Ana SayfaOyunPokemon Go En Güçlü Pokemonlar 2023
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pokemon Go En Güçlü Pokemonlar 2023

Pokemon go en güçlü pokemonlar konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Bir zamanların oldukça popüler mobil oyunlarından olan ve çok farklı bir konseptin kapısını açan Pokemon Go oyunu, son zamanlarda yine popüler bir hale gelmeye başladı. Bu nedenle oyuna başlayan kişiler, oyunda iyi vakit geçirmek ve diğer oyuncuların önüne geçmek için Pokemon Go en güçlü pokemonlar konusunda araştırmalar yapıyor.

Pokemonlar ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak ve daha sonra aralarından en güçlülerini seçmek, bariz bir şekilde diğer oyuncuların önüne geçmenizi sağlayabilir. Peki en güçlü pokemon karakterlerini seçtiğimizde sahip olacağımız avantajlar nelerdir?

 • Diğer oyunculara göre daha güçlü ve rahat bir oynayış yakalarsınız.
 • Görsel olarak daha iyi bir yapıya sahip olursunuz.
 • Birçok oyuncunun elde etmek istediği karakterler, sizin tarafınızdan yönetilir.

Sizler için derlediğimiz Pokemon Go en güçlü pokemonlar listemizden sizler de faydalanabilir ve en güçlü karakterlere sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Pokemon Go En Güçlü Pokemonlar Hangileridir?

Pokemon Go oyununda diğer Pokemonlar ile kıyaslandığı takdirde çok daha güçlü olan bazı karakterler de bulunuyor. Bu karakterlerin hangileri olduğunu bu listemiz ile göstereceğiz. Listedeki sıralamada en başta olan karakterin, en güçlü olan karakter olduğunu unutmayın!

 1. Mewtwo
 2. Arceus
 3. Mew
 4. Rayquaza
 5. Kyurem
 6. Lugia
 7. Ho-Oh
 8. Giratina

Gördüğünüz gibi Pokemon Go en güçlü pokemonlar listesinde bu karakterler yer alıyor. Her biri gerçekten de güçlü olsa da Mewtwo diğerlerinden çok daha güçlü bir Pokemon olarak biliniyor.

pokemon go en güçlü karakterleri
pokemon go en güçlü karakterleri: Mewtwo

Pokemon Go Güçlü Pokemonlar ile Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde öne geçmek ve daha güçlü bir hale gelmek adına en güçlü karakterleri seçmek büyük önem taşıyor. Bu nedenle Pokemon Go En Güçlü Pokemonlar ile nasıl oynandığını öğrenmeniz gerekiyor. Bu ise oldukça kolay! Yapmanız gereken tek şey doğru pokemonları toplamak. Ayrıca “Pokemon GO Promo Kodları” adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.