Ana SayfaOyunSteam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar [Güncel]

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar nelerdir? Sıkıldıysanız ve beş parasızsanız, oyun kuraklığından korkmanıza gerek yok. Steam, bir kuruş harcamadan oynayabileceğiniz oyunlarla dolu. Kime masal anlatıyorsun diyeceksiniz ama listemizde gerçekten efsane oyunların olduğunu görünce fikriniz değişebilir. Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar listesi sizi büyük paralar vermekten kurtaracak.

Son yıllarda, ücretsiz oyunlar norm haline geldi ve bazıları PC oyun hobisinin liderleri olarak ücretli üçlü A karolarını bile geride bıraktı. Steam’in en çok oynanan listesine bir göz atın ve dünyanın en büyük oyunlarının önemli bir bölümünün oynaması ücretsiz olduğunu göreceksiniz. Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar listesi bir efsane.

Bu nedenle, banka hesabınızın sağlığını umutsuzca önemsediğimiz ve dürüst olmak gerekirse, kötü oyun alışkanlığınız için ne kadar para harcadığınız konusunda endişelendiğimiz için, zaman ayırmaya değer tüm ücretsiz oyunları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Aşağıda, Steam En İyi Ücretsiz Oyunları bulacaksınız. Ne için bekliyorsun haydi göz at.

İlginizi Çekebilir: Steam Sonbahar İndirimleri Ne Zaman 2021

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar Listesi

  • World of Warships
  • War Thunder
  • PlanetSide2
  • Path of Exile
  • Paladins
  • CS GO
  • World of Tanks
  • Shadowverse
  • Realm Royale
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

World of Warships

Steam’de çok sayıda kaliteli tank oyunu mevcut, ancak müstakbel amirallerin çok daha az seçeneği var. Neyse ki, yalnızca en iyi deniz savaşı simülasyon oyunlarından biri değil, aynı zamanda ücretsiz bir Steam oyunu olan World of Warships var. Muhripler ve kruvazörlerden zırhlılara ve uçak gemilerine kadar oyuncuların kilidini açabileceği 200 adet itibari savaş gemisi ile oyuncular, nişan alacakları yeni oyuncakların bitmeyeceğinden emin olabilirler. Zahmetin farkına varmayacağınızdan değil: World of Warships’in çok oyunculu deniz savaşları tam bir seyirlik.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

War Thunder

II. Dünya Savaşı’nda askerler genellikle uzaktan gök gürültüsünü duyar ve kendilerini yağmura hazırlarlardı, ancak onlar bunun gerçekten War Thunder olduğunu keşfetmeleri için; Birbirine ateş eden uçaklar ve tanklar hakkında bir tank oyunu. Gaijin’in uçuş oyunu sizi 1940’ların akıl almaz çeşitlilikteki otantik savaş makinelerine bağlar ve diğer oyuncularla sayısız it dalaşı ve kara savaşlarında hayatta kalmanızı sağlar.

Büyük deniz savaşları için savaş gemileri gibi yepyeni araç türleri sağlayan en büyük eklemelerle sürekli güncellenen ve geliştirilen bir oyundur. Tüm bunları anlamanıza yardımcı olmak için en iyi War Thunder 1. seviye uçaklar için bir rehber ve ayrıca bir tank savaşları rehberi hazırladık.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

Planetside 2

Bu MMO nişancı oyunu, sizi fütüristik araçlar, patlayıcı silahlar ve savaş yaralı ortamlar içeren gezegen çapında bir savaşın ortasına bırakıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun stili sunan çeşitli sınıf ve araç türleri de dahil olmak üzere, ofsetten itibaren kullanabileceğiniz birçok saldırı seçeneği vardır.

Cesaretin varsa savaşı tek başına halledebilirsin, ancak Planetside 2 güçlü bir oyuncu tabanına sahip, bu yüzden ipleri öğrenmek için gazilerle samimi olmaktan kesinlikle zarar gelmez.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

Path of Exile

Diablo’yu, özellikle Diablo II’yi seviyorsanız, Path of Exile’a bir şans vermek isteyebilirsiniz. Tek bir karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol ediyor ve görevinizi engelleyen canavarları yıkarken zindanlara baskın yapıyor ve mağaraları keşfediyorsunuz.

Kamplar, diğer oyuncularla etkileşime geçmenize izin verir, ancak vahşi doğaya açılmak, sizi ve arkadaşlarınızı, toplanacak ganimetler ve öldürülecek canavarlarla dolu, rastgele oluşturulmuş haritalara fırlatır.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

Paladins

Paladins, Overwatch ve Team Fortress 2’ye benzer karakter tabanlı bir nişancı oyunudur. Her oynanabilir Şampiyon, ön cephe savaşçısı, hasar veren, destek kahramanı veya yan karakter olmak üzere dört kategoriden birine girer.

