Ana SayfaKripto ParaCoinbase NFT Waitlist - Bedava NFT
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Coinbase NFT Waitlist – Bedava NFT

Coinbase NFT, NFT’lerinizi tek bir yerde toplayabileceğiniz, keşfedebileceğiniz ve sergileyebileceğiniz dijital bir pazar yeridir. Coinbase NFT Waitlist ise bu platforma erken girip bazı ayrıcalıklardan faydalanmak isteyenler içindir.

Coinbase, bu yılın sonlarında yeni NFT platformunun ilk çıkışını duyuran bir blog gönderisinde sırayı duyurdu. “Coinbase NFT” platformu, gelecekte diğer blok zincirlerine genişleme hedefleri ile ilk başta Ethereum tabanlı ERC-721 ve ERC-1155 belirteç standartlarını destekleyecektir.

Bu yazı itibariyle yaklaşık 3,1 milyon kullanıcı NFT platformuna erken erişim için kaydoldu. Coinbase ürün başkan yardımcısı Sanchan Saxena’ya göre, kuyruk için “çılgın” trafik hacmi siteye geçici olarak zarar verdi.

Coinbase NFT Waitlist’e kimler katılabilir?

18 yaşında veya daha büyükseniz, bekleme listesine katılabilirsiniz. Coinbase NFT, gelecekte bir süre diğer ülkelere de yayılacak. Yeni ülkeler eklendiğinde bekleme listesindekileri de güncelleyeceğiz.

Coinbase NFT Waitlist’e Nasıl Katılabilirim?

Coinbase NFT yakında geliyor. Bekleme listemize kaydolanlar için lansman zaman çizelgemizde e-posta güncellemeleri göndereceğiz. E-posta bekleme listesine katılarak, platforma ilk davet edilenlerden biri olacaksınız ve resmi lansman tarihi gibi Coinbase NFT hakkında güncellemeler alacaksınız.

Coinbase NFT Waitlist Referans Kampanyası nedir?

Sıralamalarına göre bekleme listesindekilere Coinbase NFT’ye erken erişim sağlayacağız. Benzersiz tavsiye bağlantınızı paylaşarak aldığımız bekleme listesi kayıtlarının sayısına göre sıralamada yükselebilirsiniz.

Coinbase NFT Waitlist’den NFT Ne Zaman Alacağım?

Kullanıcı 1’den başlayarak, bekleme listesi sıralamasına göre insanları bekleme listesinden çıkaracağız. Bekleme listemize kaydolanlar için lansman zaman çizelgemizde e-posta güncellemeleri göndereceğiz.

Coinbase’in kullanıcı tabanı herhangi bir göstergeyse – 2021’in ikinci çeyreği itibariyle yaklaşık 68 milyon doğrulanmış üye ve aylık 8,8 milyon aktif kullanıcı – NFT platformu yakında OpenSea gibi ağır ağırlıklara paraları için ciddi bir kazanç sağlayabilir. Geçen ay toplam 2,49 milyon işlem gerçekleştiren DappRadar’a göre, OpenSea’nin 30 günlük ortalama 260.000 aktif kullanıcısı var.

Daha Fazla Oku: Coinbase Kimlik Doğrulama Hatası [Çözüm]