Ana SayfaOyunClash Royale Sandık Rotasyonu Nasıl Öğrenilir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Clash Royale Sandık Rotasyonu Nasıl Öğrenilir?

Sevilerek oynanan mobil oyunlardan Clash Royale sandık rotasyonu nasıl öğrenilir sorusu sıklıkla gündeme gelmektedir. Siz de bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız eğer doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Yazımızda yer alan bilgiler ile ilerleyen süreçte oyunda düşecek olan sandıkları takip edebilir ve ona göre ilerleme kaydedebilirsiniz.

Bu rotasyonu öğrenmeniz sandık düşürme şansınızı etkilemeyeceğinden dolayı sadece bilgi edinmenizi sağladığını söylemeliyiz. Bunun için de Stats Royale sitesinden faydalanacağız. Sitede sadece sandık rotasyonu değil, daha birçok istatistiği de görebileceğinizi söylemeliyiz. O halde gelin şimdi sizlerle birlikte Clash Royale sandık rotasyonuna nasıl bakılır birlikte görelim.

Clash Royale Sandık Rotasyonu

Clash Royale sandık rotasyonu için aşağıda yer alan adımları dikkatli bir şekilde uygulamalısınız. Sonrasında da hangi sandığın ne zaman geleceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

  • İlk adım olarak Clash Royale uygulamasını girmelisiniz.
  • Sonrasında profil bilgilerinize erişmek için sol üst kısımdaki profilinize tıklayınız.
  • Gelen ekranda kullanıcı adınızın altında yer alan ID’nizi bir yere not ediniz. (# ile başlıyor)
Clash Royale Sandık Rotasyonu
  • Devamında ise oyundan çıkıp tarayıcıyı açarak Stats Royale sitesine girmelisiniz.
  • Girer girmez karşınıza Tag # kısmı gelecektir. Buraya demin kopyaladığımız ya da not ettiğimiz kodu giriyoruz.
  • Sonrasında Update Profile butonuna basarak verilerimizi güncelliyoruz.
  • Kısa süre içerisinde verileriniz güncellenecek ve devamında yer alan istatistiklere erişiminiz açılacaktır.
  • Sayfayı aşağı kaydırarak sandık rotasyonuna erişebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımları dikkatli bir şekilde takip ederseniz eğer siz de Clash Royale sandık rotasyonu nasıl öğrenilir sorusunun yanıtını öğrenebilirsiniz. Bu ve buna benzer olan daha birçok istatistiği de görmeniz oyunu daha da profesyonel oynamanızı sağlamaktadır.

Clash Royale Sandıktan Ne Çıkar?

Clash Royale Sandık Rotasyonu içerisinde farklı farklı istatistikleri görebildiğinizden bahsetmiştik. Sadece gelecek olan sandıkları değil, özel olan tüm sandıklara ne kadar sıra kaldığını da öğrenebilirsiniz. Aşağıda yer alan resme baktığınızda siz de hangi sandığa ne kadar kaldığının nasıl gösterildiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

Clash Royale Sandık Rotasyonu

Clash Royale Stats Royale Sandık Rotasyonu

Yıllardır aktif olarak hizmet veren Stats Royale ile siz de oyunda yer alan tüm detayları tek bir noktada görebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından severek kullanılan bu web sitesi herhangi bir yanılma payı olmadan tüm verileri kullanıcılara aktarmaktadır. Normalde göremeyeceğiniz ya da öğrenemeyeceğiniz sandık rotasyonuna da erişim sağlaması oyuncular için en sevilen özellik olmuştur.

Hangi sandığa ne kadar kaldığını öğrenmek şans oranını etkilemese de oyuncuların daha da hevesle oynamasını sağlamaktadır. Bu da oyunu oynayan kitleyi arttırmakta ve her geçen gün daha gelişmesine sebep olmaktadır. Siz de sandık rotasyonunu öğrenmek için yazımızda yer alan detayları kullanabilir ve daha eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Clash Royale İsim Önerileri hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitede yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.