Paylaş

Free Fire Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Garena Free Fire oyununu çok seviyorsanız, hem telefonda hem bilgisayarda oynamak istiyorsanız Free Fire Bilgisayara Nasıl İndirilir sorusunu sormanız çok normal. Bilgisayarda oynayıp siz rahatlıkla indiren rakiplerinize sinir olduysanız da bu soruyu sormanız çok yerinde. Siz de Free Fire oyununu bilgisayarınıza indirebilir ve rakipleriniz gibi acımasız olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Free Fire Arkadaş Ekleme, Silme ve Davet Etme

Free Fire Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Free Fire Bilgisayara Nasıl İndirilir hakkında yazımızda sizlere bilgi vereceğiz. Bu bilgiler sayesinde Free Fire Bilgisayara indirebileceksiniz. Pek çok gencin sorduğu, Free Fire Bilgisayara Nasıl İndirilir sorusu aşağıda verilen adımlarda cevaplanmıştır.

Artık bu oyunu PC veya Dizüstü bilgisayarınıza indirebilir ve oynayabilirsiniz. Free Fire’ın Laptop İndir linkleri yakında sizlere sunulacaktır. Bu oyunu indirmek için dizüstü bilgisayarınızda Windows 10 veya Windows 7 yüklü olmalıdır.

Emulatör İndirin

Bu oyunu Emulatör Olmadan Laptopta indirebilirsiniz ancak Emulatör Free Fire Oyunu Olmadan oynamak mümkün değildir. Emulatör bilgisayarınıza telefon kuracaktır. Aşağıda en ünlü 2 Emulatörün websitesinin linkini veriyoruz..

Blue Stacks Free Fire Yükleyin

Bu oyunu dizüstü bilgisayarınızda oynayabilmeniz için aşağıda size adım adım bilgiler veriyoruz. Aşağıda verilen bilgiler çevrimiçi kaynaklardan alınmıştır.

  • Bluestacks web sitesine veya uygulamaya gitmeli ve Bilgisayarda Free Fire İndir’i aramalısınız. (Play Storeden Arayabilirsiniz.)
  • Şimdi bu oyunu, verilen bir indirme bağlantısı aracılığıyla dizüstü bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.
  • Oyun indirildikten sonra indirme dosyasını açmanız ve Oyunu Kur’a tıklamanız gerekir.
  • Şimdi bu oyuna Google ID’niz üzerinden giriş yapmalısınız.
  • Google Kimliğinizle giriş yaptığınız anda, Free Fire oyunu bilgisayarınıza yüklenecektir.
  • Oyun yüklendikten sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.