Ana SayfaSosyal Medyaİnstagramİnstagram Yazı Stilleri
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Yazı Stilleri

Instagram profil sayfasında kullanıcılar kendileri hakkında yazılar paylaşmaktadır. Peki instagram yazı stilleri nasıl değişir. Bu yazı fontları profilinizi güzel göstermektedir.

İnstagram Yazı Stilleri Değiştirme

İnstagram profilinde yazılar, emojiler veya iconlar gibi birçok şey bulunmaktadır. Bunlar profili daha havalı göstermektedir. Bunların olması için belirli sitelerden kopyalama yapıp profilinizde yapıştırmaktır. Böylece istediğiniz fontta biyografinizi zenginleştirebilirsiniz. Örnek olarak vereceğimiz bazı siteler şunlardır : textkool.com, piliapp.com

Daha Fazlası için : İnstagram Gönderiyi Hikayede Paylaşma

Unicode Nedir ?

Klavyelerimiz sözcükler, sayılar, noktalama işaretleri vb. oluşturmak için kullandığımız tüm karakterleri barındırır, ancak Unicode sayesinde var olan binlerce başka karakter ve sembol vardır .

Unicode komut dosyaları , dünyada konuşulan yüzlerce farklı dili destekler ve alfabemize ve hatta emojilerimize benzeyen karakterler de vardır. Bu karakterler, insanların web sitelerinden sosyal medya biyografilerine, altyazılarına ve gönderilerine kopyalayıp yapıştırdıkları karakterlerdir.

instagram yazı stilleri

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Uygulama, kullanıcıların medya yüklemesine izin verir. Medyalar filtrelerle, hashtag’ler ve coğrafi etiketleme ile düzenlenebilir. Gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir.

Daha Fazlası İçin : İnstagram Grup Kurma İşlemi Nasıl Yapılır?