Ana SayfaOyunArabalar 4 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak?

Arabalar serisi çıktığı ilk günden beri sinema izleyicileri tarafından oldukça beğenilen ve takip edilen bir seri oldu. Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak diye merak etmeniz bundan dolayı çok normal. Her filminde heyecan verici bir konuyu ele alan Arabalar serisi ilk filmini 2006 yılında yayınladı. Serinin ikinci filmi ise 2011 yılında vizyona girmişti. Arabalar 3 yani en son yayınlanan film de 2017 yılında izleyicilere sunulmuştu.

Şimşek Mcqueen’in maceralarının anlatıldığı film serisi özellikle çocuk izleyiciler tarafından son derece sevilerek takip ediliyor. Son filmin çıkmasından tam 4 yıl geçmesine karşın Arabalar 4 ne zaman çıkacak sorusu halen gelmeye devam ediyor.

Daha Fazla Oku: Şimşek McQueen Karakterleri

Arabalar 4 Nasıl Bir Film Olacak?

Cars 4: The Last Ride, 2025’te Walt Disney Pictures tarafından vizyona girecek olan bir Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu komedi-macera filmidir. Yapımcılığı Pixar Animation Studios tarafından ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılmaktadır. Film yapımcısı Brian Fee, bir Cars 5 geliştirmekle ilgilendiğini belirtse de, bu bölümün serinin son bölümü olması muhtemel.

Arabalar 4 Çıkış Tarihi

Arabalar serisinin son filminde yaşananlarda ise Şimşek Mcqueen artık yeni ve genç rakipleri karşısında mücadele edemez hale gelmişti. Daha sonrasında ise pistlerden ayrı düşen Mcqueen için bir yardım eli gelmişti. Yardımına koşan genç bir teknisyen ile birlikte tekrardan pistlere dönen Şimşek Mcqueen izleyicilere heyecan verici ve biraz da duygusal bir film sunmuştu.

Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak

Şimdi ise serinin takipçileri tarafından yeni yani 4. Filmin duyurulması bekleniyor. Şu an için resmi herhangi bir açıklama yapılmamasına karşın Şimşek Mcqueen’in hikayesini anlatan 4. Film için çıkış tarihi verilemiyor.

2021 yılı içerisinde bir açıklama bekleyen izleyicilerin bu yıl da açıklama gelmediğini görmesiyle gözler 2022 yılına dikildi. Arabalar 4 ne zaman çıkacak sorusu için önümüzdeki yıl yani 2022 yılında bir fragmanın yayınlanacağı tahmin ediliyor. Arabalar 4 Animasyon filminin ise 2025 yılından önce çıkma ihtimali çok düşük görünüyor.