Ana SayfaSosyal Medyaİnstagramİnstagram Gönderiyi Hikayede Paylaşma
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

İnstagram Gönderiyi Hikayede Paylaşma

İnstagram içerisinde birçok farklı özelliğe sahiptir. Bunlardan birisi de hikaye özelliğidir. Fakat bazı kullanıcılar İnstagram gönderiyi hikayede paylaşma işlemini nasıl yapacaklarını bilemiyorlar. İşte bu sorunun cevabı aşağıda sizlerle 🙂

İnstagram Gönderiyi Hikayede Paylaşma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnstagram içerisinde hikaye özelliği geldikten sonra kullanıcılar tarafından daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Birbirlerinin hikayelerinde etiketlenen ve postlarda paylaşılan kullanıcılar bunları kendi hikayesinde de paylaşmak istemektedir. Peki bu işlem nasıl olmaktadır.

İlk olarak hikayelerinde sizi etiketleyen kullanıcının hikayesini kendi hikayenizde paylaşmak istiyorsanız mesaj bölümünüze gelen hikayende paylaş kısmına tıklayınca hikayenizde paylaşmış oluyorsunuz.

Takip ettiğiniz bir kullanıcını veya resmi bir hesabın paylaşımını hikayenize eklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları yaparak kolayca paylaşabilirsiniz.

  • Akışta fotoğraf veya videonun altındaki paylaş simgesine dokunun. ( yorum ikonunun yanındaki 3. simge)
  • Hikayene gönderi ekle‘ye dokunun.
  • Hikayede gözükecek gönderi görünümünü düzenleyerek Paylaş butonuna tıklayın. Bu işlemlerin ardından gönderi hikayede paylaşılmış olacaktır.
İnstagram Gönderiyi Hikayede Paylaşma

Daha Fazlası İçin : İnstagram Grup Kurma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnstagram Nedir?

Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması. Uygulama, kullanıcıların medya yüklemesine izin verir. Medyalar filtrelerle, hashtag’ler ve coğrafi etiketleme ile düzenlenebilir. Gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir.