Paylaş
İçindekiler

LOL Arcane Dizisi Karakterleri

Başlangıçta LOL şampiyonu olarak görünen karakterler, aslında Arcane Dizisi Karakterleri. Bu şampiyonlar Netflix serisinin sayısız LoL hayranının zorlamalarıyla, hayata geçmesine izin verdiği dizide, Arcane panteonundaki yerlerini aldı. Üç bölüm boyunca, Arcane’de ya ana karakter olarak ya da bir kamera hücresi aracılığıyla dokuz farklı LOL şampiyonu ortaya çıktı.

Önümüzdeki iki hafta içinde gösterime girecek altı bölüm kala, diğer LOL şampiyonlarının ortaya çıkması için birçok başka fırsat var. İşte şimdiye kadar dizide yer alanlar.

İlginizi Çekebilir: LOL Piltover Karakterleri

Arcane Dizisi Karakterleri

Arcane Dizisi Karakterlerini aşağıda sizler için sıralıyoruz. Arcane Dizisi Karakterleri LOL oyununda bulunan şampiyonlarda oluşmuştur. Ama ilk dizide bütün şampiyonlar bulunmuyor sadece bazı şampiyonlar Arcane Dizisi Karakterleri olarak karşımıza çıkıyor.

  • Viktor
  • Heimerdinger
  • Jinx
  • Vi
  • Caitlyn
  • Jayce
  • Rize
  • Ekko
  • Singed

Viktor

Viktor, birçok LoL oyuncusunun aşina olduğu yarı makineli bir tehdit haline gelmeden çok önce, Piltover’da bilimsel keşifler peşinde koşan basit bir adamdı. Arcane’de Viktor, Heimerdinger’in çırağıdır. Viktor, Hextech büyüsünün arkasındaki güçleri keşfetmek için Jayce ile birlikte çalışır.

Heimerdinger

Heimerdinger, League’in daha az popüler şampiyonlarından biri olmasına rağmen, Arcane’de nispeten belirgin bir karakter. Piltover akademisinde profesör olan Heimerdinger, Piltover’ın teknolojik ve sosyal ilerlemesini denetler.

LOL Arcane Dizisi Karakterleri

Jinx

Arcane’nin ana karakterlerinden biri olan Jinx, dizinin ilk üç bölümünde çok önemli bir rol oynuyor. İlk perde, biçimlendirici yıllarını kapsamlı bir şekilde araştırıyor ve dizi başlar başlamaz muhtemelen hiçbir zaman ortadan kaybolmayacak. İlk yıllarında Jinx’in adı “Powder” idi ve henüz modern League of Legends’ta Summoner’s Rift’i terörize eden kaotik canavara dönüşmedi.

Vi

Arcane’nin ilk üç bölümü de Vi’nin gençlik yıllarının derinliklerine daldı ve hikayesi, ilk sezon devam ederken gösterinin en önemli parçası olacak. Şimdiye kadar, Vi’nin kız kardeşi Jinx ile olan ilişkisi, hikayesinin önemli bir bölümünü oluşturuyor. Şovun hayranları, ilişkilerinin Arcane’nin sonraki iki perdesinde gelişmesini beklemeliler.

Caitlyn

Piltover Enforcer, Arcane’in sonraki bölümlerinde büyük olasılıkla hayati bir rol oynayacak, ancak ilk üç bölümde Caitlyn bir çocuktan fazlası değil. Dizinin ikinci bölümünde, ailesinin Piltover kentindeki kökeni kapsamlı bir şekilde araştırılıyor.

Jayce

Jayce’in arka planı da Arcane’nin ilk perdesinde ortaya çıkıyor. Gösteriyi başlatmak için Jayce, Piltover’da Hextech büyüsüyle deneyler yaparken görülüyor. Teknoloji, bilim ve sihri birleştirme arayışı, hikayesinin en önemli kısmıdır.

Rize

Ryze, Jayce’in hikayesini açıklamak için bir geçmişe dönüşte Rune Mage göründüğü için ekranda yalnızca birkaç dakika görünür. Geri dönüşte Ryze, Jayce ve annesini kendine özgü büyüsü Realm Warp’ı kullanarak bir kar fırtınasından kurtarırken gösteriliyor.

Ekko

Jinx’in çocukluk arkadaşı olarak görünen dizi, Ekko’nun başlangıç ​​hikayesine hafifçe dokunuyor. Arcane’nin ilk perdesinde Ekko, Jinx ve arkadaşlarının müttefiki olarak görülüyor. Arcane karakterleri büyüdükçe Ekko’nun hikayesi de gelişmeye devam edecek gibi görünüyor.

Singed

Arcane’nin ilk bölümünde Singed’in daha genç bir versiyonu gösteriliyor. Sadece birkaç dakikalığına ekranda olmasına rağmen, Singed’in, Arcane’nin kötü adamını oynayan şov için tanıtılan yeni bir karakter olan Silco ile yakın çalıştığı ima ediliyor.

LOL Arcane Dizisi Karakterleri yazımız burada sonlanıyor.

İlginizi Çekebilir