Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Niye Açılmıyor?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Niye Açılmıyor?

Birçok kişi tarafından en sevilen oyunlardan birisi olan Brawl Stars, son güncellemesinden sonra birçok oyuncuyu üzdü. Sıklıkla brawl stars niye açılmıyor sorusunun yanıtını aramalarının nedeni ise bu güncellemeden sonra oyuncular oyuna girmekte sorun yaşamaları oldu.

Brawl Stars’ın Açılmama Sebebi ne?

Oyunun son güncellemesinden sonra İOS kullanıcıları oyuna ulaşmada herhangi bir sorun ile karşılaşmazken Android ve bilgisayar kullanarak oyuna girmek isteyenler sorunlarla karşılaştı. Bunun sebebi ise güncelleme ile birlikte oyunda çok fazla eklentinin yapılmış olması bulunuyor. Bazı kişilere göre ise bu eklentiler oyunun çökmesine sebep olduğu yönünde görüş bildirirken bazıları ise sorunun sadece Android cihazlarda geçerli olduğu yönünde görüş bildirdi.

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Yılbaşı Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Brawl Stars Niye Açılmıyor

Sorun Nasıl Çözülür?

Eğer sizlerde brawl stars niye açılmıyor sorunun yanıtı ve çözümünü arıyorsanız o zaman yazımızın devamında tekrar oyuna nasıl girebileceğiniz ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Android Cihazlar

Android cihazınızda oyunu açtığınızda oyna butonun çıkması uygulamanın güncelliği ile ilgili bir bilgi sağlamadığı için ve eski bir sürümü kullanmaya devam ettiğiniz için oyuna giremiyor olma ihtimaliniz son derece fazla olmaktadır. Bunun için öncelikle;

  • Cihazınızın ayarlar bölümünün altında bulunana uygulamaların ve oyunlarım kısmına giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Bu bölümde bulunan Brawl Stars başlığı altındaki alana girdikten sonra ise güncelle butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Güncellemeyi gerçekleştirdikten sonra ise önbelleği temizlemelisiniz.

Bilgisayar

Eğer oyuna bilgisayardan bağlanıyorsanız ve oyna butonunu tıkladığınızda oyun açılıyor gibi oluyor ancak açılmıyorsa, o zaman sorun oyununuzun güncel olmadığı için meydana geliyordur. Bu problemi çözebilmek için öncelikle;

  • Program içerisinde açmış olduğunuz Android hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Bu bölümü açtıktan sonra ise yukarıda belirttiğimiz adımları takip ederek oyunu yeniden açmayı başarabilirsiniz.

Bu adımlar sayesinde brawl stars niye açılmıyor sorusu sizin için geçerli olmayacaktır.