Ana SayfaOyunFree Fire Taaruz Tüfekleri Listesi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Free Fire Taaruz Tüfekleri Listesi

Garena Free Fire, mobil cihazlar için en popüler battle royal oyunlarından biridir. Free Fire Taaruz Tüfekleri’de bu oyunun en temel silah çeşididir. Oyun bol miktarda heyecan verici içerik ve uzun bir ajan listesi sunuyor. Ayrıca, savaşlarınız için kullanabileceğiniz tonlarca farklı araç ve silaha da sahiptir.

Ancak doğru silahı seçmek, özellikle oyuna yeni başlayanlar için oyuncular için oldukça yıldırıcı olabilir. Oyunda Keskin Nişancı Tüfekleri, Av Tüfekleri, Hafif Makineler, Taarruz Tüfekleri, Tabancalar ve diğerleri gibi bir dizi silah var; bununla birlikte, Taarruz Tüfekleri oyundaki en çetin silahlar olarak kabul edilir ve aynı zamanda çoğu oyuncu için tercih edilen bir seçimdir.

Free Fire Taaruz Tüfekleri

Taaruz Tüfekleri Free Fire’da olmazsa olmaz temel silahlardan biridir. Oyuncular tarafından çok tercih edilen Taaruz Tüfekleri güçlü atış menzili ve isabet oranıyla dikkat çeker. Haydi en iyi Free Fire Taaruz Tüfekleri Listesine bir göz atalım.

Free Fire Taaruz Tüfekleri

M4A1

M4A1, Fire Free’de sahip olunması gereken heyecan verici bir silahtır. Bir Taarruz Tüfeği için oldukça etkileyici olan 77’lik bir menzile sahip olması onu bu listedeki ilk iki silaha göre tercih edilen bir seçenek haline getiriyor. Ancak, bu silahın en büyük dezavantajlarından biri düşük ateş hızıdır ve bu nedenle yeni başlayanlar için önerilmez.

Daha Fazlası İçin: Free Fire isimleri Şekilli En Güzel isimler

Free Fire Taaruz Tüfekleri

Groza

Groza açıkça oyunda sahip olabileceğiniz en iyi saldırı tüfeğidir. Silah sağlam miktarda hasar verir ve düşük geri tepme ile yüksek ateş hızı sunar, bu da onu sahip olunması gereken bir silah haline getirir. Silahın aslında bir yeniden yükleme süresi var, ancak silahı kullanmaya alışkınsanız kolayca sabitlenebilir. Bununla birlikte, çoğu oyuncu için en büyük zorluklardan biri, genellikle sadece hava damlalarında bulunduğundan bu silahı elde etmek olacaktır.

Free Fire Taaruz Tüfekleri

AK 47

AK47, Free Fire’daki en yıkıcı silahlardan biridir. Yüksek hasarı nedeniyle oyuncular arasında popüler bir seçimdir, ancak aynı zamanda çoğu oyuncu için dezavantaj olabilecek çok yüksek bir geri tepme özelliğine sahiptir. Bu nedenle, onu iyi bir L3 ataşman seti ile eşleştirmeniz tavsiye edilir.

Free Fire Taaruz Tüfekleri

FAMAS

Bu, makul miktarda hasar veren ve oldukça iyi bir menzil sunan başka bir güçlü saldırı tüfeğidir. Ek olarak, 67’deki atış hızı da onu bir saldırı tüfeği için iyi bir seçim yapar. Uzun menzilde ve kısa menzilde etkili olan silah görünüşü açısından da çok sevilir.

Free Fire Taaruz Tüfekleri

SCAR

SCAR ayrıca yüksek atış hızı göz önüne alındığında oyunda ölümcül bir silahtır. Bu AR çok fazla hasar verebilir, ancak en iyi L3 ekleriyle çalışır. Free Fire Taaruz Tüfeklerinde en sağlam tüfekler arasında kendine yer bulmasının nedeni budur.

Daha Fazlası İçin: Free Fire Hafif Makineli Tüfekler