Ana SayfaKripto ParaTakas Farming ile Para Kazanma - Riskleri ve Avantajları
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Takas Farming ile Para Kazanma – Riskleri ve Avantajları

Takas farming ile para kazanma mümkün mü diye merak ediyorsanız tabii ki mümkün. Takas Farming BNB kazanımlarınızı en üst düzeye çıkarmak için Binance’in Liquid Swap platformunu kullanarak ticaret yaptığınız platformun ve işlemin adıdır. Liquid swap, PancakeSwap ve Uniswap gibi merkezi olmayan borsalara benzer şekilde çalışan ama standart borsalara göre çok daha düşük maliyetli, kullanımı kolay bir alternatiftir swap sistemidir.

Binance Takas Farming nedir veya Binance takas nedir diye soranlar için en basit ve anlaşılır bir şekilde cevabımızı vermek istiyoruz. Takas Farming, isteyen herkes bir ticaret çiftini Havuzuna likidite sağlayarak coin takasının (Örnek olarak SUN-BREED) her iki tarafına da likidite sağlayabilir ve Binance takas farming tüccarları daha sonra havuzun her iki tarafından da likidite alabilir. Aradaki arbitraj farkı ise farming yapana gelir olarak yansır.

Bir havuzun coin sağlayamak yani likidite akışı gerçekleştirmek ve takas çiftçiliği hakkında daha fazla bilgi için https://www.binance.com/tr/swap adresini ziyaret edin. Takas çiftçiliğini daha ayrıntılı olarak açıklamama izin verin ve bundan Binance’de nasıl kâr edebileceğinizi göstereyim. Tarım stratejilerini ve BNB faydalarını en üst düzeye çıkarmanın yollarını tartışarak başlayalım.

Farming Ne Demek?

Farming bir çok coin ve kripto dünyasında da kullanıldığı gibi aslında para kazanmak veya coin kazanmak manasında kullanılır. Farming yaparak tıpkı toprağı ekip karşılığında ürün almanız gibi gelir kazanırsınız. Tabi toprağın zorluğu olduğu gibi kripto dünyasının da bazı zorlukları ve riskleri mevcut. Takas Farming ile Para Kazanma ile ilgili detaylı bilgileri aşağıda veriyoruz.

Binance Takas Farming’i Kullanarak BNB Ödülleri Kazanmak

Bu link ile Binance Takas Farming yaptığınızda , BNB’deki maliyetlerde %50 indirim kazanırsınız! Bir referans kodu kullanmanızı ve/veya 500 BNB’yi cüzdanınızda tutmanızı gerektiren Binance spot piyasasındaki ücret indirimlerinin aksine, Liquid Swap, kod kullansanız da kullanmasanız da çoğu ticaret çiftinde ödenen tüm ücretlerin %50’sine kadarını iade edecektir.

Bu makalemizde sizlere, Binance Takas Farming ile Para Kazanma ve BNB’de ödeme alma hakkında bilmeniz gereken her şeyi size göstermeye çalışacağız. Mobil uygulamalarda nasıl farm yapacağınızı da göstereceğiz.

Takas Farming ile BNB Kazanın!

Şimdi Liquid Swap ve Swap Farming’in nasıl çalıştığının farkında olduğunuza göre, getirilerinizi artırmanın yollarına odaklanalım. Haydi para kazanma yöntemleri bulmaya çalışalım.

Sonuç olarak, takas çiftçiliği verimliliğini artırmanın veya Takas Çiftçiliği ile Para Kazanmanın en basit yöntemi şudur:

 • Yalnızca eşleşen işlemlerin %50 BNB getirisi vardır. (Öneri)
 • Cüzdanınızda bulunan BNB’ler ile NFT sayfasından bilet satın alabilir, BNB’nizden kazanç elde etmek için NFT ön satışına katılabilirsiniz. bir yandan NFT ticaretiyle uğraşıyorum.
 • Büyük bir hacimde kazançlı anlaşmalar yapın. İlk başta yüksek hacimli anlaşmalara girmek zor olsa da, ticaretiniz geliştikçe bu fırsatlar size sunulacaktır.

Tüm %50 getiriyi sunan birkaç çiftten biriyle işlem yapmaya odaklanmak, başlamak için yapılacak en basit şeydir. Gerçekten iyi bir satın alma işlemi yapmadığınız sürece, bu %50’lik geri ödeme, takas çiftçiliği için çok önemlidir.

Takas Farming Temel Avantajları

 • Kullanım Kolaylığı: Sadece bir tuşa tıklayarak takas yapma imkanı sunuyor. Takas Farming, yüksek hacimli işlemler yapan yatırımcılar için kripto alım-satımı yapmanın en kolay yoludur
 • Arbitraj Fırsatları: Spot ve takas piyasaları arasındaki fark kadar kar edin.
 • Sermaye Verimliliği: DEX üzerinde alım-satım yapmaya kıyasla çok daha iyi komisyon oranları ile alış-veriş yapabilirsiniz.
 • BNB Ödülleri Kazanma Şansı: İşlem ücretlerinin toplamda %50’sine varan miktarlarda ekstra BNB ödülleri kazanma şansı yakalayın.
 • Komisyon İndirimi: VIP kullanıcılar için alım-satım komisyonlarında %50’ye varan indirim elde edin.
 • VIP seviyesi gereklilikleri: Takas Farming’teki alım-satım hacmi, VIP seviye gereklilikleri kapsamında alım-satım hacmi koşulunda dikkate alınır.
 • DeFi’ye Giriş: DeFi takaslarına kıyasla güvenlidir (platformun kendisi güvenlidir, hacklenme riski yoktur, SAFU)

Binance Takas Farming Nasıl Yapılır?

