Ana SayfaKripto ParaPorto Coin Yorum | Porto Coin Nedir?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Porto Coin Yorum | Porto Coin Nedir?

Güvenilir olmayan Porto Coin Yorumları etrafta fazlaca yer almaya başladı. Porto Coin Nedir tam bilmeyen yazarlar tarafından yazılan bu yorumlara güvenmemenizi öneririrz. Porto Coin, Binance Launchpad’deki 23. proje olarak başlatıldı. Son proje olan LAZIO taraftar coini gibi, PORTO coini da sahiplerine kararlara oy vererek ve özel indirimler kazanarak kulüp faaliyetlerine katılma özgürlüğü sağlayacak. Porto Coin Yorumlarına bakmaya devam edelim. Porto Coin Nedir ile yazımıza başlayabiliriz.

FC Porto Binance ile Ortaklık

Binance’in dünyanın en büyük kripto para borsası olduğu bir gerçek. Bu kadar yüksek bir statüye sahip bir platformla ortaklık yapmak, FC Porto gibi herhangi bir kuruluş veya kuruluşa coinlerini başlatmak için büyük bir pazarlama alanı sağlar. İtalyan futbol kulübü S.S. Lazio’nun Binance ile ortaklık kurmasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 35.76$’a yükselen LAZIO coinine benzer şekilde, FC Porto da coinini Binance Launchpad’de piyasaya sürmeye hazırlanırken aynı şeyi yapmayı planlıyor.

Futebol Clube do Porto Pazarlama Direktörü Tiago Gouveia, resmi bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Bu, küresel bir marka ve bu yeni pazarda lider olan önemli bir anlaşmaydı. Bu, markamızın uluslararası gücünü gösteriyor.” Ayrıca şunları söyledi: “Hayranlarımızla olan duygusal ilişkiyi güçlendirmek için birçok fırsat var ve bu yeni hayran coinleri evreninde bunu başaramadık. Markamız için önemli. her zaman ön planda olmak isteriz.”

Porto Coin Yorum Porto Coin Nedir
Porto Coin Yorum Porto Coin Nedir

FC Porto Başkanı Jorge Nuno Pinto da Costa şunları söyledi: “Bu, yaptığımız her ortaklıkta ve ayrıca günlük çalışmalarımızda aradığımız bir şey olan FC Porto ve Binance’e değer veren bir anlaşmadır. FC’ye katılan herkes Porto, her şeyde birinci olmak isteyen bir kulüple ortak olduklarını biliyor.

Binance üye olmak için;

https://accounts.binance.com/tr/register

Porto Coin Nasıl Çalışır? Porto Coin Nedir?

Birçok takımın spor taraftar coinlerine benzer şekilde, PORTO taraftar coininin ana amacı, sahiplerine yönetim gücü sağlamaktır. PORTO coin sahiplerine kit renklerine oy verme, taraftar rozeti gibi hediyeler alma gibi avantajlar sunulmaktadır. 16 Kasım’da coin lansmanından sonra bazı avantajlar açıklanacağa benziyor. Porto Coin Nedir o zaman tam olarak öğreneceğiz.

Porto Coin Lazio Coin’ın Başarısına Erişebilir mi?

FC Porto Coin (PORTO), Binance Launchpad’de resmi olarak piyasaya sürülen 2. spor taraftar simgesidir. Ondan önce, fırlatma rampasında 22. proje olarak başlatılan ve platformların kullanıcı tabanından büyük ilgi gören LAZIO hayran coiniydi. Yukarıda bahsedildiği gibi, coin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 35.76 $’a yükseldi (çünkü çoğu kullanıcı Binance’de yeni bir coin başlatıldığında ortaya çıkıyor) ve şu anda BscScan’e göre 7.000‘den fazla sahibi var. LAZIO coininin fiyatı önemli ölçüde düşmesine ve şu anda 11 dolar civarında işlem görmesine rağmen, fiyat artışı, BNB coinlerini kilitleyen ve yatırımlarını ödül olarak LAZIO coinleriyle nakde çeviren BNB sahiplerinin birikimi nedeniyle gerçekleşti.

LAZIO dışında, Paris Saint-Germain Taraftar Coin (PSG) ve Manchester City Taraftar Coin (CITY) dahil olmak üzere kripto dünyasında piyasaya sürülen başka başarılı taraftar coinleri de var.

Porto Coin Yorum Porto Coin Nedir
Porto Coin Yorum Porto Coin Nedir

Spor taraftarı coinlerinin artan popülaritesi ile PORTO coinleri garantili bir artış aşamasından geçecek, ancak fiyat istikrarı en büyük zorluk olacak.

Kripto dünyasına daha fazla spor taraftarı coini tanıtıldığından, herhangi bir büyük oyuncu transferi bir coinin fiyatını önemli ölçüde artırabileceğinden, spor hayranlarına futbolcularının transferlerinde söz sahibi olma şansı verebilir. Lionel Messi’nin transferi PSG coinine yapıldı.

Porto Coin Satış Öncesi Etkinliğine Nasıl Katılabilirsiniz?

PORTO coin ticareti Binance platformunda yayında değil. PORTO coinini almakla ilgileniyorsanız, BNB coinlerinizi kilitlemeniz gerekir. BNB coinlerini işlendikten sonra, 16 Kasım’da olan coin’ın lansmanına kadar bunlara erişilemez. 10 günlük bu süre boyunca her kullanıcının BNB bakiyesi hesaplanacak ve nihai coin tahsisi yapılacaktır. Nihai coin tahsisi, kilitli BNB’ye göre hesaplanır. Porto Coin Yorumlarımız devam ediyor.

