Ana SayfaKripto ParaBinance NFT Nedir? Yeni Özellikler ve İyileştirmeler!
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Binance NFT Nedir? Yeni Özellikler ve İyileştirmeler!

Binance NFT dünyasını takip edenler ve Binance NFT Nedir diye soranlar için muhteşem bir yazı hazırladık. Yeni Özellikler ve İyileştirmeleri de içinde bulunduran Binance NFT yazımızda yeni dünyanın vazgeçilmezi olacak olan NFT’ler hakkında detaylı bilgiler elde edebileceksiniz. Haydi vakit kaybetmeden yazımıza başlayalım.

Binance NFT Nedir?

Binance NFT pazarının NFT dünyasının geri kalanıyla birlikte büyüdüğünü görebiliriz. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan Binance NFT Marketplace, artık hem web sitesinde hem de Binance uygulamasında mevcut. Kullanıcılar bu şekilde istedikleri zaman ve yerde NFT pazarına girerek tüm hizmetlerden yararlanabileceklerdir.

Binance NFT, herkesin çok çeşitli oyun içi ürünlere, sanal arazilere, sanat eserlerine ve diğer öğelere yalnızca %1’lik sabit bir komisyon maliyetiyle göz atabileceği ve ticaret yapabileceği dünyanın en büyük merkezi NFT pazarıdır. Oyun içi satın almalar, dijital koleksiyonlar, sanal arsa, sanat ve diğer öğelerin ticaretini yapabilirsiniz. Binance NFT Nedir sorusuna cevabımızı verdik, şimdi gelin hep beraber Binance NFT’nin Yeni Özellikler ve İyileştirmelere göz atalım.

Eğer hala Binance Üyesi değilseniz aşağıdaki linkten Binance üye olup NFT alıp satmaya başlayabilirsiniz.

Binance NFT Yeni Özellikler ve İyileştirmeler!

1) Teklif Verme

Binance NFT Nedir Yeni Özellikler ve İyileştirmeler

Alıcılar

Artık almak istediğiniz NFT için açık arttırmada olsun veya olmasın teklif verebiliyorsunuz. Bu sayede uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Bir teklif için minimum fiyat 1 BUSD’dir ve alıcılar herhangi bir NFT veya Gizemli Kutu için sadece bir tane teklif verebilir. Bir teklif yapıldığında, tutar alıcının Finansman Cüzdanından dondurulur ve teklifinin iptal edilmesi veya süresinin dolması durumunda serbest bırakılır. Alıcılar, Kullanıcı Merkezi’ndeki Satın Alma ve Satış Geçmişi altında tekliflerle yapılan işlemleri bulabilirler.

Alıcılar, menü sütunundaki Teklifler’e tıklayarak Kullanıcı Merkezi’nde yaptıkları devam eden teklifleri kolayca görebilirler.

Ayrıca, Teklif Yap özelliği aracılığıyla NFT’ler veya Gizemli Kutular satın aldıktan sonra alıcılar, Kullanıcı Merkezi’nde Geçmiş > Siparişler > Satın Alma Geçmişi‘ne giderek tüm başarılı teklifleri takip edebilirler.

Ayrıca bu linkten de süresi biten açık arttırmaları görebilir ve bir NFT satın alabilirsiniz.

Binance NFT Nedir Yeni Özellikler ve İyileştirmeler

Satıcılar

NFT satmak isteyenler Binance üzerinden artık NFT veya Mystery Box tekliflerini kabul etmeyi veya reddetmeyi seçebilir. Bir satıcı aynı ürün için birden fazla teklif alırsa, her bir kripto para birimi için yalnızca en yüksek teklifi ürünün üzerinde görebilmektedir.

NFT Satıcıları, aldıkları tekliflerin miktarını görmek için Kullanıcı Merkezine gidebilir ve menü sütunundaki Teklifler sekmesine tıklayabilir.

Ayrıca satıcılar, Teklif Yap özelliği aracılığıyla satılan tüm NFT’leri veya Gizemli Kutuları, Kullanıcı Merkezi’nde Geçmiş > Siparişler > Satış Geçmişi altından takip edebilirler.

2) Gelişmiş Filtreler

Binance NFT Nedir Yeni Özellikler ve İyileştirmeler

Kullanıcıların aradıkları NFT’yi daha kolay bulabilmeleri için pazar yeri arama ve filtreleme işlevi Binance NFT dünyasında iyileştilimiş durumda. Artık sol tarafta en çok aratılan filtreleri ve özellikleri de görebilirsiniz.

Sık kullanılan filtre seçenekleri sayfanın sol tarafındadır ve burada kullanıcılar Koleksiyonlar, Durum, İndirim Türü, Para Birimi, Kategori ve Dosya Türüne göre filtreleri uygulayabiliyorlar. Filtereleme sayesinde “Rare Hunter”‘lar yani Nadir NFT avcıları, en nadir NFT’leri uygun fiyata alabilirler.

3) Gizemli Kutu Satışı için bir Hatırlatma Ayarlama

Her zaman gözünün üzerinde olduğu bir Gizemli Kutu Koleksiyonunun ilk indirimini kaçırmaktan bıktınız mı? Binance NFT’nin yaklaşan lansmanlarını takip edin ve yüksek kazançlar elde edin.

Binance NFT Nedir Yeni Özellikler ve İyileştirmeler

Bu güncellemede, çalar saat simgesine tıklayarak indirim için hatırlatmalar almak için seçtiğiniz Gizemli Kutuya abone olabilirsiniz. Abone olduktan sonra, birincil satış başlamadan 20 dakika önce bir anında iletme bildirimi alacaksınız. Haydi hemen bu linkten Gizemli Kutuları kovalamaya başlayın.

4) Yeni NFT Ödeme Optimizasyonu Özellikler

Binance NFT Nedir Yeni Özellikler ve İyileştirmeler

Şifresiz Satın Alma Limiti (İşlem Başına)
NFT satın almayı daha sorunsuz bir deneyim haline getirmek için, Günlük Kalan Satın Alma Sınırı’nın yerini alacak Parolasız Satın Alma Sınırı (İşlem Başına) özelliği Binance tarafından kullanıma sunuldu. Varsayılan Parolasız Satın Alma Limiti (İşlem Başına) 500 BUSD’ye limitlenmiş durumda ve en yüksek değer 100.000 BUSD’dir. Tutarı ayarlamak için Kullanıcı Merkezi > Ayarlar > Hesap Sınırı’na gidebilirsiniz.

PIN’i öde
Yeni PIN Öde işlevi, satın alma fiyatınız Parolasız Satın Alma Limitini (İşlem Başına) aştığında işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

Ayrıca, işlem sürecinde Binance risk yönetimi politikaları tetiklenirse, Pay PIN’lerini ayarlayan kullanıcılar, satın almalarını onaylarken İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı (2FA) atlayabilir.

“Şifresiz Satın Alma Limitinizi (İşlem Başına)” ve Ödeme PIN’inizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenmek için Varlıklarınızı Korumak için Binance NFT Hesap Limitlerinizi Nasıl Belirleyeceğiniz eğitimimize bakın.

Binance NFT Nedir ve Binance NFT’deki Yeni Özellikler ve İyileştirmeleri konu alan yazımız burada son buluyor. Daha Fazlası için aşağıdaki Binance Rehberlerini inceleyebilrisiniz;