Ana SayfaOyunPokemon Go GPS Hilesi Nasıl Yapılır?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pokemon Go GPS Hilesi Nasıl Yapılır?

Yaşadığınız yere bağlı olarak, yakalayabileceğiniz belirli Pokémon türleriyle sınırlı olabilirsiniz. Pokemon Go GPS Hilesi yaparak bu pokemon sayısını arttırabilirsiniz. Spor Salonları veya PokéStops bulmak da ilerlemenizi gerçekten yavaşlatabilecek bir sorun olabilir. Ancak, bir geçici çözüm var. Bunu, Pokémon GO konumunuzu dünyanın herhangi bir yerine taklit ederek çözebilirsiniz.

Pokemon Go GPS Hilesi yapmak için iyi bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Bu sayede memleketinizde avlanabilir ve sadece diğer ülkelerde bulunan yaratıkları bulabilirsiniz. Reddit’te Pokemon GO sahtekarlığı için birçok ipucu olsa da, makalemiz Android ve iPhone için en iyi denenmiş ve test edilmiş yöntemleri içermektedir.

Bu yazıda, Pokémon GO’da konumunuzu nasıl başka bir konum gibi göstereceğiniz konusunda size yol göstereceğiz. Bu yüzden bilmeniz gereken her şey için okumaya devam edin.

Sorumluluk Reddi: GPS sahtekarlığı, telefonunuzu rootlamanızı veya jailbreak yapmanızı gerektirebilir. Bu, garantinizi geçersiz kılabilir veya cihaza zarar verebilir, bu nedenle riski size aittir.

Bir VPN ile Pokemon Go GPS Hilesi Yapma

  • Güvenilir Bir VPN seçin ve indirin
  • Bir ”GPS spoofing” uygulaması indirin
  • Herhangi bir VPN sunucusu konumu seçin
  • Pokémon GO’yu indirin ve oynayın
  • Yeni bölgenizi keşfetmek için ”GPS spoofing” uygulamanızı kullanın

Pokemon Go GPS Hilesi Yapmak için Neden Bir VPN’e ihtiyacınız var?


Pokémon GO’nun gerçek konumunuzu bulmak için hangi yöntemleri kullandığı tam olarak net olmasa da, oyunun konumunuzu IP adresinizi kontrol ederek belirlemesi güçlü bir olasılık. Ayrıca mobil cihazınızın GPS koordinatlarına bakabilir ve IP adresinizin alanıyla eşleşip eşleşmediğini kontrol edebilir. Pokemon Go GPS Hilesi yaptığınızı tespit edilirse, Pokémon GO oynamanızı yasaklayabilir.

VPN, IP adresiniz tarafından tanınmaktan kaçınabileceğiniz anlamına gelir. Bu, Pokémon GO içindeki konumunuzu maskelemenize yardımcı olur. Bölgenizi değiştirmek için GPS spoofing kullandıktan sonra, başka türlü bulmanız imkansız olan Pokémon’a erişebileceksiniz!

Bir VPN, çevrimiçi etkinliğinizi gizlemenin yanı sıra, sizi bilgisayar korsanlarından ve diğer üçüncü taraflardan koruyan güçlü şifreleme kullanır. Bu, Pokémon GO oynarken ek korumaya sahip olacağınız anlamına gelir. Pokemon Go GPS Hilesi yapmanız daha güvenli olacaktır.

Pokemon GO için En iyi 3 GPS Değiştirici Uygulama


Çoğu mobil uygulamada bölgenizi veya konumunuzu değiştirmek için bir VPN kullanmak yeterlidir. Ne yazık ki Pokémon GO, çalışmak için telefonunuzun GPS koordinatlarını kullanır. Bu nedenle, sahte bir konum maskeleme modülüne ve bir GPS Değiştirici Uygulamaya da ihtiyacınız olacak. Bu, Pokémon GO’nun konumunuzu değiştirip değiştirmediğinizi algılamasını durduracaktır.

Sorun şu ki, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Pokemon sızdırma uygulaması var. Bunu kolaylaştırmak için Android ve iPhone cihazları için en iyi hizmetleri seçtik.

Pokemon Go GPS Hilesi

Fake GPS Location– Android

10 milyondan fazla Google Play Store yüklemesi ve 4.6/5 derecelendirmesi ile Fake GPS Location, tartışmasız en popüler ve en iyi Pokemon konum değiştirme uygulamasıdır. 2018’de güncellenmiş olmasına rağmen, hala çalışıyor ve Pokemon GO hesap bölgenizi kolayca değiştiriyor. Ve en iyi yanı – tamamen ücretsiz!

Uygulamayı açtığınızda, mevcut ikametgahınızı göreceksiniz. Şimdi sağ üstteki Ara simgesine basın ve istediğiniz şehri girin. Haritada konumun hareket ettiğini göreceksiniz ve artık Pokemon Go GPS Hilesi işlemini uygulamaya devam edebilirsiniz.

Pokemon Go GPS Hilesi

iOS Roaming Guide – iOS

İyi bir iOS konum sızdırma uygulaması bulmak zordur. Çoğu eski, düşük puanlı ve muhtemelen Pokemon GO tarafından kısa sürede tespit edilecek. Neyse ki, iOS Roaming Guide hala işi yapmaktan başka bir seçenek var. Aynı zamanda, tamamen ücretsizdir.

Jailbreakli iPhone için iOS Roaming Guide
Bu uygulamayı kullanmak çok basittir. Pimi tercih ettiğiniz konuma bırakmanız yeterlidir ve gerisini iOS Roaming Guide halleder. Alternatif olarak, Arama’yı kullanabilirsiniz. Favori yerlerinizi sabitleme seçeneği de vardır.

Ancak bu uygulamayı Apple App Store’da bulamazsınız. iOS Roaming Guide’ı edinmek için önce Cydia’yı yüklemeniz gerekecek.

Pokemon Go GPS Hilesi

Fake GPS – Android

Android için bir başka popüler GPS sahtekarlığı uygulaması olan Fake GPS, 5 milyondan fazla kez indirildi. Ek olarak, 4.3/5 gibi harika bir derece tutmayı başardı ve kullanıcıların güvenini kazandı.

Fake GPS Nisan 2021’de güncellendi ve bu da içerik oluşturucularının ürünü kullanmaya devam ettiğini gösteriyor. Ancak, bazı kullanıcılar, Fake GPS’in reklamlar ve uygulama içi satın almalar içermesinden hoşlanmayabilir.

Kesin koordinatlar girerek konumunuzu ayarlayabileceksiniz. Doğruluğu, rakımı ve güncelleme aralığını artırmak veya azaltmak için GPS ayarları değiştirilebilir. Sevdiğimiz bir diğer özellik de, konumunuzu düzenli olarak rastgele ayarlayan ve aslında Pokemon avlıyormuşsunuz gibi görünen Hareket simülasyonu.

Daha Fazla Oku: Pokémon GO Nasıl Arkadaş Eklenir