Paylaş
İçindekiler

Ayaz Roblox ID

Ayaz Roblox id merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Roblox Ayaz müzik kodu son zamanlarda çokça aratılır oldu ve biz de sizler için paylaşacağız. Ayrıca Erik Dalı Roblox ID ile ilgili diğer yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ayaz Roblox ID

Ayaz Roblox ID Nedir?

Ayaz Roblox ID nedir diye soruyorsanız cevabı aşağıda görebilirsiniz.

Enes batur – Ayaz (KOD: 6447497242)

Ayaz müzik kodunu paylaştıktan sonra, bu roblox müzik kodunun nasıl kullanacağınızı da sizlere anlatacağız. Verdiğimiz müzik kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekecektir. Sonrasında müziğin tadına doya doya varabilirsiniz 🙂 :

  • Oyuna girdikten sonra radyoyu açın. ( klavyenizin ‘e’ tuşuna basarak )
  • Yukardaki resimdeki alan karşınıza çıkacak. Sizler için yukarıda paylaştığımız kodu ekleyin.
  • Play dedikten sonra müzik çalmaya başlayacak. Ayarlardan sesin açık olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Roblox oynarken müzik dinlemek işte bu kadar basit. Siz de hem oyunu oynayıp hem sevdiğiniz şarkıyı sevdiklerinizle dinleyebilirsiniz. Bol eğlenceli oyunlar dileriz. Sizlerin de beğendiğiniz müzik kodları varsa hemen bizlerle paylaşın ve yazılarımıza ekleyelim. Yorumlar kısmına istek parçaları yazabilirsiniz.

ROBLOX NEDİR?

Dünyanın en popüler oyunları arasına kendi adını yazdıran Roblox, çevrimiçi oyun platformu ve oyun içerisinde yeni oyunlar. Bir takım içerisinde veya tek başınıza bu oyunda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Roblox gelişim çağındaki çocukların gelişim serüvenine katkı sağlar. Genel olarak lego karakterlerini ele alan Roblox günümüzde Amerikada her iki çocuktan bir tarafından oynanır hale geldi. Türkiye’de de popülerliği günden güne artıyor. Hem zevkli hem de zihinsel gelişim olarak da faydalı olan bu oyunu herkese özellikle çocuklara tavsiye ediyoruz. Ayaz Roblox id Nedir sorusunu da cevapladığımıza göre size iyi eğlenceler. Ancak unutmayın her şeyin fazlası zarardır.

İlginizi Çekebilir