Ana SayfaTeknolojiCOD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatası Çözümü
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

COD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatası Çözümü

Eğer siz de bu can sıkıcı hatayı alıyorsanız ve çözüm yolları arıyorsanız yazımız sizin içi doğru adres. COD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatası Çözümünün olup olmadığını yazımızda inceleyeceğiz. Eğer bulabildiğimiz bir çözüm olursa sizlerle paylaşacağız. Sorun bir çok kullanıcıda aynı anda gözüktüğü için sorunun sunucu kaynaklı olma ihtimali yüksek.

Sunucuya fazla yüklenme veya sunucuda bir hata olma ihtimali de gerçek olabilir. Siz de eğer bu hatayı alıyorsanız diğer oyuncuların da aynı hatayı alıp almadığını araştırmanızı öneririm. COD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatası çok uzun süren bir hata değildir. Sadece belli zaman aralılarında karşınıza çıkan ve hızlıca düzelen bir hatadır.

Daha Fazla Oku: Call of Duty Mobile isimleri | Nick ve Klan

COD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatası Çözümü

COD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatasının kesin bir çözümü olmamakla birlikte size hatayı çözebilecek çeşitli tavsiyelerde bulunacağız. Dediğimiz gibi sorunu kesin çözemeyebiliriz. Çünkü sorun COD Mobile kaynaklı olabilir. Eğer sorun sizden kaynaklanıyorsa aşağıda verdiğimiz yöntemler sorunu çözecektir.

  • Modeminize veya routerinize restart atın.
  • Başka internetten bağlanmayı deneyin.
  • Oyunu telefonunuzdan silip tekrar yükleyin.
  • Telefonunuzda başka programlar da çalışıyorsa kapatıp deneyin.
  • VPN kullanmayı deneyin.
  • DNS’inizi Google DNS ile değiştirip oyuna girmeyi deneyin.

Call of Duty Nedir?

Call of Duty, Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunu serisidir. 2003’ten başlayarak, ilk olarak II. Dünya Savaşı’nda geçen oyunlara odaklandı. Zamanla, seri Soğuk Savaş, fütüristik dünyalar ve uzayın ortasında geçen oyunlar gördü. Oyunlar önce Infinity Ward, ardından Treyarch ve Sledgehammer Games tarafından geliştirildi. Diğer geliştiriciler tarafından birkaç spin-off ve el tipi oyun yapıldı. En son oyun Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım 2020’de piyasaya sürüldü. Bir sonraki oyun Call of Duty: Vanguard 5 Kasım 2021’de piyasaya sürülecek.

COD Mobile Yapılandırma İndirilemedi Hatası ile ilgili yazımızın sonuna geldik. Umarım yukarıdaki tavsiyeler sorunu telefonunuzdan çözmüştür. İyi eğlenceler.

İlginizi Çekebilir: Call of Duty Mobile En İyi Silahlar Listesi