Ana SayfaDizi-FilmToy Story 5 Ne Zaman Çıkacak?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Toy Story 5 Ne Zaman Çıkacak?

Toy Story 5 ne zaman çıkacak konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Türkçeye ‘’Oyuncak Hikayesi’’ olarak çevrilen Toy Story film serisi, Disney Pixar’ın en başarılı çalışmalarından biri olarak 7’den 70’e herkes tarafından beğenileri toplamayı başarmıştı. Son olarak 4. filmiyle gişe rekorları kısan Toy Story serisi, şimdilerde son filmin hemen ardından Toy Story 5 çalışmalarının başlayıp başlamadığıyla da gündeme gelmeye başladı.

Serinin son filmi Toy Story 4, 21 Haziran Cuma günü yayınlanan verilerde 238 milyon dolar gibi yüksek bir hasılata ulaşmış ve gişe rekorlarını alt üst etmeyi başarmıştı. Sadece ilk üç filmiyle küresel gişe hasılatı olarak 1.9 milyar dolardan fazla gelir elde eden film serisi için serinin son filmi olacak Toy Story 5, büyük bir merakla beklenmeye devam ediyor.

Toy Story 5 Çıkacak Mı?

Toy Story 5 ne zaman çıkacak sorunun yanı sıra çekimlerin başlayıp başlamadığı da büyük bir soru işareti olarak film severlerin kafasında soru işareti oluşturmaktadır. Şu an için Toy Story 5 çıkacak mı sorusuna en net yanıtı vermesi beklenen Disney Pixar, serinin son filmi için harekete geçildiğine dair herhangi bir açıklama yapmadı. Bu durum, 7’den 70’e herkesin Toy Story 5 filminin çıkış tarihini merakla beklemesine de zemin hazırladı.

Oyuncak Hikayesi Devam Edecek Mi?

Her ne kadar Disney Pixar yapımcılarından Toy Story 5 ne zaman çıkacak sorusuna net bir cevap verilmemiş olsa da uzmanlar tarafından farklı görüşler ortaya atılmaya başlandı. Kulislerde konuşulanlara göre Toy Story 5 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı, önümüzdeki 2 veya 3 yıl içerisinde belli olacak.

Toy Story 5 Ne Zaman Çıkacak

Film eleştirmenleri, Toy Story 5 filmi için Disney Pixar’ın şu an için bütçe ve animasyon çalışmaları düzenlediğini ve 2023 yılında tamamlanacak bu çalışmalardan sonra filmin 2024 yılında vizyona gireceğini iddia ediyorlar. Bu haber, şimdilerde Toy Story 5 ne zaman çıkacak sorusunu sıklıkla telaffuz eden milyonlarca film severi çok sevindirecek gibi duruyor. Ayrıca “Frozen 3 Ne Zaman Çıkacak?” adlı içeriğimize de dilerseniz göz atabilirsiniz.