Porto Coin Benzersiz Özellikleri

Porto Coin Yorumlamak için aşağıdaki özelliklere hakim olmak gerekir. Aksi takdirde Porto Coin Yorumlarının içi boş olacaktır.

Kulüp Etkileşimleri

PORTO coinlerinin sahipleri, FC Porto futbolcularıyla özel bir deneyim yaşayacaklar. Bu etkileşimlerin doğası henüz açıklanmadı, ancak yakın gelecekte beklenebilir.

Kulüp Faaliyetlerine Katılım

Porto Taraftar Coin (PORTO) sahipleri oylarını kullanabilecek ve gelecek sezon için forma renkleri ve kulüp marşlarını seçmek gibi kulüp etkinliklerine katılabilecekler.

FC Porto’nun Popülaritesinde Artış

PORTO taraftar coini, Portekiz futbol kulübünün hayran kitlesini kripto yoluyla artırması için bir kapıdır. Coin satışlarından elde edilen bu parasal fayda, FC Porto kulübünü önemli ölçüde yükseltebilir.

Porto Coin Bilgiler

İşte FC Porto Coin’inin resmi bilgileri(Porto Coin Yorumları açısından değerli):

  • Coin adı: Porto Coin
  • Launchpad sabit sınırı: 4.000.000 USD
  • Kullanıcı başına sabit sınır: 10.000 USD (10.000 PORTO)
  • Toplam coin arzı: 40.000.000 PORTO
  • Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam coin: 4.000.000 PORTO (toplam coin arzının %10‘u)

Porto Coin Fiyatı

FC Porto Fan Coin (PORTO) başlangıç fiyatı 1$ olarak belirlense de, coinin nihai fiyatı PORTO coinlerinin Binance tarafından dağıtılacağı 16 Kasım 2021‘de belirlendi. Porto Coin Yorumlarımızı yaparken Porto Coin 7.59$ dan işlem görüyor.

Yukarıda belirtildiği gibi, PORTO coininin fiyatı 1 dolardan başlayacak. PORTO hayran coini piyasaya sürüldüğünde, milyonlarca Binance kullanıcısının coinini fiyatında büyük bir artışa neden olabilecek şekilde işlem yapmaya ve coini taklit etmeye başlaması bekleniyor. FC Porto popüler bir kulüp olduğundan, bu fiyat artışı büyük olabilir, belki de son proje olan LAZIO’dan bile daha büyük olabilir, çünkü SS Lazio’dan farklı olarak FC Porto, tüm dünyadaki en prestijli futbol kulübü turnuvasında sıklıkla görülür ve UEFA Şampiyonlar Ligi’dir. Porto Coin Yorum ve Porto Coin Nedir devam ediyor.

Porto Coin Canlı Grafik

Porto Coin Yorum

FC Porto sıradan bir kulüp değil. Futbol dünyasındaki itibarı, büyük zaferler listesinden geliyor. Kulübün uluslararası turnuvalarda yedi kupası var ve bu da onu en başarılı Portekiz takımı yapıyor. Ayrıca 1987 ve 2004‘te Avrupa Kupası/UEFA Şampiyonlar Ligi, 2003 ve 2011’de UEFA Kupası/Avrupa Ligi, 1987’de UEFA Süper Kupası ve 1987 ve 2004‘te Kıtalararası Kupa’yı aldılar. Ayrıca Porto tek kulüp oldu. Portekiz’de UEFA Kupası/Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası ve Kıtalararası Kupa’nın yanı sıra yerel lig, yerel kupa ve Avrupa kupalarından oluşan bir kıta üçlüsünü kazanmış olmak. Kripto analistlerine göre, tüm bu övgüler uzun vadede PORTO coininin fiyatını 15 dolara çıkarabilir.

Porto Coin’in fiyatının 15$’a ulaşmasının bir başka nedeni de Binance Launchpad’in büyük popülaritesidir. Dünyanın en büyük kripto para platformunda 23. coin projesi olmanın avantajları var. Bunun nedeni, Binance’in el koyduğu herhangi bir projeyi hızlandırma konusunda bir rekora sahip olmasıdır. AXS, BETA ve son zamanlarda LAZIO popüler örneklerden bazıları.

Porto Coin Geleceği

Şimdi, BNB’nizi kilitleyip Porto Coini piyasaya sürüldükten sonra almak için fazla heyecanlanmadan önce, lütfen önceki fan coini LAZIO’nun aniden düştükten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 35.76$’a yükseldiğini ve şu anda 11 dolardan işlem görmekte olduğunu unutmayın.

İlginizi Çekebilir: Lazio Coin Yorumları

Porto Coin aynı fiyat davranışını taklit edebilir, bu da 16 Kasım’da coin oynaklığının son derece yüksek olacağı anlamına gelir. Kripto analistleri tarafından bu tür projelere güvenli bir şekilde yatırım yapmanız ve sermayenizi PORTO coininin fiyatı istikrar kazandığında almanız mantıklı olacaktır. Yatırım tavsiyesi değildir. Porto Coin Yorumladığımız ve Porto Coin Nedir sorusuna cevap verdiğimiz yazının sonuna geldik.