Ana SayfaOyunSteam Anlık Oyuncu Sayısı Görme
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam Anlık Oyuncu Sayısı Görme

Steam Anlık Oyuncu Sayısı Görme nasıl yapılır diye son zamanlarda bize bir çok soru geliyor. Uzun yıllardır gündemden düşmeyen Dünya’nın en çok bilinen ve tercih edilen dijital dağıtım platformu olan Steam, anlık oyun sayısında rekorlar kırarak yine herkesi şaşırtmayı başarmaya devam ediyor. Steam anlık oyuncu sayısını görmeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Steam Nedir?

Valve Corporation tarafından yıllar önce geliştirilen ve çok sevilen, oyun satın alma platformunda büyük küçük herkes yerini almış durumda. Üstelik Steam içinde bir çok kaliteli ücretsiz oyunlarla da karşılaşmak mümkün.

Eğer ücretli bir oyun oynamak isterseniz, oyunu çok basit bir şekilde alışveriş sepetinize ekleyebilir ve ardından satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Steam içinden oyun sahibi olup, diğer kullanıcılar ile etkileşime girilebilmektedir. Bu heyecana ve maceraya ortak olmak için Steam Platformuna üye olup Steam ’ı indirmek yeterli olacaktır.

Steam Yükselişte

Steam evde vakit geçirmeyi seven bir çok insan tarafından ideal oyun aktivesini zirveye taşımış durumda. Steam’ın anlık oyuncu sayısı her geçen gün büyümeye, rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Steam ’da yaklaşık olarak 4500 oyun çeşiti bulunmaktadır. Ayrıca bu platform 125 milyon da aktif kullanıcıya sahip. Kullanıcı sayısı ve oyun sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Daha Fazla Oku: Steam Hızlandırma Paketi Nedir?

Steam Anlık Oyuncu Sayısı Görme

Steam Anlık Oyuncu Sayısı Görme

Steam anlık oyuncu sayısını görmek için oyunun mağaza sayfasına girdikten sonra, sağ üst kısımda yer alan “TOPLULUK MERKEZİ” yazısına tıkladıktan sonra, anlık oyuncu sayısı görülebilmektedir. Ayrıca bu linkten de bakabilirsiniz. Steam Anlık Oyuncu Sayısı Görme yazımız burada son buluyor.