Ana SayfaSosyal MedyaTinder Eşleşme Taktikleri Nelerdir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Tinder Eşleşme Taktikleri Nelerdir?

Tinder arkadaş edinme uygulamaları arasında ilk sırada yer alır. Kullancıların temel sorunu ise eşleşememedir. Akıllarınızda Tinder Eşleşme Taktikleri Nelerdir sorusunu duyar gibiyiz. Peki çok beklemeden bu taktikleri öğrenelim.

Tinder Eşleşme Taktikleri Nedir?

Tinder içinde neden az eşleşme yaşıyorum, acaba uygulama mı bozuk, Neden hiç crushım yok gibi soruları soruyorsanız doğru adrestesiniz. Bu sorunları bir nebze çözmek için sizlere pratik bir rehber hazırladık. Özelllikle erkek kullanıcıların yaşadığı bu sorunu pratik taktiklerle çözmek daha kolay olacaktır. Şimdi hep birlikte bu taktiklere bakalım.

Daha Fazlası için : Tinder İsim Değiştirme

Tinder Eşleşme Taktikleri Nelerdir?

Tinderda Başarılı Olma Taktikleri

Öncelikle sistemin nasıl çalıştığını bilmek gerekiyor. Bunun mantığını kavrayınca daha fazla eşleşmeniz olacaktır. Tinder içerisinde elo puan sistemi bulunmaktadır. Bu sistem beğenme ve beğenilme ile alakalıdır. Eğer sürekli birilerini beğendiğiniz bir hesabınız varsa onu silip yeniden bir hesap açmanızı ve aşağıdakileri yapmanızı öneririz. peki Tinder Eşleşme Taktikleri neler bir bakalım.

  • Yeni hesap açtığınızda Tinder sizi uygulamaya devam etmeniz için boostluyor. Gold ve premium almanız için bir süre daha fazla kullanıcıya gösteriliyorsunuz.
  • Elonuzu yükseltmek için bir asya ülkesine konumunuzu ayarlıyorsunuz ve eşleşmenizi arttırdıktan sonra konumunuzu geri alabilirsiniz.
  • Profil resminiz de önemlidir. Özenli ve gösterişli veya aşırı absürt bir fotoğrafınız daha fazla beğeni alma şansını yakalar.
  • Eşleşme yakaladıysanız ya direk konuya girecekseniz (tutma ihtimali ülkemizde düşük ama var) ya da samimi bir konuşma ile devam etmeniz önerilir.
  • Ülkemizde kadınlar için eşleşme oranı fazla olduğundan eğer tersliyorsa çok fazla zorlamayın.
  • Eşleşmelerde selam merhaba gibi sözlerle giriş yapmayın.
  • Her kıza beğeni yollamayın elo puanınız azalmaktadır.

Daha Fazlası için : Tinder Kullananları Görme (2021)

Tinder Nedir?

Tinder, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar. Birbirlerini beğenen kişiler crush olur ve konuşmaya başlarlar.