Ana SayfaTeknolojiZBorsa Bir Hata Oluştu Uyarısı
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

ZBorsa Bir Hata Oluştu Uyarısı

ZBorsa bir hata oluştu uyarısı son zamanlarda borsacılık ile ilgilenen birçok kişi tarafından yaşanan problemler arasında yer almaktadır. Borsa İstanbul’un son dönemlerde potansiyelli artışları sebebiyle birçok kişi ZBorsa uygulamasını kullanmaktadır. Bu sebeple de uygulamada yaşanan problemler yoğunluk sebebiyle daha da artmaktadır.

ZBorsa bir hata oluştu oluştu uyarısını alan kişilerin yapması gereken neler var derseniz bu durumu Android ve iOS olacak şekilde farklı değerlendirmek gerekmektedir. Çünkü işletim sistemine uygun olarak hazırlanan bu uygulamalarda zaman zaman farklılıklar görülebilmektedir. O halde gelin şimdi sizlerle bu sorunu nasıl aşabiliriz birlikte görelim.

ZBorsa Bir Hata Oluştu Oluştu (iOS)

ZBorsa bir hata oluştu oluştu uyarısını ios cihazlarda alıyorsanız eğer muhtemelen borsanın ek aktif saatlerindesiniz demektir. Ülkemizde yer alan en aktif borsa platformunun ZBorsa olması sebebiyle yoğun saatlerde uygulamanın çökmesi beklenen hadiseler arasındadır.

Eğer ki bu hata ile karşılaşırsanız sakın ola hatanın kendiliğinden düzelmesini beklemeyin. Çünkü tam bir zaman kaybı olacaktır. Uygulamadan hızlı bir şekilde çıkıp tekrardan giriş yaparak işlemlere devam etmelisiniz. Ancak bu durum süreç içerisinde daha kötü bir hal alabilmektedir.

Zaman zaman SMS gelmeyecek kadar yoğun olan uygulamaya giriş tam bir can sıkıntısı yaşatacaktır. Ne yazık ki bu problemin de herhangi bir çözümü bulunmamaktadır. Yoğunluk geçene kadar tekrar gir çık yapmayı deneyebilir ya da bir süre bekleyebilirsiniz.

ZBorsa Bir Hata Oluştu Oluştu (Android)

ZBorsa bir hata oluştu oluştu Android kullanıcılar için de yaşanan problemler arasında başta gelir. iOS kullanıcılara göre çözüm açısından daha çok alternatifleri bulunmaktadır. Ancak iOS daki gibi genellikle tek çare beklemek yönünde olacağını şimdiden belirtmekte fayda var.

  • Uygulama ön belleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. (Ön belleğin aksine verileri silmek bir işe yaramayacaktır. Bunu denemenizi tavsiye etmeyiz. Ana sayfanızı kişiselleştirdiyseniz tüm düzeniniz bozulacaktır.)
  • Telefonunuzu uçak moduna alıp tekrardan normal kullanıma geçmeyi deneyebilirsiniz.
  • Uygulamayı son uygulamalardan da temizleyip tekrardan giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Genellikle bu sorun sunucu kaynaklı olmasından dolayı yapılacak pek bir adım yoktur. Siz yine de internet bağlantınızı kontrol etmeyi unutmamalısınız.

Eşler Arası (P2P) Bitcoin Ve Kripto Borsası Nedir hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan diğer içeriklere göz atabilirsiniz.