Paylaş
İçindekiler

Football Manager 2022 Ne Zaman Çıkacak?

Futbol simulasyon oyunlarının öncüsü olan Fm 2022 yakında çıkacak. Tüm Fm severlerin aklında Football Manager 2022 ne zaman çıkacak sorusu yatmaktadır. Merakla beklenen oyunun yayıncı firması olan SEGA çıkış tarihini net olarak açıkladı. Hemen FM 2020 çıkış tarihine bakalım.

Football Manager 2022 Ne Zaman Çıkacak?

Futbol oyunlarında her zaman saha içerisinde olursunuz. Peki saha dışında Teknik Direktör olup onları yönlendirmek nasıl olurdu? Footbal Manager 2022 işte bize bu olanakları sağlıyor. Futbolun olasılık oyunu olmadığını gösteren Football manager 2022 ne zaman çıkacak sorusunu akıllara getiriyor. Yayıncı firma olan SEGA çıkış tarihini 9 Kasım 2022 olarak belirlediğini açıkladılar. Oyuncular dört gözle bu tarihi beklerken fiyatı görünce biraz pahalı olduğunu düşünenlerin sayısı artmaya başladı.

Daha Fazlası İçin : Football Manager 2022 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Football Manager 2022 Ne Zaman Çıkacak

Football Manager 2022 Fiyatı Ne Kadar?

Tüm futbol sever oyuncular tarafından beklenen Football Manager 2022’nin hem çıkış tarihi hem de fiyatı açıklandı. Fiyatı Epic Games, Steam gibi platformlarda şimdilik 269 tl olarak belirlenmiş. Herhangi bir game pass içerisine daha eklenmemiş olan oyun ilerleyen zamanlarda indirim ve gamepassler içerisinde yer alacaktır.

Football Manager 2022 Desteklenen Diller

Fm 2022 şimdilik içinde Türkçe’nin de dahil olduğu 18 dili desteklemektedir. Seslendirme ve altyazı seçenekleri oyun çıkınca belli olacaktır.

Daha Fazlası İçin : FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak?

Footbal Manager 2022 Nasıl Bir Oyun?

Football Manager 2022 oyunu gerçek zamanlı taktik, strateji, yönetim ve olasılıkların birleştiği bir futbol oyundur. Oyun içerisinde antremandan tutun transfere kadar her şeye müdahele edebildiğiniz bir simulasyon oyunudur.

İlginizi Çekebilir