Paylaş

FM 22 Takım Önerileri

FM 22 oyununda en iyi takımı alıp şampiyonlar ligi kupasını kaldırmak herkes için başarı değildir. FM 22 Takım Önerileri listesini de bu yüzden hazırlıyoruz. FM 22 Takım Önerilerinde birbirinden zorlayıcı ve fırsatlar barındıran takımlar göreceksiniz. Bu takımlar oyuna ayrı bir zevk katacak. Hepsinin kendine özgü bir yolu var.

FM 22 Takım Önerileri

FM Hayranları için özenle seçtiğimiz FM 22 Takım Önerileri listesini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Her bir takım farklı bir hikayenin başlangıcı olacaktır.

Kocaelispor

FM 22 Takım Önerileri listemize Türk takımlarla başlıyoruz. FM’severler yükselişleri çok severler. Çok sıkıntılı yollardan geçen ve taa 1. Lig’e kadar yükselen Kocaelispor’u yeniden Süper Lig’e çıkarmak ve 90’lı yılların başlangıcında olduğu şeklinde Türk futbolunun büyüklerinden biri yapmak istemezmisiniz. Bunu başarmak harbiden zorlayıcı değil aynı zamanda o denli değişik.

Sakaryaspor

Çok sıkıntılı zamanlar geçiren ve altyapıdan yetiştirdiği genç yeteneklerle Türkiye’ye mühim değerler kazandıran Sakaryaspor’u 2. Lig’den alıp Süper Lig’e çıkarmak ve bunu altyapıdan oyuncularla başarmak efsane duruyor. Fazlasıyla yorar fakat başardığında aldığın keyif bir o denli harika olabilir.

Arsenal

FM 22 Takım Önerileri yabancı takımlarla devam ediyor. Kağıt üstünde Arsenal, FM22’deki en coşku verici takımlardan biri benzer biçimde görünmeyebilir, sadece inşa etme fırsatı kaçırılmayacak kadar iyi. Saka ve Smith Rowe benzer biçimde kabiliyetli gençlerin sıralara girmesiyle Arsenal, İngiltere’nin futbol gıda zincirinin tepesindeki yerlerine geri dönmekten oldukça uzak değil mi?

İlginizi Çekebilir: FM 22 Mobil Ne Zaman Çıkacak?

Barcelona

Bir zamanlar dünyanın en hürmet duyulan ekibi olan Barcelona, ​​şimdi bedava ve şanssız. Dağlarca borç ve uzun bir sakatlık listesiyle – ikon Messi’nin ayrılışından bahsetmiyorum bile – Barcelona’nın tekrar inşası FM22’deki herhangi bir oyuncu için coşku verici bir meydan okuma olmalı. Nou Camp’ta teknik direktör yokken, Barcelona’yı yine Avrupa hakimiyetine taşıyacak erkek olabilir misin?

FM 22 Takım Önerileri

Newcastle United

Yeni sahiplerin Newcastle’ı FM22’ye dahil etmek için zamanında satın alıp almadıklarını göreceğiz, sadece her iki durumda da Newcastle bu yılki oyun için cazibeli bir takım. İster Callum Wilson’ı formda tutmaya çalışın, talep eder Saint-Maximin’in hızından yararlanın, talep eder Joe Willock’un kabiliyetini geliştirin, Newcastle bir kahraman için haykıran bir kulüp. Dengeli bir yaklaşımla, bir ihtimal de Tyneside’a başarı getirebilecek idareci sizsiniz.

Aston Villa

Aston Villa, ilk dört dayanak noktasından onların yerini almayı ümit eden bir takıma kadar, FM22’de coşku verici bir teklif. Grealish gitmiş olabilir, sadece birtakım süperstarlar onun yerini aldı. Buendia, Ings ve Bailey ön safınızdayken, Villa’yı Avrupa çekişmesine geri getirebilir misiniz?

Roma

İtalya’nın en iyi uçuşu her zamankinden daha rekabetçi görünüyor ve Romanlar avantaj elde etmek ve 20 sene sonrasında ilk şampiyonluğunu kazanmak suretiyle olabilir. Tammy Abraham’ın çizgiyi yönetmesi ve etrafını saran iyi bir takım ile Roma’da bir ev bulmak, FM22 kariyerinize adım atmak için mükemmel bir yol olabilir.

Wrexham

Ceplerinde Hollywood parası varken, FM22’de Wrexham’dan daha cazibeli bir RTG kulübü var mı? Yukarıdaki kısımda kolayca rekabet edebilecek bir kadroyla, ana göreviniz, başarıyı inşa etmeden ve Galler kulübünü İngiltere’nin en tehlikeli taraflarından birine dönüştürmeden ilkin sıkıntılı Ulusal Lig’de gezinmek olacaktır.

Schalke

Schalke, Royal Blues’un ülkenin ikinci kademesine düşmesiyle Almanya’nın unutulmuş kulübüne dönüşüyor. İyi bir kadro ve başarı göstermiş rakiplerine karşı kıskançlıkla, Schalke’yi geri alıp onları Bundesliga şampiyonluğuna meydan okuyan yöneticilere dönüştürebilecek bir idareci olabilir misiniz?

Ipswich Town


Modern futbolun geride bıraktığı bir başka kulüp olan Ipswich Town, bir zamanlar İngiltere’nin en üst sıralarında yer edinen elit bir güçtü. Yeni sahipler League One kulübüne nakit enjekte ederken, bir ihtimal Sir Bobby ve Alf Ramsay’i öykünmek edebilir ve Ipswich’i Premier Lig’e geri getirebilirsiniz.

Las Palmas

David Silva’nın doğum yeri ve FM harikası Pedri için son ödünç verilen yer olan Las Palmas, potansiyeli olan bir takım. Johnathan Viera ve Jese benzer biçimde birtakım harika oyuncularla, Las Palmas’ı İspanya’nın en iyi uçuşuna geri döndürebilir ve etkisinde bırakan gençlik sistemlerine keskin bir göz atabilir misiniz?

Luton Town

Şu anda İngiltere’deki en yenilikçi kulüplerden önde gelen Luton Town, FM22’de takımınızı seçerken mutlaka aklınızda olmalı. Hem deneyimli oyuncular bununla birlikte kadrolarını dolduran sıcak umutlarla Luton, Premier Lig’in vaat edilen topraklarına binmeyi bekleyen karanlık bir at.

FM 22 Takım Önerileri listemiz burada sonlanıyor.