Ana SayfaOyunClash Royale Parti Modu Nerede?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Clash Royale Parti Modu Nerede?

Mobil oyun severleri tarafından sıklıkla sorulan sorulardan birisi de “Clash Royale parti modu nerede” sorusudur. Siz de bu soruyu soruyorsanız eğer doğru yere geldiniz. Yazımızda yer alan bilgiler sayesinde siz parti modunun nerede olduğunu öğrenebilir ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Clash Royale parti modunun en önemli özelliği kupa kaybetme riski olmamasıdır. Ek olarak da farklı farklı modların aktif bir şekilde kullanılıyor olmasıdır. Bu oyun modlarını kullanarak kupa kaybetme riskiniz olmadan sandık ve taç kazanabilirsiniz. Bunun için de oyun içerisinde yer alan parti sekmesinin nerede olduğunu bilmelisiniz. O zaman gelin şimdi sizlerle birlikte bu modun nerede olduğunu öğrenelim.

Clash Royale Parti Modu Nerede?

Clash Royale parti modu nerede sorusunun yanıtı oldukça basittir. Bunun için aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Öncelikle oyunu açınız.
  • Ana ekranda iken sağ üstte yer alan üç çizgiye tıklayınız.
  • Burada baştan 4. Sırada olan Parti sekmesine tıklayınız.
  • Karşınıza gelecek olan ekranda birçok mod arasından oynamak istediğiniz modu seçiniz.
  • Devamında eşleşme için arama başlayacaktır.
Clash Royale Parti Modu Nerede

Yukarıda yer alan adımları takip ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde parti modunun avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kupa kaybetme riski olmadan eğlenmek için farklı bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Clash Royale Görevler Nerede?

Clash Royale parti modu nerede sorusundan sonra sıklıkla sorulan sorulardan birisi de Clash Royale görevler nerede sorusudur. Siz de bu soruyu soruyorsanız eğer hemen aşağıda yer alan adımları takip edebilirsiniz.

  • Oyuna girdikten sonra ana ekrana geliniz.
  • Sol üstte yer alan kağıt simgesine tıklayınız.
  • Bu simgeye tıklayınca karşınıza günlük görevler gelecektir.
  • Ayrıca günlük bonus ve haftalık bonusu da görebilirsiniz.

Burada yer alan görevlerin ödüllerini ve bonusları alarak oyun içerisindeki ilerlemenizi daha da arttırabilirsiniz. Fazladan sandık alabilir ve kartlarınızı güçlendirebilirsiniz. Aynı zamanda TP ve flama için gerekli olan flama jetonlarına da sahip olabilirsiniz.

Clash Royale Bir Saatte Kaç MB Yer?

Mobil internet kullanan kullanıcılar tarafından merak edilen sorulardan birisi de Clash Royale bir saatte kaç MB yer sorusudur. Siz de mobil veri kullanıyorsanız eğer bu konuda rahat olmanız gerektiğini söylemeliyiz. Çünkü oldukça düşük miktarda veri kullanan bu uygulama 1 saat içerisinde en fazla 15-20 MB veri harcamaktadır.

15-20 MB veri için hesap yaptığımızda ayda yaklaşık olarak 450-600 MB arası bir harcama yapacağını görebiliriz. Oldukça düşük bir değerde olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Gelen güncellemeler ile harcadığınız mobil veri oranı değişkenlik gösterebilir. Bunu da göz önünde bulundurmalısınız.

Clash Royale Sandık Rotasyonu Nasıl Öğrenilir yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.