Ana SayfaOyunBrawl StarsBrawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası

Çokça tercih edilen oyunların başında gelmesine karşın brawl stars giriş yapılamadı hatası hem İOS hem de Android cihazlarında görülür. Her ne kadar güncellenen bir özelliğe sahip olsa da ciddi giriş sorunları olduğu gerçek. Sistemlerden kaynaklanan bu sorunlarla ilgili çeşitli çözüm yolları vardır. Son derece eğlenceli bu oyunu sizlerde oynamak istiyorsanız hemen yazımızda belirtilen hususları yaparak oyunu giriş sağlayabilirsiniz.

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası Nedenleri

Android cihazlar için minimum 1 GB ve üstünde bir Ram bulunması gerekir. Ayrıca Android Os 4.1 ve üstünde oyun çalışır. Ekran çözünürlüğü de 800X480 minimum gerekliliğidir. İOS sistemli cihazlarda 1 GB Ram isterken iphone 5 ve üzeri sorunsuz çalıştırır. Bununla beraber Brawl Stars giriş yapılamadı hatası sebeplerinin başlıcası erişim sıkıntılarıdır. Oyun içi yapılan siber saldırılar ve yazılım uyumsuzluğu da giriş hatalarına neden olur. Ayrıca cihazda yeteri depo alanı bulunmaması da oyunun açılmasını imkânsız hale getirir.

Tüm bu durumlardan dolayı cihazın yeterliliğe bakarak süreçler devam ettirilmelidir. Depolama alanı var mı ve oyun sırasındaki hata durumu incelenir. Oyun açık bir şekilde ekranda hata varken yeniden başlatma yapılır. İnternet bağlantısının yeterli olup olmadığı da yine bir başka kontrol edilmesi gereken husustur. Ardından ise VPN süreçleri yapılma aşamasına geçilir.

Daha Fazla Oku: Brawl Stars Niye Açılmıyor?

Brawl Stars Giriş Yapılamadı Hatası

Brawl Stars Giriş Yapılamadı 2022 Çözümü

Adım adım gitmek çok daha mantıklı ve güzel olacak. Bunun için öncelikli olarak Google üzerinden VPN indirilmesiyle işe başlanır. Farklı VPN seçenekleri var olurken popüler olanları tercih etmenizi öneririz. Sonrasında VPN kurulumuyla beraber IP adres değişikliği yapılır.

  • İşlemlere başlamadan önce Brawl Stars giriş yapılamadı hatası olduğu için oyun silinir. Gerek Android gerek İOS sistemli cihazlara yükleme öncesinde ise geçmiş veriler temizlenir.
  • Google Play Store geçmiş verilerini temizledikten sonra oyunu tekrardan yükleyin.
  • Yine aynı şekilde cihazınız Iphone ise Apple Store geçmiş verilerinin temizlenmesinin sonrasında yüklemeye başlayın.
  • Bu işlemlerin yapılmasının ardından Brawl stars giriş yapılamadı hatası olmaksızın oyun açılacaktır.

Olası devam edegelen hatalarla ilgili olarak ise farklı bir internet bağlantısı denenebilir ya da oyun kullanıcı bilgileri değiştirilebilir. Yeni bir hesap açarak da oyunun problem olmaksızın açılmasını sağlamak mümkündür.