Ana SayfaOyunKardeşim Helikopter Roblox id Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Kardeşim Helikopter Roblox id Nedir?

Kardeşim Helikopter Roblox id nedir merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Roblox Kardeşim Helikopter müzik kodunu sizler için paylaşacağız. Ayrıca Adana Merkez Roblox id Nedir ile ilgili diğer yazımıza da göz atabilrisiniz.

Kardeşim Helikopter Roblox id Nedir

Kardeşim Helikopter Roblox id Nedir

Kardeşim Helikopter Roblox id nedir diye soruyorsanız cevabı aşağıda görebilirsiniz.

Kardeşim Helikopter ( KOD: 6818288981)

Kardeşim Helikopter Roblox id nedir yazısında müzik kodunu paylaştıktan sonra, bu roblox müzik kodunun nasıl kullanacağınızı da tabiki söyleyeceğiz . Şarkı kodlarını kullanmak için aşağıdaki basit adımları takip edebilirsiniz 🙂 :

  • Oyuna girdikten sonra radyonuzu açın. ( ‘e’ tuşuna basarak )
  • Yukardaki resimdeki alan karşınıza çıkacak. Sizler için yukarıda paylaştığımız kodu ekleyin. (6818288981)
  • Play dedikten sonra müzik çalmaya başlayacaktır. Ayarlardan sesin açık olduğunu kontrol etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler!

Roblox oynarken müzik dinlemek işte bu kadar kolay. Siz de hem oyunu oynayıp hem sevdiğiniz şarkıyı dinleyerek eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Arkadaşlarınıza da dinletmeniz mümkün. Bol eğlenceli oyunlar dileriz. Sizlerin de beğendiğiniz müzik kodları varsa bizlerle paylaşın ve yazılarımıza ekleyelim.

ROBLOX NEDİR?

Dünyanın en popüler oyunları arasına kendi adını yazdıran Roblox, çevrimiçi oyun platformu ve oyun içerisinde yeni oyunlar. Bir takım içerisinde veya tek başınıza bu oyunda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Roblox 8-14 yaş çocukların gelişim serüvenine katkı sağlar. Genel olarak lego karakterlerini ele alan Roblox günümüzde küçük yaş oyuncularının gözdesi haline gelmiştir. Hem zevkli hem didaktik olan bu oyunu herkese özellikle de çocuklara tavsiye ediyoruz. Kardeşim Helikopter Roblox id Nedir sorusunu da cevapladığımıza göre size iyi eğlenceler. Ancak unutmayın her şeyin fazlası zarardır. Oyunun da fazlası sağlığınız için zararlıdır.