ve bunlardan para kazanmak için birbirine bağlayacaktır.

NEPT Coin Önsatış – Erken Gel Ödülleri Kap

MetaNept Nedir NEPT Coin Ne İşe Yarar

Ön satış sırasında Nept, tavsiye bonusları, gösterge panelinde bir Wheel of Fortune oyunu ve uluslararası sanatçıların yer aldığı canlı yayın konseri düzenleyerek kullanıcılarına etkileşimli katılımlar sağlayacak.

  • Arkadaşlarınızı ve ailenizi Nept crowdsale’e katılmaya davet edin ve yatırdıkları miktarın %10’unu alın.
  • Nept jetonlarınızı alın ve Neptwild ortamımızda Uluslararası Sanatçıların yer aldığı canlı müzik konserine katılın.
  • Şanslı hissetmek? Nept Wheel of Fortune’a katılın.
  • Yatırımcılar, ilk NFT düşüşümüzün nane fiyatında %50 indirim almaya hak kazanacaklar. Uygunsanız, bu ödülü talep edebileceğinizden emin olmak için cüzdan adresinizi girin.

NEPT Coin ile İlgili Detaylar

Eğer siz de NEPT Coin almak isterseniz Bitmart üzerinden satın alabilirsiniz. Bitmart üyeliği açmak için bu linki kullanabilirsiniz.