Paylaş

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Respawn Entertainment sonunda battle royale deneyimini mobil ortama taşıyor. Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabı belli oluyor. Çıkış tarihi, Beta, oynanış ve haritalar dahil Apex Legends Mobile hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Apex Legends, oyunun resmi iki yıllık yıldönümünü Şubat ayında Sezon 8 için geri aldığından, iki yıldan biraz fazla bir süredir konsollarda ve PC’de. Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak sorusu ise son zamanlarda çok dile getiriliyor.

Apex Legends Nedir

Apex Legends şimdi Sezon 10’da ve bu sezonun sunacağı çok şey olmasına rağmen, insanlar hala gelecek sezonları dört gözle bekliyorlar ve bazı sızıntılar yeni bir haritanın yolda olabileceğini düşündürüyor.

Bununla birlikte, Respawn Entertainment, Battle Royale’ı mobil oyun topluluğuna getirmeye karar verdi ve bazı oyuncular Kapalı Beta’da oyunu erken oynama şansı yakaladı.

Beta sayesinde artık Apex Legends Mobile hakkında tonlarca bilgiye sahibiz, yani şu ana kadar bildiğimiz her şey burada. Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak sorusunu da burada arayacağız.

Daha Fazla Oku: Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak

Apex Legends Mobil Beta Oynama

Respawn, 2021 yılı boyunca Mobil oyunun küçük Kapalı Beta testlerini Hindistan’dan başlayıp son zamanlarda Mısır ve Kolombiya gibi yerlere genişleterek yürütüyor.

Kapalı Beta ilk gelen alır alır ve yakında bölgenize gelebilir. Katıldığınızdan emin olmak için, betanın mevcut olduğu tüm bölgeler ve ayrıca betaya nasıl kaydolacağınızla ilgili makalelerimize göz atın.

Apex Legends Mobil Oynanışı Nasıl?

Apex Legends Mobile’ın oynanışı, aynı silahları ve mekanikleri içeren, doğal olarak oyuncuların bildiği ve sevdiği battle royale oyununa benzeyecek.

Atış Poligonu’ndaki sınırsız cephane gibi küçük şeylerden her silah için ayrıntılı istatistiklere kadar, geliştiricilerin Mobil sürüm için açıkça uyguladıkları, betada tespit edilen ve piyasaya sürülmeye devam edebilecek bazı farklılıklar vardır.

Apex Legends Herolar

Yeni başlayanlar için oyuncular, Kapalı Beta’nın şu anda yalnızca Bloodhound, Gibraltar, Lifeline, Wraith, Bangalore, Caustic, Octane ve Wattson’a sahip olduğu gibi, ana oyunun Efsanelerinin daha küçük bir havuzundan seçim yapacaklar.

Birçoğu, Mobile’ın tanıtım resimlerinden birinde Revenant’ı gördü, bu nedenle beta testleri devam ederken belki daha fazla Legends çıkacak.

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Ne yazık ki Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak sorusunun şuan için oyun şu anda Kapalı Beta aşamasında olduğu için resmi bir çıkış tarihi yok.

Ne zaman yayınlanacağına dair bir onayımız veya ipucumuz olmasa da, muhtemelen yakın zamanda halka sunulmayacağını ve büyük olasılıkla önümüzdeki yıl 2022‘de piyasaya sürüleceğini varsayabiliriz.

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak sorusunun cevabını beklemek istemiyorsanız, ve erkenden almak istiyorsanız Kapalı Beta için uygun olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Apex Legends Türkçe Yapma Rehberi

Apex Legends Üçüncü Şahıs (Third Person)

Üçüncü şahıs bakış açısı, yalnızca Mobil’de kullanılabilen başka bir özelliktir. Bir paskalya yumurtası dışında, oyuncular PC ve konsol versiyonunun Atış Menzili’nde etkinleştirebilirler.

Mobil versiyonda oyuncular, tercihlerine bağlı olarak üçüncü ve birinci şahıs arasında geçiş yapabilirler. Üçüncü şahıstayken, oyuncular etraflarında ne olduğunu daha iyi görecekler ve manzaraları hedeflerken kamera ilk haline dönecek.

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak

Apex Legends Mobil Haritalar

Mobil betada, mevcut tek battle royale haritası World’s Edge’dir. Bu, piyasaya sürüldüğünde değişebilir ve bir noktada Kings Canyon ve Olympus’u mobilde görebiliriz, ancak bildiğimiz kadarıyla, şimdilik sadece World’s Edge.

Ana oyun Artillery’deki Arenas haritası gibi oyuncular için başka haritalar da mevcut. Bu harita, Apex Legends Mobile için Arenas’ta ve gelecekte konsol ve PC’ye de gelebilecek olan Team Deathmatch modunun yakın zamanda eklenmesinde mevcuttur.

Sonuç

Veri madencileri ayrıca Apex Legends Mobile dosyalarında bazı özel haritalar buldu, ancak bir kez daha, tam oyun başlatıldığında ve açıklandığında muhtemelen bunlar hakkında daha fazla bilgi alacağız.

Apex Legends Mobile hakkında daha fazla bilgi yayınlandıkça, bu makaleyi güncelleyeceğimizden emin olacağız, bu nedenle gelecekte daha fazla haber için tekrar gelin. Şimdilik bu kadar. Daha fazlası için Apex Legends’ta 20 öldürme rozetini nasıl alacağınızla ilgili makalemize göz atın.

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak yazımız burada sonlanıyor.