Ana SayfaOyunSteam Achivement Manager Güvenli mi?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Steam Achivement Manager Güvenli mi?

Steam Achivement Manager, Steam platformu üzerinde yer alan oyunların başarımlarının hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan 3.parti bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde tüm oyunların başarımını %100 yapabilecek, profilinizde yer alan bilgilerinizde başarım oranınızı sergileyebileceksiniz. Ancak 3.parti bir yazılım olmasından kaynaklı olarak insanlar uygulamanın güvenliğinden endişe edebilmektedir. Steam Achivement Manager hakkında sizler de endişeye sahip iseniz gelin birlikte ne kadar güvenli öğrenelim.

Steam Achivement Manager

Achivement Manager’ın güvenli olup olmadığı sürekli sorgulanan bir yazılım olmasına rağmen oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hesabının risk altına girme endişesi ile birçok oyuncu da bu programı kullanmamaktadır. Ancak bu program şimdiye kadar kullanan kişilerde herhangi bir sıkıntı çıkarmamış olup hesabınızda erişim sorunları olmasını sağlayacak bir problem yaratmamaktadır. Ancak Steam Achivement Manager kullanırken bazı önlemleri almanızın sizlere faydası olacaktır.

  • Güvenli hile korumalarına sahip olan oyunların başarımlarını program ile tamamlamanız tavsiye edilmez. Özellikle VAC ban yiyebileceğiniz CS:GO gibi oyunlarda bu riski almamalısınız.
  • Tüm oyunları tek seferde yapmamalısınız. Dönem dönem yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.
  • Riskli oyunlarda yaptıysanız bile tekrar tekrar yapmamanız tavsiye edilir.
  • Oyun sayınızın çoksa eğer tüm oyunları %100 yaparak şüpheleri üzerinize çekerek reportlanma gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz.
  • Hiç oynamadığınız oyunların başarım seviyesini %100 göstererek bariz bir şekilde program kullandığınız anlaşılacaktır. Bu sebepten dolayı tavsiyemiz saat kasma programları ile saat kasıp ondan sonra başarım tamamlamanız olacaktır.
  • Ayrıca bu programı kullanırken Steam üzerinden çevrim içi özelliğinizi kapatmanız gerekmektedir. Başkaları hızlı bir şekilde oyun değiştirdiğinizi görebilir ve report edebilirler. Bu nedenle hızlı bir şekilde çevrim dışı özelliğini aktif hale getirmeniz gerekir.

Yukarıda yer alan adımlara dikkat ederek Steam Achivement Manager kullanmanız tamamen güvenli olsa da tüm sorumluluğun size ait olduğunu unutmamanız gerekir.

Steam Achivement Manager Ban Riski

Steam Achivement Manager kullanan oyuncular kritik oyunlardan ban yeme ihtimali olup olmadığını da merak etmektedir. Örneğin CS:GO, GTA V gibi oyunlar hile koruma sistemlerine sahip olduğundan Steam Achivement Manager ban riski var mı yok mu diye sorulmaktadır. Bu oyunlarda da programı kullandığınızda başarımları sorunsuz bir şekilde fulleyebilirsiniz. Ancak yapmak sizin kararınız olacaktır. Yine de tavsiyemiz yapsanız bile sürekli uğraşmamanız ve daha fazla kurcalamamanız yönünde olacaktır. Benzer bir içeriğimiz olan “Steam Kullanıcı Adı Değiştirme 2022” adlı makalemize göz atabilir, Steam kullanıcı adınızı nasıl değiştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.