Ana SayfaOyunTwitch Reklam Engelleme Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Twitch Reklam Engelleme Nasıl Yapılır?

Twitch, genelde online oyunların canlı yayınlandığı online bir televizyon programıdır denebilir. Peki sizde, Twitch reklam engelleme nasıl yapılır diye dert ediyor musunuz. Sonuçta kimse televizyonunda reklam istemez. Twitch’de yayıncıları takip edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra çeşitli yeteneklerinizi de sergileyebileceğiniz bir platform olmaktadır. Gelin bu Twitch platformunu reklamsız nasıl izleriz bakalım.

Twitch Nedir?

2011 yılında Emmett Shear ve Justin Kan tarafından oluşturulan platform günümüzde oldukça fazla ilgi ile kullanılmaktadır. Yayınların yanı sıra yayıncıların takipçi sayısı 5000’i geçtiği zaman para kazanılabilecek bir ortam haline gelmektedir.

Yayıncıları izleyen izleyiciler “bağış” adı altında katkı sağlayabilmektedir. Bunlara ek izleyiciler ise yayınlara canlı sohbet seçeneği ile katılım sağlayabilir. Fakat her uygulamada ve televizyonda da sinirimizi bozan reklamlar Twitch’te de mevcuttur. Peki Twitch reklam engelleme nasıl yapılır, hep beraber öğrenelim.

Daha Fazla Oku: Twitch Abonelik İptal Etme Ve Para İadesi

Twitch Reklam Engelleme Nasıl Yapılır?

Reklamlar web sitelerine, uygulamalara ve çeşitli platformlara katkı sağlasa da bazen can sıkıcı olabilmektedir. İlginizi çekmeyen veya yayın heyecanınızı bölen reklamları kim ister ki? Bu sorunu Twitch üzerinde yaşıyorsanız Twitch reklam engelleme tam da ihtiyacınız olan şey oluyor!

  • Twitch Turbo satın alırsanız da reklamlardan kurtulabilirsiniz.
  • Veya tek bir kanalda reklam görmek istemiyorsanız o kanala abone olabilirsiniz ki o da ücret gerektiren bir durumdur.

Fakat biz sizlere farklı yöntemler önereceğiz. Bu yöntemler basit ve bütçenize zarar vermeyecek yöntemlerdir. Şimdi gelelim twitch reklam engellemenin nasıl yapılacağına…

Twitch Reklam Engelleme Nasıl Yapılır

Bedava Twitch Reklam Engelleme

UBlock Origin, AdGuard, AdBlock Max veya AdBlock Plus gibi isimlerde bulabileceğiniz birçok reklam engelleme uygulaması vardır. AdBlock Google üzerinden eklenti olarak indirebileceğiniz ve isminden de anlaşıldığı üzere yayında karşılaştığınız reklamları engelleyen bir eklentidir. İstediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz bu eklenti ile Twitch keyfinizi kimse bozamaz.

Bu konuda kullandığınız tarayıcı da önemlidir, mesela Brave ve Opera gibi diğer tarayıcılarının kendi engelleyicileri bulunmaktadır.

Bunun dışında mobil cihazınızda Twitch reklam engelleme yapmak istiyorsanız da bahsettiğimiz uygulamaları Play Store veya App Store üzerinden indirebilirsiniz. Android telefon kullanıcıları için reklam engelleyici olarak başka bir önerimiz daha var.

  • Öncelikle tarayıcınızı açın.
  • Daha Sonra üstte bulunan üç nokta kısmından ayarlara ulaştın
  • İçerik ayarları ve ardından pop-up engelleme kısmına bastığınızda reklamları kapatmış olacaksınız.

Artık canınızı sıkan ve izleme kalitenizi düşüren reklamlara elveda!