Ana SayfaKripto ParaBinance Yeni Marka Temsilcisi TikTok Fenomeni "Khaby Lame"
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Binance Yeni Marka Temsilcisi TikTok Fenomeni “Khaby Lame”

Dünyanın en çok takip edilen TikToker’ı Khaby Lame’i küresel Binance Marka temsilcisi olarak seçildi. Cristiano Ronaldo ile paylaşım yapan Binance şimdi de yine “en” lerle işbirliği yapmaya devam ediyor. Sektörün “en” büyüğü olan Binance’in koltuğunu kaptırmaya hiç niyeti yok gibi gözüküyor. 1 milyardan fazla beğeni ile Khaby Lame’in viral TikTok videoları ona dünyanın her köşesinden 142 milyondan fazla takipçi kazandırdı.

Binance için önemli bir itici güç, Web3 farkındalığını ve benimsenmesini artırmaktır ve Khaby Lame gibi bir süper yıldızla çalışmak, bu misyonu tamamen yeni bir kitleye ulaştırmalarına olanak sağlayacaktır.

Khaby Lame, ortaklık boyunca Web3 ile ilgili bazı yanlış algılamaların üstesinden gelmek için kendine özgü stilini kullanacak. Ayrıca Binance ile özel NFT koleksiyonlarında ortak olacak ve hayranlarının deneyimini daha da geliştirecek.

“Takipçilerimi ailem olarak görüyorum ve onlarla paylaşmak için her zaman yeni zorluklar ve ilginç içerikler arıyorum.” – Khaby Lame

Binance gibi bir liderle ortak olma şansını yakaladım

“Bir süredir Web3’ü merak ediyordum ve Binance gibi bir liderle ortak olma şansını yakaladım çünkü genellikle yaptığım şeyle mükemmel bir uyum içindeydi: karmaşık şeyleri herkes için kolay ve eğlenceli hale getirmek!” dedi Khaby Lame.

Hayranlar, Binance’de özel Khaby Lame NFT koleksiyonlarının yanı sıra klasik Khaby Lame tarzında sunulan ve imzası “Khaby hareketi” ile tamamlanan küçük kripto eğitimi bekleyebilirler. Evet, hepimiz bir tanesini biliyoruz.

“Khaby, kültürel bir simge haline geldi”

“Khaby, kültürel bir simge haline geldi ve dünyanın en eğlenceli yaratıcılarından biri oldu. Onun cazibesini ve mizah anlayışını seviyoruz ve Web3’ün benimsenmesini ölçekledikçe alaka ve bağ kurulabilirlik getireceğini düşünüyoruz” dedi Binance Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı James Rothwell.

“Web3 ile ilgili çok fazla ayrıntı ve dünyadaki yanlış bilgiler varken, bu alanla ilgili bazı mitleri çürütmeye yardımcı olmak için Khaby’nin gemide olması mükemmel bir eşleşmeydi.”
En son güncellemeler için Binance’i Twitter’da ve Khaby Lame’i TikTok’ta takip edin!

Daha Fazla Oku: Binance NFT Nedir? Yeni Özellikler ve İyileştirmeler!