Ana SayfaHaberAnne Bebek Etkinlikleri İstanbul
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul’da bolca yapabileceğiniz bir aktivite. Size bu aktivteleri en iyi nerelerde yapabileceğinizi anlatan bir makale hazırladık. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında, 0 – 6 yaş grubu çocuklarınızla kaliteli, eğlenceli zaman geçirebileceğiniz mekanlar, bölgeye göre aşağıda sıralanmıştır;

Anadolu Yakası Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul Planet Kids
Planet Kids House

1.) Planet Kids House

Yemyeşil bir alanda, oksijenin bol olduğu, kocaman bir bahçede, çocuklarınızın harika oyuncaklarla zaman geçirmesini istiyorsanız, doğru yer Ataşehir. Anne çocuk olarak da harika zaman geçirebileceğiniz, çocukların oyun arkadaşları ile de çeşitli aktiviteler, parmak boyama, oyun hamurları, danslar eşliğinde kaliteli zaman geçirebileceği harika merkez.

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul
Ceviz Ağacı Montessori Anaokulu

2.) Ceviz Ağacı Montessori Anaokulu

Anadolu yakasının Üsküdar ilçesinde yer alan güzel mekanda, etkinlikler hem anne çocuk hem de çocukların arkadaşları ile eğitici ve eğlenceli zaman geçirebileceği müthiş bir ortam oluşturulmuştur.

1 yaşından, 8 yaşına kadar çocuklar oyun gruplarına dahil olabilirler.

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul
Muzipo Kids Ziverbey Oyun ve Spor Merkezi

3.) Muzipo Kids Ziverbey Oyun ve Spor Merkezi

Ziverbey semtinde yer alan spor ve oyun merkezi, 18 ayını tamamlamış bebekleri spor ve oyun gruplarına dahil edebiliyor. Çocuk gelişimini hem spor hem oyun ile geliştirmeyi hedefleyen merkez, aynı zamanda çocukların yeni keşiflerle kendisini tanımasını kolaylaştırıyor.

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul
Kuko Sanat Atölyesi ve Parti Evi

4.) Kuko Sanat Atölyesi ve Parti Evi

Teknoloji meraklısı çocuklarımızda meydana gelen bir takım sorunları aşılması adına, çocukları, sanata, bilime ve çeşitli oyunlara yönelten, eğlence merkezi.

Ümraniye’de yer alan Parti Evi, yemyeşil doğa harikası bir alan imkanı çocuklarımıza sunmaktadır. Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul serisinde çok değerli bir mekan.

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul
Hokus Pokus Çocuk Oyun Atölyesi

5.) Hokus Pokus Çocuk Oyun Atölyesi

0 – 3 Yaş gruplarına hitap eden oyun atölyesi, Suadiye semtinde bulunmaktadır. Çocuklarınız için doğum günü partileri, çeşitli organizasyonlar yapabileceğiniz, bunun dışında çocuklarınızın planlanan oyun grupları içerisinde, kaliteli, eğitici ve eğlenceli zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

Avrupa Yakası Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul
Güvence Oyun Evi

1.) Güvence Oyun Evi

Şişli’nin merkezinde yer alan oyun evi, kaliteli ve güvenli ortam sağlamaktadır. Çocuğunuzu gün içerisinde emanet edebileceğiniz, eğitici ve yaratıcı eğitimler alacağı oyun grupları mevcuttur. 2 yaşından itibaren çocuklarımızı gruplarına kabul etmektedirler.

Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul
Bon Bon Kids Anaokulu

2.) Bon Bon Kids Anaokulu

3 Yaşından itibaren her çocuğun katılabileceği eğitici oyun grupları mevcuttur. Hijyenik, kaliteli ortamda çocuğunuzun zaman geçirmesini istiyorsanız ve Zekeriyaköy civarındaysanız, muhakkak uğramanız gereken oyun evidir. Anne Bebek Etkinlikleri İstanbul serimizin son etkinlik yeri de Bon Bon Kids idi. Umarım faydalı olabilmişizdir.

Daha Fazla Oku: Sağlıklı Bir Bebeğin Kakası Nasıl Olur?