Ana SayfaOyunPokemon GO Ditto Nasıl Bulunur?
Paylaş
İçindekiler
İlginizi Çekebilir

Pokemon GO Ditto Nasıl Bulunur?

Ditto, Pokemon GO’daki en ilginç Pokemonlardan biridir. Pokemon Go Ditto nasıl bulunur diye merak etmeniz bu yüzden çok normal. Pokemon serisine aşina olmayan insanlar için alışılmadık görünse de, oyuncular Ditto’nun Pokemon dünyasındaki yeri ayrıdır ve saklanmayı seven bir Pokemondur.

Ditto, Pokemon GO’nun Nintendo’ya çıkmasından bu yana hayranların favorisi oldu. Ana seride, Ditto, Transform hareketine sahip tek Pokemon’dur. Bu özellik, Ditto’nun rakibin Pokemon’unun mükemmel bir kopyasına dönüşmesini sağlar ve diğer pokemonun bütün özelliklerini yansıtır. Dışarıdan bakıldığında farkını anlaması bir hayli zordur.

Pokemon GO Ditto Nasıl Bulunur

Ditto’nun karakteri kendini gizleyen yaramaz bir Pokemon olduğu için Ditto, Pokemon GO’da haritada kendisi olarak görünmez. Bunun yerine, Ditto, haritada görüldüğünde kendini başka bir Pokemon olarak gösterir. Bu, bir oyuncunun Ditto’yu haritadaki farklı bir Pokemon’dan ayırt edemeyeceği anlamına gelmektedir. Durum işleri çok zorlaştırmaktadır, peki o zaman Pokemon Go Ditto nasıl bulunur?

Ditto’nun Gizlenebileceği Pokemonlar Hangileridir? (Güncel)

İşleri daha da karmaşık hale getirmek için, Pokemon Ditto’nun gizlenebileceği Pokemonlar listesi her geçen ay değişmektedir. Bu şekilde kendini daha da gizleyebilir. Mart 2022’de Ditto, Pokemon GO‘da şu pokemonların suretinde görünebilir:

  • Drowzee
  • Dwebble
  • Foongus
  • Gastly
  • Gulpin
  • Numel
  • Remoraid
  • Stunky
  • Teddiursa

İlginizi Çekebilir: Hangi Pokemon Hangisini Yener? [Pokemon GO]

Pokemon GO Ditto Nasıl Bulunur

Karşılaştığınız Pokemon’un Ditto Olduğu Nasıl Anlaşılabilir?

Bu Pokemon’un Ditto olduğunu kesin olarak bilmesek de, karşılaşılan Pokemon’un bir sahtekar yani Ditto olup olmadığını belirlemenin kolay bir yolu var. Pokemon Go Ditto nasıl bulunur size gösterelim.

Oyuncular sadece yüzüğün rengine bakarak karşılaştıkları Pokemon’un gerçek mi yoksa Ditto mu olduğunu tahmin edebilirler. Aynı zamanda Ditto’nun gizlendiği pokemonları yakalaması daha da zordur. Oyuncu bir Pokeball hazırladığında ortaya çıkan yakalama halkası, karşılaşılan Pokemon için olması gerekenden daha fazla kırmızı veya sarı görünüyorsa, bunun bir Ditto olma olasılığı yüksektir.