Paylaş
İçindekiler

Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Streamer Life Simulator sistem gereksinimlerinı karşılayan kullanıcıları sanal ortamda yayıncılığın nasıl bir meslek olduğunu deneyimleme fırsatı bekliyor.

Oyun kendi karakterinizi yaratma ekranıyla başlıyor. Buradan çene ve yanak detayından tutun da kedi gözü gibi gözlere sahip olmaya kadar bir çok seçenek mevcut. Sinir bozucu bir alarmla harabe bir evde uyanan karakterinizi keş bir adamın evden kovmasıyla maceranız tam anlamıyla başlıyor. Yayıncılığın kebap bir meslek olduğunu düşünüyorsanız, ne var ben de yaparım bunları diyorsanız mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz. Lafı fazla uzatmadan merak ettiğiniz Streamer Life Simulator sistem gereksinimleri yazımıza geçelim.

Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri

Streamer Life Simulator Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Streamer Life Simulator sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

  • Bellek (RAM) : 4 GB
  • İşlemci : 2 GHz Dual Core CPU
  • Ekran Kartı :  Intel HD Graphics 4000 ya da daha iyileri
  • Depolama Alanı : 5 GB
  • İşletim Sistemi : Windows 7

Streamer Life Simulator Kaç TL?

Streamer Life Simulator oyununu Steam üzerinden 32 TL ye satın alabilirsiniz. Almadan önce indirimleri takip etmenizi öneririz.

Streamer Life Simulator Kaç GB Ram İstiyor?

Streamer Life Simulator oldukça az ram gereksinimiyle dikkat çekiyor. Oyunun minimum gereksinimlerini sağlayarak oynanabilmesi için 4 GB Ram sahibi olmanız yeterli olacaktır.

Streamer Life Simulator GB Depolama Alanı İstiyor?

Günümüzdeki oyunların 50-60 GB bandında isteklerini düşünürsek Streamer Life Simulator burada da aile dostu olduğunu kanıtlıyor 🙂 yalnızca 5 GB depolama alanı isteyen Streamer Life Simulator adeta oynamayan kalmasın mottosuyla bu yola çıkmış.

Daha Fazla Oku: Saints Row the Third Remastered Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Streamer Life Simulator Oyununun Oynanabildiği Platformlar?

Aşağıdaki platformlardan oyuna erişebilirsiniz;

  • Microsoft Windows
  • İOS
  • Android

Streamer Life Simulator Sistem gereksinimleri yazımızın sonuna geldik. Cevaplamayı unuttuğumuz bir konu varsa yorumlarda bize yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir