Ana SayfaOyunFM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak?

Eğer siz de FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak diye soranlardansanız yazımıza hoş geldiniz. Dört gözle beklenen FM 22 ve onun mobil versiyonundan beklentiler bir hayli büyük. Oyuncu kitlesi geniş olan oyunun oynanış ve grafiksel olarak geliştirilirmiş versiyonu olan FM 22 yeni oyuncu kadrolarıyla tanışmak isteyen futbol severler için beklemesi gerçekten zor bir oyun. Peki FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak?

FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak?

FM 22 Mobil’in FM 2022 ile aynı tarihte yani 2022 Kasım ayının ortalarında çıkması bekleniyor. Bir hayli vakit var gibi gözükse de oyun severeler için sayılı gün çabuk geçer diyelim. FM 21 den sıkılmış olanlar için önerebileceğimiz şey ise belki biraz Fifa veya Pes oynamayla vakit geçirebilirler.

FM 22 Ne Kadar?

FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak sorusu kadar FM 2022 nin fiyatı da merak edlienler listesinde. Diğer oyunlar gibi gerçekten çok yüksek bir fiyatı var. 299 TL den satışa çıkan oyunun orijinali bir çok bütçeyi zorlayıcı olabilir. Şu anki dolar kuru nedeniyle oyun firmalarının oyunlara genel bir indirim yapması maalesef beklenmiyor. Bu gidişat devam ederse Türkiye oyun piyasasını bedava oyunlar domine etmeye devam edecek.

FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak

FM 22 Yenilikler Neler?

Football Manager 2022’ye başlamanız, şimdiye kadar gördüğünüz en destansı olabilir.

Lionel Messi PSG’ye katıldı, Kylian Mbappe Real Madrid yolunda olabilir ve Cristiano Ronaldo Manchester City’ye gidebilir!

Robert Lewandowski bir hamle yapmak istiyor ve Harry Kane’in de önümüzdeki 12 ay içinde yolda olması muhtemel – bu nedenle FM 22’de bolca etkinlik bekleyin.

Sports Interactive her sezon oyunun özelliklerinde ve oynanışında her zaman değişiklikler yapar, peki FM22’den ne görebiliriz?

Her şeyden önce, maç motorunda iyileştirme için yer var.

FM21’de kontra ataklar çok güçlüydü ve duran parçalar onlara o kadar gerçekçi bir his vermiyor.

Maç günleri dışında, oyuna daha fazla oyuncu yüzünün dahil edilmesini istiyoruz – evet, üçüncü bir taraf aracılığıyla indirilebilirler, ancak oyuncuların büyük çoğunluğunun profillerinde yüzler olmadığı için burası Sports Interactive’in bakması gereken bir alandır. adrese.

Daha Fazla Oku: Pes 21 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

FM 22 Hangi Platformlarda Çıkacak

Geçen yıl, FM her zamankinden daha fazla konsolda oynanabiliyordu.

PC, Steam üzerinden Windows ve macOS’ta en çok oynanan platformlar arasında.
Aralık ayında iOS, Android ve Nintendo Switch için elde taşınabilir sürümün geldiğini ve tam oyunun 2007’den bu yana ilk kez Xbox konsollarına geri döndüğünü görmüştük. Muhtemelen FM22 de dediğimiz platformların bir çoğunda kullanıcıya sunulacaktır.

FM 22 Beta

Oyunu ön sipariş verirseniz, FM Beta’ya erişebilirsiniz. Bu, oyunun tam sürümünden iki hafta önce olma eğilimindedir – bu nedenle 4 Kasım’dan itibaren oynamaya başlayabilirsiniz. FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabını vermeye çalıştığımız yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.