Ana SayfaDizi-FilmExxen Üyelik Fiyatları 2024
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Exxen Üyelik Fiyatları 2024

Günümüzde Acun Medya tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan Exxen birçok kullanıcı tarafından beğenilmiştir. Exxen üyelik fiyatları ise bu beğeniler sonucunda sıklıkla araştırılan konulardan birisidir. Güncel olarak Exxen platformunda hangi paketlerin yer aldığını öğrenerek platformda yer alan dizi ve filmleri izleyebilirsiniz.

Buna ek olarak birçok spor müsabakası da bu uygulamada yayınlandığı için Exxen üzerinden izlemek gerekebilmektedir. Bu yüzden de Exxen üyelik fiyatları 2022 yılı için bu spor paketlerini incelemelisiniz. Eğer ki bu fiyatların ne olduğunu merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Sayfanın devamında yer alan bilgileri okuyarak aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. O halde gelin birlikte görelim.

Exxen Üyelik Fiyatları

Exxen üyelik fiyatları için aşağıda yer alan listeyi gözden geçirebilirsiniz. Bu fiyatlar güncel olup 2022 yılı için son fiyat olarak tahmin edilmektedir. 2023 yılında ise yeni fiyatlar gelebilir.

  • 1 Aylık Reklamlı Paket: 39,90 TL
  • 1 Aylık Reklamsız Paket: 54,90 TL
  • 12 Aylık Reklamlı Paket: 33,50 TL x 12 AY
  • 12 Aylık Reklamsız Paket: 45,90 TL x 12 AY
  • 1 Aylık Reklamlı Spor Paketi: 119,90 TL
  • 1 Aylık Reklamsız Spor Paketi: 134,90 TL
  • 12 Aylık Reklamlı Spor Paketi: 94,90 TL x 12 AY
  • 12 Aylık Reklamsız Spor Paketi: 107,30 TL x 12 AY

Yukarıda yer alan Exxen üyelik fiyatları 12 aylık paketler içerisinde çok daha uyguna gelmektedir. Reklamlı paketler ise reklamsız paketlere nazaran çok daha uygundur. Ancak dizi ya da film izlerken ara sıra reklamların gösterileceğini unutmamalısınız.

Reklamların zevkinizi bozduğunu düşünüyorsanız 15 TL fark ile reklamsız paketi kullanabilirsiniz. Yıllık pakette ise bu fiyat farkı 12,40 TL’dir. Ancak bu pakette 1 yıllık kalma taahhüdü ile kullanabilirsiniz. Kısa vadeli bir plan arıyorsanız tek aylık paket işinize yarayacaktır. Ancak ben devamlı izlemek istiyorum, sonrasında gelen zamlar ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız 1 yıllık paketi tercih edebilirsiniz.

Exxen Üyelik Fiyatları

Exxen Üyelik Ne Kadar?

Exxen üyelik paketlerine baktığımızda en düşük paketin 39,90 TL olduğunu görebiliriz. Bu paket 1 aylık olup reklamlıdır. Bu ödeme ile Exxen’in tüm içeriklerine aktif olarak ulaşabilirsiniz. Ancak bu paket içerisinde Spor müsabakalarını izleyemezsiniz. Bunun için spor müsabakalarına erişmek isterseniz özel olarak Spor paketi almanız gerekir.

En düşük spor paketi ücreti ise 119,90 TL’dir. Bu paket 1 aylık olup reklamlı bir içeriğe sahiptir. Reklamsız en düşük paket ise 134,90 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. 1 senelik planlara göz atarsanız aylık yapacağınız ödeme daha az bir tutara denk gelecektir.

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır yazımızı okumak isterseniz sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.