Ana SayfaOyunClash of Royale Efsanevi Kartlar
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Clash of Royale oyununda en nadir bulunan ve en efsanevi özelliklere sahip olan Clash of Royale Efsanevi Kartlarıdır. Clash of Royale Efsanevi Kartlarına sahipseniz onların üzerinden deste kurmak istersiniz. Biz de yazımızda Bütün Clash of Royale Efsanevi Kartları listeledik ve anlattık. Oyun alanında kullanmak için asker, büyü ve bina kartları kazanmanın tek yolu kart kullanmaktır. Kartları dağıtmak, savaş boyunca kazanılan İksir’e mal olur. Kartlar, öncelikle onları Altın veya Mücevher ile Mağazadan satın alarak veya Sandıklarda bularak kazanılır. Efsanevi kartlar 9 ile 14 arasında değişen altı seviyeye ayrılmıştır.

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Clash of Royale Efsanevi Kartların listesi aşağıdadır. İstediğinize tıklayarak yazıdaki yerine gidebilirsiniz. Clash of Royale Efsanevi Kartlar listesinde toplam 18 kart bulunur.

Madenci

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Rakip bu yeraltı mini tankına sürekli şaşırıyor! 3 İksir için verebileceği çok şey var: orta düzeyde can puanı, hasar ve Arena’da herhangi bir yere seyahat etme yeteneği! Düşman tesislerini hızla bozabilir veya daha küçük askerler için hızlı bir mini tank görevi görebilir, ancak sürülere karşı güçsüz olduğundan, sürülere karşı dikkatli olun.

Prenses

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Arena Kraliyet’i ağırlıyor! Ortalama vuruş noktaları, alan hasarı ve son derece uzun menzili ile 3 İksir karşılığında her şeyi ateşe verebilir! Herhangi bir sürüyü çabucak öldürür ve rakibinizin Taç Kuleleri de dahil olmak üzere binaları alt etme yeteneğine sahiptir! Bununla birlikte, kırılgandır ve saldırması yavaştır ve özlemleri genellikle (kendisiyle birlikte) paramparça olur.

Mega Şovalye

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Clash of Royale Efsanevi Kartlar listesinin liderinin Gücünü bilin, çünkü bu süper asker bir BOOM ile yere iner, yolundaki tüm kara birliklerine muazzam alan hasarı verir, ardından menzildeki bir sonraki hedefe sıçrar ve başka bir BOOM ile iner! Zıplamazsa, güçlü yakın dövüş hasarıyla yüzünüze bir tokat atar! 7 İksir için çok fazla can puanı var, ancak yavaş saldırısı onu yüksek hasarlı birliklere karşı savunmasız hale getiriyor.

Buz Büyücüsü

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Herkes rahat olsun… Bu sihirbazın ortalama bir can puanı var ve düşük alan hasarı vererek birimleri 3 İksir için yavaşlatıyor. Yavaş saldırı hızı ve düşük hasarı onu tek başına etkisiz hale getirse de, rakiplerini raylarında durdurabilir ve onu paha biçilmez bir destek birimi haline getirebilir.

Cehennem Ejderhası

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Bu ejderhanın orta derecede yüksek sağlığı ve 4 İksir için hasarı vardır. Cehennem ateşiyle tankları ve kuleleri eşit derecede gıcırdatabilir ve hatta bir Yıldırım’a bile dayanabilir! Ancak, bunlara karşı işe yaramaz olduğu için, kaynayan ve göz kamaştırıcı elektrikten uzak durun.

Koç Binici

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Sadık koçu üzerinde en yakındaki yapıya atılırken, binici yakındaki birlikleri tuzağa düşürüp onlara zarar vererek yürüme hızlarını önemli ölçüde azaltır. Koç kuleye çarptığında çok fazla hasar verir. Koç, Domuz Binicisi gibi nehrin üzerinden atlayabilir.

Lav Tazısı

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Yüksek can puanına sahip ancak az hasar veren yapıları avlayan muhteşem bir uçan canavar. Dövüldüğünde, Hound’u hızla alt edebilen, her biri daha fazla hasara neden olan ve Hound’dan daha düşük sağlığa sahip olan altı Lava Yavrusuna bölünür. Ancak 7 İksir’de bu tank yavaş ve pahalıdır ve çok fazla destek gerektirir.

Elektro Büyücü

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Clash of Royale Efsanevi Kartlarda her destede bulunan olmazsa olmaz bir savaş esiri! Ücretsiz bir Zap ile yere iner ve aynı anda iki rakibi Zap etmeye (ve sıfırlamaya) veya tek bir düşmana sadece 4 İksir için çifte hasar vermeye devam eder, bu da onu her durumda harika bir destek birliği yapar. Orta derecede sağlığı vardır ve sürüler ve çok HP’ye sahip tanklar tarafından kolayca yenilir.

