Ana SayfaOyunMinecraft Seed Kodları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Minecraft Seed Kodları

Bu yazımızda size Minecraft Seed kodlarını paylaşacağız. Sizi çeşitli maceralara sürükleyecek bu kodlar ile muhteşem vakit geçirebilirsiniz. Çalıştığı kanıtlanmış bu kodlardan istediğinizi seçebilmeniz için çeşit çeşit fotoğraflarla yazımızı zenginleştiriyoruz. Eğer siz de macera sevenelerdenseniz vakit kaybetmeden bütün kodlarımıza göz atın. Bu eşsiz Minecraft Seed Kodları oyun algınızı baştan oluşturacak. Minecraftı sıkılması imkansız bir hale getirecek.

Minecraft Seed Kodları

İklim Paketi

Seed Kodu: -676194426

Bu kodla kendinizi 3 ayrı iklim arasında bulacaksınız. Erezyona uğramış çorak araziler, dev bir bataklık ve mercan kayalıkları arsında bolca macera olan bir oyun sizi bekliyor. Renklerin birbirine karıştığı bu yerde bolca çeşit toprak türü bulmanız mümkün. Eğer bu toprak türleri ile işinize yarayan eşyalar yapabileceğinzi düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden bu Minecraft seed kodlarını kullanabilirsiniz.

Minecraft Seed Kodları

Zümrüt Tapınak

Seed Kodu: -139003 

Bu çölün arasında mütevazi görünen tapınak aslında Minecraft oyuncuları için bulunmaz nimet. Çünkü içinde değerli bir çok eşyayı barındırıyor. Eğer siz de elmas, altın ve zümrüt kılıçlara, zırhlara ve daha bir çok değerli eşyaya sahip olmak isterseniz bu gizemli tapınağın kodunu girebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler

Minecraft Seed Kodları

Gemi Enkazında Hayatta Kalma

Seed Kodu: -241750337

Büyük bir gemiyle ucu bucağı olmayan bir geziye çıkmışsın. Gemiyle bir yolcu ancak kötü hava koşulları nedeniyle talihsiz bir kaza geçiriyorsun. Ve sonucunda denizi ortasında yapayalnız kalmışsın. Bu gemi enkazı macerasında yer almak isteyenler için muhteşem bir kod. Eğer ayrıcalıklı ve heyecanlı bu modda yer almak isterseniz verdiğimiz kodu kullanabilirsiniz.

Minecraft Seed Kodları

Meteor Gizemi

Seed Kodu: -2084759484

Bu kod ile karakterinizi kendi halinde küçük bir kasabanın yanında bulacaksınız. Kasabada yaptığınız küçük bir gezinti sonucunda bir de ne göresiniz! Kocaman bir meteor çukuru. Bu meteor çukuruna başlayan maceralı süreç size oyunun başından kalkmakta zorluk çektirecek. Küçük kasabada basit ticaretle uğraşan köylülerin bundan haberi var mı acaba? Minecraft Seed kodları yazımız sayesinde sizin haberiniz var. Haydi vakit kaybetmeden oyuna!

Minecraft Seed Kodları

Dağ Arası Geçidi

Seed Kodu: 1413498379

Eğer siz de bizler gibi oyunda zoru sevenlerdenseniz ilk bakışta basit bir kanyon gibi gözüken bu geçidde bolca eğlenebilirsiniz. Tabi biraz da korku ile 🙂 Bu geçidin içinde hiç de beklemediğiniz odalar ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan biri olan gizemli kütüphane sizin konaklamanız için mükemmel bir yer. Dağın içine oyarak kendinize istediğiniz gibi bir yaşam alanı inşa edebilirsiniz. Ama size bir tavsiyemiz var. İçeri girmeden önce yanınızda kullanım gücü yeterli düzeyde olan güçlü bir kılıç bulundurun. Malum girip de çıkamamak var. Bu mükemmel mekan için kodumuzu sizlere veriyoruz.

Minecraft Seed Kodları

Devasa Konak

Seed Kodu: 960570313

Eğer siz de rahatınız düşkünseniz ve bu devasa yapıda muhteşem manzara ile bir gün geçirmek isterseniz doğru yerdesiniz. Bu lüks ve şaşalı şato sizin için bulunmaz fırsat. Yüksek tavanıyla ve estetik iç dizaynıyla misafarirlerinizi de rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Sadece bir şato diyip geçmeyin. Bu devasa konağın içi sürprizlerle dolu. Bu sürprizlere hemen atılmak istiyorsanız verdiğimiz kodu girin ve maceraya başlayın.

Minecraft Seed Kodları

Bambular ve Pandalar

Seed Kodu: 57558375

Vahşi doğanın tam da ortası. Hayır hayır bunlar sadece pandalar. Sevimli pandalar ve papağanlarla dolu bu bambu ormanı tam bir huzur merkezi. Uzun uzun ağaçlar ve su birikintikeri ile dolu bu eşsiz mekanda güzel vakit geçirebilirsiniz. Kullanışlı bambu ağaçları her vakit yardımınızda olacaktır. Hemen Minecraft seed kodları yazımızdaki kodu alarak bu maceraya atılın.

Minecraft Seed Kodları

Buz ve Sarkıtlar (Bedrock/Pocket Edition)

Seed Kodu: 2223210

Kendini biraz yalnız bir kurt olarak mı düşünüyorsun? Herhangi bir iklimde hayatta kalabilen bir Doğadaki İnsan tipi mi? Yoksa kardeşleri tarafından hor görülen bir şehzade mi? Bu sizin için mükemmel bir tohum. Buz iklimine giden yolda bazı tavşanlar bile görebilirsiniz. Sevimli ve arkadaş canlısıdırlar, ancak kutup ayıları kesinlikle değildir, o yüzden dikkatli olun!

Minecraft Seed Kodları

Denizde Küçük Kasaba (Bedrock, Pocket Edition)

Seed: 291430071

Bu akıllı küçük tohum, sizi küçük çorak adalardan oluşan bir ekinin ortasına yerleştirir. Hayal gücünüzü serbest bırakabileceğiniz türden bir yer. Belki hepsini bir mega komplekse bağlayabilir veya her birinde işlemler ayarlayabilirsiniz. Burada hızlı bir şekilde başlamak için yeterli kaynak var, hala izole ve benzersiz hissederken keşfedilecek çok yer var. Minecraft’ın normal renk paletinden sıkıldıysanız bir göz atmaya değer. Minecraft Seed kodları yazımız sizin için bu kodu sağlıyor. İyi Eğlenceler.

Daha Fazla Oku: Minecraft PE Skin İndir

Minecraft Seed Kodları Nasıl Kullanılır?

Minecraft Seed kodlarını kullanması çok kolay. Bu eğlenceli dünyaya girişinizi hızlandırmak için size hemen bu kodları nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz.

  1. İlk olarak Minecraft’ı açıyoruz.
  2. Create New World yazısına tıklıyoruz.
  3. Sonrasında More World Options kutucuğuna tıklıyoruz.
  4. En son yapmamız gereken. Seed for the World Generator yazan yere istediğimiz Minecraft Seed Kodlarını yazıyoruz.
  5. Ve bitti. Create New Wıorld seçeneğine tıkladığımız an bu maceralı dünyaların birine giriş yapabilirsiniz.
4