Ana SayfaTeknolojiHacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır?

Hacker Prank Simulator her bilgisayar tutkunun hayalini süsleyen hackerlığı gerçek hale getiriyor. Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır diye soruyorsanız yazımızda bu platformun nasıl kullanıldığına dair bir çok bilgiyi bulacaksınız. Bu oyunda bir hacker cosplayi yapıyoruz desek yalan olmaz. Bilgisayarımızın ekranı tıpkı bir hacker ekranı haline geliyor.

Bu sitenin ekranında karşımıza ilk olarak Bitcoin Kazıcı, Gözetleme Kamerası, Şifre Kırıcı, Nükler Santral, Uzaktan bağlantı, İnterpol Veritabanı ve Program konsolu gibi çok derin konulara temas eden hacker alanları bulunuyor. Bu alanlar her ne kadar sahte olsa da gerçeği ile benzerliği şaşırtacak derecede iyi.

Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır?

Oyunda yeşil ara yüzle beraber Windows’a benzeyen bir masaüstü bizi karşılıyor. Siteye girince sol altta bir başlat menüsü ve önümüzde bir çok sekme ile karşılaşırız. Web sitesini tam ekran görmek isteyenler başlat menüsünün dışındaki masaüstündeki herhangi bir yere tıklayabilir. Bunun yanı sıra Chrome’da F11 tuşunu kullanarak tam ekran yapabilirsiniz. Veya tarayıcınızda nasıl yapılıyorsa o şekilde tam ekran yaparak gerçekçi bi hale getirebilirsiniz.

Oyunda kırımızı bir Otomatik düğmesi göreceksiniz. Buna tıkladığınız zaman bir çok hackleme işlemini kendisi yapacaktır. Size ise sadece klavye ile oynuyor gibi yapmak kalacak. Mouse’nizle de bazı pencereleri açıp kapatarak insanları Hacker olduğunuza ikna edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku: Roblox Hacker Prank Simulator

Hacker Prank Simulator Detaylı Anlatım

Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılırı anlattıktan sonra bütün uygulamaları detaylı olarak aşağıda inceliyoruz.

Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır
Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır

Program Konsolu

Program Konsolu kısmında ise klavyenize rastgele basarak manalı kodlar oluşturabilirsiniz. Sizin yazdıklarınızdan bağımsız kendisi kodları yazacaktır. Korsan modu ise sizin bastıklarınızı dörde katlayıp daha hızlı yazıyormuşsunuz havası katmak için önemlidir.

Bitcoin Miner

Kripto para birimleri, özellikle binlerce dolar değerindeki Bitcoin, bu günlerde oldukça popüler. Gelişmiş yazılım, onu “mayın” için kullanılır. Çevrimiçi Bitcoin madenci simülatörü size değerli Bitcoin madenciliği yaptığınız izlenimini verecektir. 8 BTC ile başlarsınız ve programı kullandıkça cüzdanınız büyüyecektir. Bu ekranı arkadaşlarınıza gösterirseniz, son derece zengin olduğunuzu varsayarlar.

Bu uygulamanın bir başlat düğmesi vardır ve kendi kendine çalışır. Yazılım bir kez başlatıldığında, onunla etkileşime geçemezsiniz.

Gözetleme Kamerası

Bir kamera, bir bankayı soyan silahlı soyguncuları gösteriyor. Bu sadece ekrana tıklanarak duraklatılabilen döngüsel bir videodur.

Şifre Kırıcı

Bir sunucuya kaba kuvvet saldırısı ile denemeler yapın. Animasyonlu bir süreç boyunca, kraker bir şifre tahmin etmeye çalışacaktır. Crack butonuna basarak işlemi başlatın ve Reset butonuna basarak işlemi sonlandırın.

Nükler Santral

Santral kontrol odasındaki ekran, rastgele değişen rakamları ve seviyeleri gösterir. Bu ekranla etkileşime geçemezsiniz.

Uzaktan Bağlantı

Bir konsol arayüzü kullanarak bir sunucuya bağlanın ve onu hacklemek için talimatları gönderin. Bu yazılım, biri konsol için diğeri uzak sunucu için olmak üzere iki pencere açar.

Tek yapmanız gereken konsol giriş imleci yanıp sönerken klavyenizde rastgele yazmak. Bu, sunucuya uygun şekilde tepki verecek komutlar gönderecektir. “Erişim Engellendi” veya “Parola Kırıcı” uyarıları gibi bazı komutlar pencereleri açacaktır.

Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır
Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır

Uyarılar

Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır kısmında en önemli faktörlerden biri Uyarılardır. Uyarılar Ekrandaki uyarı pencerelerini açmak için klavyenizdeki sayı tuşlarını kullanın. Hepsi pasif olduğu için bu pencerelerle etkileşim kuramazsınız:

Ekranın ortasında açılırlar, ancak farenizle sürükleyerek hareket ettirebilirsiniz ve üst köşelerindeki X’e tıklayarak kapatabilirsiniz. Boşluk çubuğunu kullanarak açık olan tüm uyarı kutularını kapatın. Bunları Esc tuşunu kullanarak da kapatabilirsiniz, ancak bu tam ekran modundan çıkacaktır.

Pasif uyarıların listesi:

0.Bir harita üzerinde uydu konum belirleme takibi

  1. Erişim reddedildi uyarısı
  2. İzin verildi
  3. Kötü amaçlı yazılım ilerleme çubuğu yükleme
  4. Kendi kendini imha eden geri sayım
  5. Sinir ağı izleme animasyonu
  6. Matris dijital yağmur
  7. Grafik animasyonu
  8. Gizli verileri indirme
  9. Çok gizli uyarı

Hacker Prank Simulator Nasıl Kullanılır rehberi burada sonlanıyor. Aşağıdaki linkten oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hacker Prank Simulator Linki