Kıvılcım

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Tüm itişime ne oldu? Sparky, 6 İksir için her 4 saniyede bir yerde küçük bir alanı bombalayan ve onu savunma ve saldırgan bir güç haline getiren, oldukça yüksek isabet noktalarına sahip güçlü bir makinedir. Öte yandan, yavaş saldırı hızı, kolayca kuşatılmasına veya dikkatinin dağılmasına izin verir. Ayrıca, tüm elektrik (Tesla’dan tasarruf edin) kısa devre yapmasına ve pilini yeniden şarj etmesine neden olur.

Kraliyet Hayaleti

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Arena, öfkeli bir ruh tarafından perili! 3 İksir için orta vuruş noktalarına ve alan yakın dövüş hasarına sahiptir ve görünmez olabilir, bu da onu askerler veya binalar tarafından tamamen hedef alınamaz hale getirebilir. Düşmanlara ve kulelere onlar onu görmeden saldırır ve sürüleri kolayca temizler. Ancak, zayıf saldırı hızı nedeniyle diğer mini tanklara karşı savunmasızdır.

Büyülü Okçu

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Okçu’nun Büyük Ustası! Mütevazı bir sağlığa, hasara ve okunu 4 İksir için hedef menzilinin ötesine fırlatma yeteneğine sahiptir. Yapıları ve okun doğrusal rotasındaki birçok hedefi uzaktan delebilir ve sürüler onun dengi değildir. Öte yandan, daha sert savaşçılar ve güçlü büyüler onu çabucak yenecektir.

Haydut

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Haydut, 3 İksir için ölümcül bir düşmandır, bir birimden diğerine atılır ve onları hızla yok eder. Koşarken hiçbir şey ona dokunamaz, bu da onu hızlı ve hasar verici saldırılar için ideal kılar. Öte yandan, ılımlı vuruş noktaları, onu sürülere ve yüksek hasarlı birimlere karşı savunmasız hale getirir.

Gece Cadısı

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

O, vasat isabet noktaları, orta düzeyde tek hedef yakın dövüş hasarı ve sadece 4 İksir için destekleyici uçan Yarasalar üretme yeteneği ile Cadı’nın kız kardeşidir! Yarasaları, birimleri ve kuleleri hızla kuşatabilir, ancak sıçrama hasarına karşı savunmasızdır.

Oduncu

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Oduncu, 4 İksir’e mal olan güçlü bir cam toptur ve orta vuruş puanlarıyla muazzam hasar ve hız sağlar. Yıldırım hızındaki saldırı hızı ve muazzam hasarıyla tankları, kuleleri ve hatta küçük sürüleri yok ederek onu hem savunmada hem de saldırıda zorlu bir rakip haline getirir. Düştüğünde, çevredeki dost birimleri güçlendiren bir şişe Öfke de döker!

Yaşlı Cadı

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Clash of Royale Efsanevi Kartlarda bulunan korkutucu bu cadı, düşmanlarını lanetlerken 4 İksir için yüksek sesle kıkırdar ve eğer lanetin süresi içinde kalırlarsa onları Lanetli Domuzlara dönüştürür. Büyük bir birlik sürüsüne karşı düşman binalarına saldırmak için hızla bir ordu kurabilir! Yine de hasarı mütevazı, bu yüzden daha hantal birlikler lanetini silecek ve onu çabucak gönderecek. Onu domuz yahnisi yapmaya hazır olduğunuz uygun bir zamana kadar saklayın!

Balıkçı

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Gel! Balıkçı, balık tokatıyla onları öldürebilmek için birliklerini kendisine doğru çekmek için kancasını kullanır. Orada yürümek zorunda kalmayarak zamandan ve enerjiden tasarruf etmek için kendini binalara doğru iter. Sadece 3 İksir karşılığında bu kanca, misina ve balık tokatının tamamına sahip olabilirsiniz.

Tomruk

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Clash of Royale Efsanevi Kartlar listesinde 2 iksir değerindeki bu kartı hafife almayın. Masum bir ağaç gövdesine yanlışlıkla Öfke büyüsü dökülünce Tomruk ortaya çıkar. Şimdi yoluna çıkan herkesi ezerek intikam alıyor! Taç Kulelerine daha azca hasar verir.

Mezarlık

Clash of Royale Efsanevi Kartlar

Haritada istediğin yerde kullanabileceğin onlarca iskelet ne kadar güçlü olabilir merak ediyor musun? E o zaman ne duruyorsun haydi kullan ve gör.

Clash of Royale Efsanevi Kartları listelediğimiz makalemiz sona eriyor.