Ana SayfaOyunSteam Bahar İndirimleri 2022
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam Bahar İndirimleri 2022

Steam indirimlerin ne zaman olacağını kesin bir şekilde yayınlamaz. Steam Steam Bahar İndirimleri 2022 yılında Ne Zaman sorusunun cevabı için geçmiş indirimleri ve içeriden aldığımız bilgileri derledik sizlerin önüne sunduk. Bilgiler geliştiriciler ve oyun satan ortaklarla paylaşılır, eğer müşteriler bir satışın tam olarak ne zaman indirime gireceğini bilseydi, indirimi bekleyeceği için müşterilerle paylaşılmıyor.

Sezonluk satışlar, en geniş ve en derin fiyat indirimlerini sunar ve genellikle İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış aylarında gerçekleşir. Her yıl olduğu gibi, Steam’in büyük bahar indirimine girecek binlerce oyun, Steam Bahar İndirimleri Ne Zaman sorusunun cevabıyla sizleri olabilecek.

Steam Bahar İndirimleri 2022

Steam Bahar İndirimleri 2022 Ne Zaman?

Bir sonraki Steam İndirimi, Nisan ayının sonlarına doğru Steam Altın Hafta İndirimleri olacak.

  • Steam Altın Hafta İndirimleri: 29 Nisan – 6 Mayıs 2022
  • Steam Bahar Temizliği İndirimleri: 27 Mayıs – 31 Mayıs 2022
  • Steam Yaz İndirimleri: 24 Haziran – 8 Temmuz 2022

Steam Festivalleri tam olarak indirim değildir, ancak ucuza oyun oynamanın başka bir yoludur. Steam, 2020’den beri yüzlerce yeni oyunun oynamanız için ücretsiz demolar sunduğu düzenli festival haftaları düzenliyor. İndirimler gibi sıralamak için göz korkutucu bir liste olabilir, ancak gözünüze çarpan bir şeyi denemek için harika bir yoldur.

İlginizi Çekebilir: Steam Random Key Nedir?

Steam indirimleri Ne Kadar Sürer?

Yaz ve Kış indirimleri büyük olanlardır. İki hafta sürme eğilimindedirler. Ay Yeni Yılı indirimi ve Kara Cuma indirimi gibi diğer satışlar yaklaşık bir hafta sürer. Steam Bahar İndirimleri de en az 1-2 hafta sürecektir.

En iyi Steam İndirimi hangisi?

En büyük indirimleri Yaz ve Kış indirimlerinde görme eğilimindeyiz ve Yaz indirimleri en iyisi olma eğilimindedir. Sonbahar ve Kış satışları, yeni sürümlerde önemli indirimlere izin vermek için oyun çıkış sezonuna biraz fazla yakın olma eğilimindedir. Önümüzdeki yaza kadar nispeten yeni oyunlarda büyük indirimler alabilirsiniz.

Steam Nasıl İndirim Kovalanır?

Steamde indirimleri takip etmek için size bir kaç ipucu vereceğiz. Steam Bahar İndirimlerini de bu şekilde takip edebilirsiniz.

  • İstek Listenizi Kullanın
  • Yayıncı Paketlerine Göz Gezdirin
  • Eklentileri ve DLC’yi Kovalayın
  • Sıradaki İndirimi Bekleyin
  • Yayıncı veya Temalı Satışlar için Hafta Sonlarını Bekleyin