Ana SayfaTeknolojiSahibinden Yükleme Hatası
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Sahibinden Yükleme Hatası [Çözüm]

Araçtan eve kadar birçok mal ve ürünün satıldığı dijital pazarlardan birisi olan sahibinden uygulamasında Sahibinden Yükleme Hatası son zamanlarda çok görülüyor. Bu uygulama zaman zaman bazı sorunlar ile kullanıcılarını zor durumda bırakmaktadır. Bu hatalardan en çok karşılaşılanı ise bu yükleme hatası olmaktadır.

Error 1000 kodu ile betimlenen yükleme hatasının yaşanması kullanıcıların fırsatları kaçırmasına neden olabilmektedir. Bu sebeple de yaşanılan bu hatanın en kısa süre içinde çözülmesi gerekmektedir. Birçok kullanıcının şikayette bulunmasına rağmen herhangi bir düzenleme de bulunmayan Sahibinden sitesinde yükleme hatası gerçekleştiğinde ekran tamamen beyaz olarak kalmaktadır.

Sahibinden Yükleme Hatası Nasıl Çözülür?

Sahibinden’de dolaşırken yükleme hatası çözüm yöntemlerine geçmeden önce problemin sizden mi yoksa sistemden mi kaynaklandığının belirlenmesi gerekmektedir. Yükleme hatası sunucu kısmında ya da yazılımda oluşan bir hatadan kaynaklanabileceği gibi, internet kullanıcılarının tarayıcılarından, internet bağlantılarından ya da antivirüs programlarının hassasiyetinin fazla olmasından da kaynaklanabilmektedir.

Ayrıca kullanıcıların site tarafından yasaklanması durumunda da Sahibinden’de yükleme hatası yaşanabilmektedir.

Daha Fazla Oku: Instagram Sürekli Olarak Duruyor Çözümü

Sahibinden Yükleme Hatası Çözüm Yöntemleri

  • Sahibinden yükleme hatası çözümü için kullanabileceğiniz ilk yöntem hesabınızı kapatmanız
  • Daha sonrasında yeniden giriş yaparak sayfayı açmanız olacaktır.
  • Uygulamadan girmeyi deneyebilirsiniz.
  • Modeme reset atabilirsiniz bu IP adresinizi sıfırlayacaktır
  • Wifi’nizde Google’ın DNS ayarlarını kullanabilirsiniz. (8.8.8.8 ve 8.8.4.4)
  • Eğer hesabınızdan giriş yapmadığınız ya da bu yöntemi denemenize rağmen yükleme hatası yaşamaya devam ediyorsanız o zaman wi-fi’yi kapatıp 4,5G bağlantısını açmayı denemelisiniz.