Ana SayfaOyunAmong Us indirmeden Oyna
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Among Us indirmeden Oyna

Eğer siz de günümüzün en eğlenceli ve popüler oyunu olan Among Us indirmeden oynamak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Size bu yazımızda Among Us indirmeden nasıl oynanır bunun bilgisini vereceğiz

Among Us indirmeden Oynanan Siteler Listesi

Among Us indirmeden oynanan sitelerin listesinde en güvenilir ve kendini kanıtlamış olan aşağıdaki siteler gelir.

Yabancı siteler

Türkçe Siteler

Among Us İndirmeden Oyna

Daha Fazla Oku: Minecraft Seed Kodları (2021)

Among Us Nedir ?

Takım çalışması ve ihanet içeren çok oyunculu bir oyunda takım arkadaşlarına katılabileceğiniz bir platform!

Uzay geminizi bir arada tutmaya ve medeniyete geri dönmeye çalışırken çevrimiçi veya yerel wifi üzerinden 4-15 oyunculu bir oyundur. Ama dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü gemide bir uzaylı dolandırıcı olabilir!

Asalak bir şekil değiştirici, bir mürettebat arkadaşının yerini alır ve amacı, gemi eve varmadan mürettebatın geri kalanını ortadan kaldırmaktır. Sahtekar gemiyi sabote etmeye çalışacak, havalandırma deliklerinden gizlice girecek, diğerlerini isimsiz kalmak ve mürettebatı öldürmek için aldatacak ve çerçeveleyecek.

Herkes gemiyi tamir ederken, kimse anonimliği korumak için konuşamadığı oyunda. Bir ceset rapor edildiğinde, hayatta kalan ekip, Sahtekar(impostor)ın kim olduğunu düşündüklerini açıkça tartışır. Eğer Sahtekar olursanız amacınız, kendilerini mürettebatın bir üyesi gibi göstermektir. Eğer haydutun kim olduğu belli olmazsa veya çözülmezse, başka bir ceset bulunana kadar herkes geminin bakımına geri döner. Eğer haydut bulunursa, mürettebat kazanır! Eğer siz de Among Us indirmeden oynamak peşindeyseniz doğru siteye geldiniz.