Ana SayfaOyunEpic Games Discord Nitro Nasıl Alınır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Epic Games Discord Nitro Nasıl Alınır?

Epic Games Discord Nitro nasıl alınır sorusu son zamanlarda ortaya çıkan kampanyalar ile birlikte sıklıkla sorulmaya başlanmıştır. Siz de ücretsiz 1 aylık üyelik sahibi olmak istiyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler ile Epic Games’in kullanıcılarına sunduğu ücretsiz 1 aylık Discord Nitro üyeliğinizi başlatabilir, birçok avantajdan faydalanabilirsiniz.

Discord Nitro, uygulama içerisinde Premium üyelik olarak adlandırılabilir. Normal kullanıcılarda olmayan birçok özellikten yararlanmanızı sağlamaktadır. Böylelikle kullanıcılar arasında kendinizi bir adım öne çıkarabilir, daha farklı hissedebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamayı kullanırken birçok özelliğe de sahip olmanız sağlanacaktır.

  • Özel emojiler
  • Özel discord numarası etiketi
  • Animasyonlu avatarlar
  • Sunucu güçlendirme olanakları

Bunun gibi birçok özellik sizleri bekliyor olacaktır. Üstelik şimdi 1 ay ücretsiz. Peki o halde Epic Games Discord Nitro nasıl alınır gelin birlikte görelim.

Epic Games Discord Nitro Nasıl Alınır

Epic Games Discord Nitro Nasıl Alınır?

Epic Games Discord Nitro nasıl alınır sorusunun yanıtını istiyorsanız öncelikle bilgisayarınıza Epic Games platformunu yüklemeniz gerekmektedir. Bu yükleme aşamasında kendinize ait bir hesaba ihtiyacınız bulunmaktadır. Yok ise yeni bir üyelik açabilir, var ise direkt eski bilgileriniz ile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  • Oturum açtıktan sonra uygulama üzerinden Discord uygulamasının sayfasına giriş yapınız.
  • Discord sayfası açılınca üst kısımda yer alan eklentiler kısmına tıklayınız.
  • Burada Discord Nitro karşınıza çıkacaktır.
  • Yükle butonuna basarak hesabınıza ekleyiniz.
  • Sonrasında onaylama işlemlerini tamamlayın ve Epic Games tarafından sizlere gönderilecek olan “DISCORD NITRO: HEDİYE TEKLİFİ” mailine giriş yapın.
  • Maile girince hemen al butonuna basarak Discord hesabınıza giriş yapmanız için gereken ekrana yönlendirileceksiniz.

Bu avantajdan faydalanmak için son 1 sene içerisinde Discord Nitro üyeliğine sahip olmamanız gerekmektedir. Eğer ki ilk defa deniyor ya da son 1 sene içinde hiç kullanmadım diyorsanız bu avantaj tam size göre diyebiliriz.

Epic Games Discord Nitro Aktif Etme

Epic Games Discord Nitro aktif etme işlemi oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gereken şey Epic Games ile hesabınıza Discord Nitro eklentisini eklemektir. Eğer ki ben ekledim zaten diyorsanız hemen Epic Games hesabınıza bağlı olan mail adresinizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Discord Nitro Hediye teklifi adı altında gelen bu maili açarak gerekli prosedürler ile hesabınıza Premium üyeliği tanımlayabilirsiniz.

Epic Games discord nitro aktif etme işlemlerinde mailde yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Hesabınız açıksa direkt tanımlanacak, değilse oturum açarak gerekli işlemlere devam etmeniz istenecektir. Bu işlem için hesabınızdan 18,36 TL gibi bir tutar çekilebilir. Ancak geri iade edileceğinden endişeniz olmasın. Sadece teyit maksatlı gerçekleşen bu ödeme kısa sürede hesabınıza yatırılacaktır.  

Epic Games Discord Nitro Nasıl Kullanılır?

Epic Games Discord nitro nasıl kullanılır sorusu ile karşımıza geldiyseniz eğer dikkat etmeniz gereken belli başlı durumlar bulunmaktadır. Öncelikle hesabınızda yaklaşık 20 TL olmalıdır. Çünkü teyit maksatlı bir ödeme talep edilebilir. Sonrasında ise iade gerçekleşecektir.

Buna ek olarak son 1 sene içerisinde Discord Nitro üyeliği kullanmamış olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bu avantajdan yararlanmanız mümkün olmayacaktır. Uzun zamandır Discord Nitro deneyimlemeyen kişiler için hazırlanan bu kampanya için en az 1 sene kullanmamış olmanız gerekmektedir. Bunlara dikkat ettikten sonra Epic Games Discord Nitro nasıl alınır sorusunun yanıtına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Discord Ekran Paylaşımı Ses Gitmiyor Sorunu yaşıyorsanız eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere bakarak sorununuzu giderebilirsiniz.