Paladins, üç düzineden fazla oynanabilir karaktere ve bir maçın başında Şampiyonlarınızın yüklemelerini değiştirmenize olanak tanıyan benzersiz bir kart sistemine sahiptir. Yüklemeler, karakterlerinizin sağlığını, yetenek soğumalarını veya hareket hızlarını değiştirmenize izin vererek, ilgi çekici ve stratejik bir oyun bükümü ekler.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), orijinal Counter-Strike ve Counter-Strike: Source dahil olmak üzere çok oyunculu FPS oyunlarının güçlü mirasıyla desteklenerek 2012’de çıkış yaptı. Yıllar sonra, hızlı tempolu PC oyunu, kısmen yerleşik çekirdek oyunu ve aktif topluluğu nedeniyle, çoğunlukla daha modern oyunlara karşı kendine ait.

Ancak görsel olarak CS:GO yaşını göstermeye başlıyor ve tematik olarak Overwatch gibi popüler oyunlar kadar zengin değil. Yine de birçok oyuncu CS: GO’nun sade deneyiminden ve son derece rekabetçi e-spor sahnesinden keyif alacak.

Daha Fazla Oku: CS GO İsim Önerileri : Nick, Takım, Awp, Bıçak

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

World of Tanks

World of Tanks on yılı aşkın bir süredir piyasada, ancak yakın zamanda herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Wargaming’in MMO’su, her biri savaş alanındaki diğer tankları alt etmek için özenle tasarlanmış 600’den fazla araç içerir.

Oyuncular beş farklı araca erişebilir: hafif tanklar, orta tanklar, ağır tanklar, tank avcıları ve KMT’ler (kendinden tahrikli silahlar). Büyük ölçekli savaşlarda takımlar, rakip takımı ezmek için iyi yağlanmış bir makine gibi birlikte çalışmalıdır. Tank savaşının taktik yönünden hoşlanıyorsanız, World of Tanks tam size göre.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

Shadowverse

Hearthstone ile saatler geçirmiş olabilirsiniz, ancak Blizzard’ın destansı CCG’sine gerçek bir rakip, tabiri caizse, kartlarda görünüyor. Shadowverse Japonya’da son derece popüler bir oyundur – 2016’da mobil olarak piyasaya sürüldükten sonra hızla türünün en büyüğü haline geldi – ve şimdiden dünyanın geri kalanını PC’deki en iyi kart oyunlarından biri olarak ateşe veriyor. Bir sonraki ücretsiz CCG düzeltmeniz olacak.

Denemek için birçok strateji ve oyun stilinin özgürlüğü ve minimum RNG ile Shadowverse her zaman taze hissediyor. Ve bu, her üç ayda bir çıkan yeni kart genişletmelerinden bahsetmeden önce. Başlamak da çok kolay: Bir öğretici, tek oyunculu hikaye ve yeni başlayanlar için ücretsiz kart paketleri sizi harekete geçirecek, ancak Shadowverse’de ustalaşmak zaman alıyor.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunla
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

Realm Royale

Battle royale, şu anda Steam’in en büyük ihracatı ve PUBG, milyonlarca oyun saatine hükmediyor. Peki ya PlayerUnknown’ın ürünlerine sıçramak istemiyorsanız ve Steam’in çevresinden ayrılmak istemiyorsanız? Hi-Rez’in fantastik 100 oyunculu ölüm maçı Realm Royale’a ihtiyacınız var.

Dışarıdan biraz Fortnite gibi görünse de, bir maça dalın ve yakında Realm Royale’ın türün uzun süredir devam eden problemlerinden bazılarını çözen kendi fikirleri olduğunu göreceksiniz. İşe yaramayan ganimetleri geride bırakmak zorunda değilsiniz; Büyüsünü parçalara ayır ve bunları yeni, efsanevi sınıf silahlar ve zırhlar yapmak için bir Forge’da harca.

Ancak dikkatli olun: Ocağı ateşleyin ve aniden bu yeni teçhizatı burnunuzun altından atmak isteyen düzinelerce düşmanın hedefi olacaksınız. Fortnite ve PUBG’nin henüz çatlamadığı bir şey olan oyunun ortasına yeni bir gerilim seviyesi ekler. Ustalaşmak için yardıma mı ihtiyacınız var? İşte Realm Royale rehberimiz.

Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar yazımız burada sona eriyor. Sizin Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar listesinden en beğendiğiniz oyun hangisi? Yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.