Bu bölüm, bir Binance hesabı oluşturma ve BNB toplamak için Binance Takas Farming ile Para Kazanma sürecinde size yol gösterecektir. Binance takas nasıl yapılır sorusunu cevaplandıracaktır.

Binance Liquid Swap’ları kullanabilmek için öncelikle bir Binance hesabı oluşturmanız gerektiğini lütfen unutmayın. Henüz üyeliğiniz yoksa kayır olmak için Binance Takas Farming referans bağlantımızı kullanın.

Tüm Binance hizmetlerinden faydalanabilmeniz ve güvenliğiniz için hesabınızı oluşturduktan sonra hesabı doğrulamayı unutmayın. Takas Farming ile Para Kazanmak için hesabınızın doğrulanması gerekir.

1- Öncelikle, Takas Farming Sayfasına gidin.

Takas Farming ile Para Kazanma

Takas yapmak için başka bir platforma kaydolmanız gerekmez; likit takasları tüm doğrulanmış Binance kullanıcıları tarafından kullanılabilir; [Al-Sat] -> [Takas Farming]’i seçerek Swap’lara göz atın.

Ayrıca bir listeden takasınızı seçmek veya bir havuza likidite eklemek veya havuzdan likidite çekmek için [Likidite] sekmesine gidebilirsiniz.

2- İşlem Çiftinizi Seçin

Takas Farming ile Para Kazanma

İndirim veren bir çifti değiştirmek için “Ödüllü tüm tokenleri filtreleyin” yanındaki kutuyu tıklayın. Ayrıca, “tümünü gör” seçeneğini tıklayarak da geri ödeme tutarlarının bir listesini alabilirsiniz.

Hangi çifti takas etmek istediğinizi onayladıktan sonra, takas etmek istediğiniz coini [Satılacak varlık] ve [Alınacak varlık] sipariş formunda seçin.

3- Takas Yapmak İstediğiniz Tutarı Girin.

Takas Farming ile Para Kazanma

Değiştirmek istediğiniz [kullanılabilir] tutarı girin. Ayrıca [Alınacak Varlık] ile değiştirmek istediğiniz tutarı da yazabilirsiniz.

Formun geri kalanı sizin için otomatik olarak doldurulacak, böylece bir seçeneğiniz var.

4- Takas Yap’a Tıklayın

Takas Farming ile Para Kazanma

Fiyat hareket ederse para kaybetmeyeceğinizden emin olmak için kayma olasılıklarını inceleyin ve ardından [Takas] düğmesini kullanarak anlaşmayı onaylayın.

Siparişinizin fiyatını etkilemesi beklenen gelir bölümünü ifade ettiğini unutmayın. Büyük siparişlerden büyük karlar elde edilebilir. Büyük bir satın alma yapmak yerine, riski azaltmak için birkaç tane daha küçük satın alın. Sipariş formundaki dişli simgesine basarak marjı da değiştirebilirsiniz.

5- Ödülleri Al’a Tıklayın ve BNB Kazanın!

Takas Farming ile Para Kazanma

Takas ödüllerinizi hemen kabul etme veya her anlaşmadan sonra birikmelerine izin verme seçeneğiniz var. Takas avantajlarınızı almak için [Ödülleri Al]’a tıklayın. Ardından Spot Cüzdanınız ticari avantajlarınızı alacaktır.

[Geçmiş] sekmesi altında, Takas ve Talepler geçmişinizi her zaman kontrol edebilirsiniz. Bu, tüm işlemlerinizi ve BNB kazançlarınızı takip etmek için uygun bir yöntemdir.

Takas Farming Mobil Akışı

İsterseniz, Binance Uygulaması üzerinden de Takas Farming ile Para Kazanma işlemini yapabilirsiniz. 

 • [Daha Fazla] Sekmesine tıklayın
 • [Al-Sat] bölümünü açın 
 • [Takas Farming] bölümüne dokunarak da Binance Takas Farming’e ulaşabilirsiniz.

Takas Farming Riskleri

Takas Farming ile Para Kazanma, Binance’in sahip olduğu tüm avantajları ayağınızın altına serer. Paranız her zamanki gibi tamamen güvenlidir. Takas Farming’i kullandığınızda para kaybetme şansınız yoktur, bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Neredeyse minimum risk ve harika ödüllerin tadını çıkarmayacak ne var?

Ayrıca, diğer swap sitelerinden farklı olarak, harici merkezi olmayan uygulamalara erişme zorunluluğu yoktur. Sadece tek bir tıklama ile Binance sitesinden Takas Farming’in kullanıcı dostu arayüzüne gidebilirsiniz.

Herhangi bir anlaşma veya takas, beklediğinizden farklı bir fiyatla sonuçlanan kayma riskini taşır. Binance’in sektör lideri likiditesi nedeniyle, Takas Farming ile bu risk çok daha az. Takas Farming, gerçekte, her biri yüksek likiditeye sahip 100’den fazla işlem çifti sağlar. Takas Farming ile Para Kazanma işlemi bu kadar kolay!

Takas Farming Yaklaşan Etkinlikler

Aşağıdaki linkten yaklaşan Takas Farming etkinliklerini bulabilirsiniz ve Takas farming ile para kazanmanın yollarını arayabilirsiniz.