Ana SayfaOyunApex Legends Türkçe Yapma Rehberi
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Apex Legends Türkçe Yapma Rehberi

Apex Legends, şu anda tüm dünyada en popüler oyunlardan biri olacak şekilde şekilleniyor. Apex Legends Türkçe Yapmayı da öğrenirseniz bu muhteşem oyunu Türkçe oynamanın tadını çıkarırsınız. Bu yüzden size dili nasıl Türkçeye değiştirebileceğinizi göstermenin gerekli olduğunu düşündük.

Apex Legends Türkçe Yapma

Bu kılavuz özellikle PC için olsa da, PS4 veya Xbox One kullananlar için de konsol ayarlarınızı kontrol ederek uygulayabileceği bir rehber.. Şu anda Origin Launcher’da 12 farklı dil seçeneği mevcut. Bunlar İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça ve İspanyolcadır. Bunların arasına eklenen Türkçe ile Apex Legends Türkçe Yapma işlemini gerçekleştirmiş olacağız.

Apex Legends’ta dili Türkçeye değiştirmek için hızlı kılavuzumuzu aşağıda bulabilirsiniz. Oyun için daha fazla kılavuza göz atmak isterseniz oyunu forum sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Apex Legends Nasıl Türkçe Yapılır

Origin Launcher’ı açın ve Apex Legends’ı seçin. Aşağıdakine benzer bir ekran göreceksiniz. Oynat düğmesinin yanındaki küçük dişli simgesine basarak ayarlar menüsünü açın, ardından “Game Properties”i seçin.

Apex Legends Türkçe Yapma

Yükleme boyutunu, CD anahtarını vb. görebileceğiniz Genel sekmesine ulaşacaksınız. ‘Advanced Launch Options’ bölümüne gidin. Göreceğiniz ilk seçenek Dil’dir. Türkçe dilini seçmek için açılır menüyü kullanın. Apex Legends Türkçe Yapma işleminiz bitmiş sayılır.

Apex Legends Türkçe Yapma

Değişikliklerinizi kaydedin ve oyunu yeniden başlatın. Evet bu kadar! Apex Legends Türkçe Yapma rehberimizin sonuna geldik. İyi oyunlar!

Daha Fazla Oku: WORLD OF WARSHIPS Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Apex Legends Nedir

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan, oynaması ücretsiz bir battle royale yani kahraman nişancı oyunudur. Şubat 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için, Mart 2021’de Nintendo Switch için piyasaya sürdüğü bu oyun sürükleyici oyun tarzı ile başından kalkması zor bir oyun haline geliyor.

Apex Legends Mobile

Oyunun, dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanan Apex Legends Mobile adlı mobil versiyonu da oyunu muhteşem hale getirdi ve tam olarak piyasaya sürülmesiyle beraber büyük bir giriş yapacak. 2022’ye kadar Android ve iOS’ta olacağı düşünülüyor. Oyun, platformlar arası oynamayı destekleyecek. Apex Legends Türkçe yapma rehberi umarım faydalı olmuştur.